סוכני נדל"ן במיאמי: ליווי חוצה יבשות להצלחה בינלאומית

מיאמי, פנינת הנדל"ן של פלורידה מסתמנת כיעד השקעות אטרקטיבי, ויש לכך סיבות טובות. מדיניות מיסוי נוחה, מיקום אסטרטגי, הזדמנויות עסקיות ומזג אוויר מעולה. הכירו את סוכני הנדל"ן שיסייעו לכם בהשגת העסקה המשתלמת ביותר

שרה כהן, לידור יעקב
תוכן מקודם
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
סוכני נדל"ן במיאמי: ליווי חוצה יבשות להצלחה בינלאומית
שרה כהן, לידור יעקב
תוכן מקודם

עסקת נדל"ן זו עסקה משמעותית וכנראה הגדולה ביותר שאדם יבצע במהלך חייו, קל וחומר כאשר הנדל"ן המדובר נמצא מעבר לים ומנוהל בשלט רחוק. מיאמי הפכה עם השנים ליעד נדלנ"י מבוקש וכך הסיכונים והסיכויים עולים בהתאם. לעסקה בטוחה, מניבה ואטרקטיבית באמת, חשוב להיוועץ בסוכני נדל"ן במיאמי שמבינים בדקויות הקטנות ביותר, מכירים את השוק המקומי, שומרים על אינטרס הלקוח ומתנהלים במקצועיות בלתי מתפשרת. הכירו את סוכני הנדל"ן במיאמי עדי גלשלמה מנור ו-מירב סוסי:

עדי גל

שנת 2008 תפסה את עדי גל מוכנה. אחרי שעבדה שנים בחברת נדל"ן ישראלית במיאמי, למדה את רזי הענף מהטובים ביותר וניהלה פרויקטים מוצלחים ברחבי ארה"ב, אין זה פלא שהיו בידיה הכלים להפוך את הלימון החמוץ בדמות המשבר הכלכלי הגדול – ללימונדה.

מה שהחל כסיוע להוריה מול הבנקים בהחזר תשלומי המשכנתא, הפך מהר מאד לחבל הצלה וסיוע לרבים. וכך, כשמשרדים רבים סגרו, הפכה עדי גל להמלצה חמה שעברה מפה לאוזן, על האישה שמצליחה לשפר את תנאי ההלוואות מול הבנקים הגדולים.

לאחר המשבר והתאוששות השוק המקומי, הפך משרד הנדל"ן שנפתח בכדי לתת מענה איכותי לקנייה, מכירה או שימור הנכס, למוקד עלייה עבור משקיעים רבים. חברות גדולות כמו גם אנשים פרטיים, ביניהם ישראלים רבים שמצאו, לעיתים לאחר אכזבות רבות, משרד נדל"ן שהוא גם חברת אחזקות אמינה – תחת קורת גג אחת.

השקעה נבונה

השקעות בנדל"ן בשלט רחוק, לעיתים רבות מאופיינות בסיסמאות והבטחות על תשואה חלומית במינימום מאמץ. למרבה הצער, לרוב מגלים המשקיעים כי הנכסים שלהם לא מנוהלים כראוי, ו"ההכנסה הפסיבית" עליה בנו, הופכת להיות דאגה אקטיבית.

עדי גל נדל"ןצילום: ארז קאשי

"חלומות לחוד, ומציאות לחוד" מספרת ברוקרית הנדל"ן עדי גל. "במהלך השנים נתקלנו במקרים רבים בהם חברות התנהלו באי שקיפות מול הלקוחות שלהם הנמצאים במרחק רב, וסומכים עליהם בניהול הנכס. בפועל – הנכסים לא תוחזקו ואף צברו חובות, הכספים לא נוהלו כנדרש ולעיתים הנכס כלל לא נרשם על שם הרוכש. כשהתרמית התגלתה – האכזבה מצד הלקוחות תורגמה גם לאי אמון בסוג ההשקעה, אך לא בצדק. ניהול איכותי, המתבטא בגישה ישירה למערכת המאפשרת לכם, בעלי הנכס, לקבל אינפורמציה ברורה ובהירה על מצב הנכס וההשקעה, תאפשר לכם ליהנות מתשואה טובה ומשקט נפשי".

