תהדקו חגורות, מיד ממריאים

חברת קידר מבנים, חברה משפחתית המתמחה בפעילות בשרון ובמרכז, בונה בבניה פעילה כ-500 יח"ד ומחזיקה בצבר פרויקטים ליותר מ-2,000 יח"ד בהתחדשות העירונית

נעם גל
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
י.ל. גורדון 11, הרצליה
י.ל. גורדון 11, הרצליה
נעם גל
תוכן שיווקי

עם פעילות בערי השרון והמרכז בלבד, בבניה פעילה של יותר מ-500 יח"ד בשנה ב-15 פרויקטים, ועתודות קרקע וצבר פרויקטים ליותר מ-2,000 יחידות דיור בהתחדשות עירונית, קידר מבנים היא אחת מחברות הנדל"ן העסוקות בישראל, הנמצאת בצמיחה מתמדת, וצפויה להגדיל את פעילותה באופן משמעותי בשנים הקרובות.

קידר מבנים הינה חברה פרטית המתמחה בתחום הייזום והבנייה, שנוסדה בשנת 1965 ע"י אברהם קידר ז"ל, בעל ותק של למעלה מ-50 שנה בענף הבניין ובעל תואר "רב קבלן" של ארגון הקבלנים והבונים בישראל. כיום מוביל את החברה טל קידר, המנכ"ל והבעלים, דור שלישי למשפחה, יחד עם הסמנכ"ל יובל קידר.

סוקולוב 3, כפר סבא

טל קידר מספר כי לחברה, המסווגת בסיווג בלתי מוגבל לבניה (ג'5), ניסיון בבניית אלפי מבנים בבניה רוויה, קוטגים מפוארים, אולמות ספורט ומבנים יבילים, שבנתה בחמשת העשורים האחרונים. חוזקתה הייחודית של החברה היא היותה הן יזמית והן קבלנית, ולכן לקוחותיה נהנים מן הערך המוסף של האיכות, האחריות והמצוינות המקצועית בבניה המובטחות בכל פרויקט.

איתנות פיננסית ומצוינות מקצועית

חנקין 28, רעננה

מה היתרונות הבולטים של קידר?
קידר: "לחברה, המקפידה על שימוש בחומרים מתקדמים, מלאי קרקעות גדול באזור השרון בתהליכי אישור ורישוי המבטיחים את איתנותה פיננסית. קידר מבנים הינה חברה זוכת פרסים, בהם פרס מצוינות הבניה ואות העיצוב.

אנחנו חברה משפחתית מובילה בבניה ובמכירת דירות באזור השרון ומוכרת ביחס החם ובקשר האישי עם לקוחותיה לאורך עשורי פעילותה הרבים, כמו גם במצוינותה המקצועית ובסטנדרטים הראשונים במעלה עליהם היא מקפידה בכל עת, ולאורם זכתה בפרסים אלו. השילוב בין איתנותה הפיננסית להיותה חברה יזמית וקבלנית מקצועית האחראית באופן מלא על המוצר אותו היא נותנת הוא המבטיח את השקט הנפשי ממנו נהנים לקוחותיה".

התחדשות עירונית

לחברה, המתמחה בהתחדשות עירונית ובעיקר בהריסה ובבנייה, מפרט קידר, למעלה מ-40 פרויקטים חתומים בהיקף של יותר מ-2000 יח"ד הנמצאים בתהליך וצפויים להיבנות בשנים הקרובות בערים המבוקשות בישראל, בהן רעננה, כפר סבא, הרצליה, תל אביב, רמת השרון והוד השרון.

התחיה 12, כפר סבא

מה הופך אתכם לשחקן מרכזי בתחום ההתחדשות?
"חברת קידר עברה כברת דרך, לאחר מסירה בהצלחה של עשרות פרויקטים, יש לנו היום את ההון האנושי הטוב בארץ וכיום ניתן לומר בברור שקידר מהווה את חוד החנית בבניה למגורים והתחדשות העירונית באזור השרון והמרכז".

לדבריו, " העיסוק בהתחדשות עירונית מרגש אותנו בחברה כל פעם מחדש, למסור דירה עם מיגון תקני, ולחדש חיים של משפחה, לאחר הריסת הבניין שמט ליפול , זו שליחות מדרגה ראשונה".

טל קידר

"כל לקוח בחברת קידר יכול להיות בטוח שהוא מקבל את המוצר הטוב והאיכותי ביותר שהחברה יכולה לייצר וגם אם חלילה תיהיה לו בעיה , לא נעזוב אותו עד שיימצא לו הפתרון.

מטרתנו היא להמשיך ולהוביל את הבניה באזור השרון ובכלל, לבנות ברמה הגבוהה ביותר, ולתת שירות ואיכות ללקוחות שלנו ולעובדים שלנו, לנותני השירותים וכל מי שבא עימנו במגע."

פרויקטים מרכזיים

קידר מספר על כמה מהפרויקטים שמקדמת כיום החברה:

רעננה: החברה מחדשת את פני העיר ובונה ועתידה לבנות בשנים הקרובות ברחובות, חנקין 28, בורכוב 19,אחוזה 53, ביאליק 35, המעלות 8, ברנר 19, אחוזה 49, בורוכוב 31, ז'בוטינסקי 4, חנקין 34 ועוד. כמו כן לחברה עתודות קרקע לבניית מאות יח"ד בעיר גם

בשכונות החדשות בעיר, נווה זמר ושכונת הפרדס החדשה, מספר קידר, בנווה זמר כבר בנתה החברה מעל 350 יח"ד, וצפויה להוביל את הבניה בעיר גם בשנים הקרובות.

כפר סבא: החברה בנתה מאות יח"ד במרכז העיר בשנים האחרונות וכיום בונה פרויקטים שונים של התחדשות עירונית במרכז בכפר סבא ועסקאות קומבינציה. ברחוב טרומפלדור 2 הבנים 4, דב הוז 4+12, אהרונוביץ 6 טרומפלדור 5, סוקולוב 3, הנמצאים בבניה פעילה, כמו כן הפרויקטים ברחובות אנה פרנק 12, רוטשילד 74, התחיה 12, רופין 10-12 ועוד, הנמצאים בשלבי השיווק וערב קבלת היתר בניה. הפרויקטים, הצפויים לחדש את פני מרכז העיר באזורים הוותיקים של העיר, מוסיף קידר, ממוקמים באזורי ביקוש מרכזיים בלב העיר.

הרצליה: החברה בונה היום יותר מ-100 יח"ד בבניה פעילה. בהרצליה, ברחובות אבן גבירול 37, פינסקר 4, ופרויקט נוסף בן 44 יח"ד ברחוב י ל גורדון 9.

תל אביב: החברה בונה ברחוב רש"י 15 וצפויה להתחיל בבניה של כ-8 פרויקטים נוספים בהיקף של מאות יח"ד ברחובות בצלאל 24-22, שרת 46 , דוד ילין 16, בני אפרים 262-264, הזוהר 36-38, בילטמור 11, קהילת ורשה 45 ועוד.