מקומה ראשונה לקומה 20: התחדשות עירונית מתכון להצלחה

ים סוף נדל"ן מקבוצת פפושדו מקדמת מאות יחידות דיור בגוש דן, במסגרת התחדשות עירונית. עם תכנון מוקפד ויוקרתי, אומרים שם, החברה מציעה חווית מגורים ברמה הגבוהה ביותר

אלעד צור
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
הדמיה סלון
מקומה ראשונה לקומה 20: התחדשות עירונית מתכון להצלחהצילום: הדמיה: אול אין
אלעד צור
תוכן שיווקי

חברת ים סוף נדל"ן, זרוע הייזום למגורים של קבוצת Red Sea Group שבבעלות משפחת פפושדו, מקדמת את שלב ב' של פרויקט HIGHLINE ברמת גן, במתחם "המתמיד-ארלוזורוב" ברמת גן, המוקם בהשקעה של כחצי מיליארד שקל. במסגרת הפרויקט, פונו 4 בנייני מגורים ישנים בני 3 קומות שכללו 89 יחידות דיור ו-5 חנויות, ובמקומם נבנים כ-285 דירות חדשות סך הכל, על שטח של כ-6 דונם.

שלב א' של הפרויקט היוקרתי הסתיים ואכלוסו של המגדל הראשון בפרויקט, בו 163 יחידות דיור, נמסרו כ-10 חודשים לפני המועד המקורי בו התחייבה החברה למסור את הדירות לדיירים. המגדל השני, המוקם בימים אלו, יתנוסס לגובה של 29 קומות ויכלול 122 יחידות דיור.

בפרויקט תמהיל מגוון של דירות 3, 4 ו-5 חדרים, ופנטהאוזים בגדלים שוניםצילום: הדמיה: אול אין

בפרויקט תמהיל מגוון של דירות 3, 4 ו-5 חדרים, ופנטהאוזים בגדלים שונים: מידי פנטהאוז, מקסי פנטהאוז ופנטהאוז ענק. כל הדירות בפרויקט, מספרים בחברה, תוכננו ועוצבו בקו אדריכלי חדשני בעל מפרט טכני עשיר, תחת עינו הקפדנית של האדריכל גיל שנהב ממשרד כנען שנהב אדריכלים. כל מגדל כולל חדר כושר פרטי, מועדון דיירים גדול ולובי מפואר לרווחת הדיירים. כמקובל בפרויקטים של חברות הקבוצה בארץ ובחו"ל, משלב הפרויקט דירות בסטנדרט חדש של איכות שתוכננו באופן יוצא דופן כדי למקסם את השטח של הדירות, לנוחיות ושימוש הדיירים.

מגדל חדש באבא הלל

לאחרונה, החברה התקשרה עם דיירים במתחם אבא הלל והדקלים ברמת גן, למימוש פרויקט פינוי בינוי, שבמסגרתו ייהרסו 33 דירות ישנות, ויוקמו 100 דירות חדשות במגדל בן 24 קומות וכן קומת מסחר.

קו אדריכלי חדשני בעל מפרט טכני עשירצילום: הדמיה: אול אין

לדברי צחי עומר, מנכ"ל ים סוף נדל"ן, "הפרויקטים נהנים מיתרונות רבים, ביניהם הפוטנציאל הגלום במיקומם המהווים אזור מצוין לחיים ברמה גבוהה. כמה רגעים מתל אביב ומרכזי הבילוי התוססים, מתחם התעסוקה המוביל של רמת גן, לצד מוסדות חינוך מובילים של שכונת וותיקים הנחשבת. דיירי הפרויקטים יהנו מקרבה לרכבת הקלה לצד תחנת סבידור מרכז".

ים סוף נדל"ן מקדמת מאות יחידות דיור במסגרת פרויקטי התחדשות עירונית ברחבי גוש דן, וממשיכה, מספר עומר, באיתור וזיהוי הזדמנויות ייחודיות להקמת פרויקטים מובילים. בתקופה האחרונה, החברה מקדמת פרויקט פינוי בינוי בשכונת לבנה במתחם הבושם בתל אביב, במסגרתו מתכננת החברה להקים כ-474 יחידות דיור הצופות אל פארק אריאל שרון, שטחי מסחר ושטחים ציבוריים. פרויקט הנמצא בשלבים מתקדמים, בשיתוף עם חברת לוינשטיין, הינו פרויקט פינוי בינוי במתחם שיכון דרום בהרצליה הצעירה, במסגרתו מתככנות הקבוצות לבנות 660 יחידות דיור, שטחי מסחר ושטחים ירוקים.

יתרונות אלה, הוא מפרט, בשילוב הגב החזק של קבוצת נדל"ן מובילה, הופכים את הפרויקט לאטרקטיבי הן עבור תושבי הסביבה והן עבור תושבים המחפשים לעבור ללב העניינים וליהנות מכל מה שהעיר יכולה להציע, לצד השקט והשלווה של פארקים ירוקים בסביבת הפרויקט.