לקוחותיה בעבר ובהווה מספרים: "כמו כל הישראלים, קודם כל חשוב לנו "לא לצאת פראיירים", ובצדק. לכן כששמענו על משרד הנדל"ן וחברת הניהול של עדי גל, היה לנו חשוב קודם כל לבדוק עובדות בשטח, לדבר עם רוכשים וקונים. קיבלנו המלצות על צוות מקצועי שמכיר את שוק הנדל"ן המקומי במיאמי, ששומר על האינטרסים של הלקוח, מגן עליו מול הדיירים באנושיות ובמקצועית ובמקביל מאפשר לבעלי הנכס שליטה וגישה מלאה למידע על ההשקעה ומצבה".

ואכן, שיטוט מהיר בביקורות ברשתות החברתיות ובפורומים השונים מגלה שוב ושוב את עניין האמינות והמקצועיות של החברה. זהו לא רק הניסיון הרב שצברה ב-15 שנותיה כבעלת משרד נדל"ן, לא היחס האישי שכה מאפיין אותה ואת בן זוגה, שותפה לעסק, אלא בעיקר המוניטין שלה – כחברה אמינה.

חברת נדל"ן שהיא בית

חושבים על השקעה לטווח קצר או ארוך בעיר החוף הזהובה של פלורידה? רוצים ליהנות ממדיניות  המיסוי הנוחה? כדאי שתבחרו לכם שותף איכותי שמכיר את השוק על בוריו. "שוק הנדל"ן במיאמי שונה משוק הנדל"ן בהוליווד או בפורט לודרדייל. כמה שונה? בכל שכונה יש התנהלות שונה וצריך להכיר את ההבדלים הללו כדי לאתר נכס איכותי בעל פוטנציאל להשכרה או השקעה", מסבירה עדי גל ומוסיפה עצות ששוות זהב, מניסיונה רב השנים: "וודאו שיש מאחוריכם חברה שבודקת את היסטוריית הנכס ורישום הטאבו שלו. כמו כן, כשאתם מחשבים את התשואה הצפויה לכם - קחו בחשבון שרוב הנכסים באזורים אלו אינם חדשים, ובארה"ב בעל הנכס הוא זה שאחראי על תיקונים משמעותיים. לכן, חוזה מקצועי שמסדיר את האחריות של הדיירים וסכומי התיקונים הוא חשוב. חברת ניהול איכותית תדע לציין זאת בנספח שמכסה אתכם". 

Adi Gal PA
5650 stirling rd, 4, hollywood, FL 33021, US
305-409-1305
מעבר לאתר >>
מעבר לפייסבוק >>

---------------------------------

Shlomo Manor Realtor - ASPECT REALTY Coral Spring Florida

"רכישת נכס להשקעה בפלורידה הינה עסקה כדאית ומניבה, אך גם מלאת אתגרים ומהמורות בדרך. לכן, חשוב לוודא שאתם מלווים על ידי איש מקצוע שמכיר את תחום הנדל"ן בארה"ב על בוריו", אומר שלמה מנור, מתווך מורשה בארה"ב, בעל למעלה מעשרים וחמש שנות ניסיון בתחום וסוכן נדל"ן בכיר בחברת ההשקעות היעוץ והתיווך ASPECT REALTY. החברה הוותיקה, מציעה משווקת ומנהלת כיום נדל"I למגורים ונדל"ן מסחרי, בעיקר בחופה המזרחי של מדינת פלורידה. בחמש עשרה שנות פעילותה האחרונות, השלימה החברה למעלה מ-500 עסקאות נדל"ן בפלורידה ובמדינות נוספות בארה"ב.  

אל תחום ההשקעות בנדל"ן בפלורידה נחשף שלמה במקרה בשנת 1995. שלמה טס לפלורידה, התאהב בעיר החוף  Port st Lucie, בבנייה צמודת הקרקע, והחליט לרכוש בה בתים להשקעה. כאשר חזר ארצה העמיק ולמד את תחום השקעות הנדל"ן בפלורידה לפרטי פרטים, והחליט להיכנס בעצמו לתחום. הרקע של שלמה בתחום החשבונאות והמיסוי מהווים יתרון משמעותי בעסקי התיווך בארה"ב.

Port st Lucie – החלום האמריקאי

Port st Lucie הינה אחת הערים המבטיחות והמרכזיות בפלורידה, המונה כיום כ-475 אלף תושבים.

העיר נהנית מהתפתחות מואצת בשנים האחרונות, זאת בשל המיקום האסטרטגי שלה.  Port st Lucie ממוקמת בסמוך למפגש הכבישים החשובים ביותר בפלורידה, ומהווה מוקד לתיירות פנים, כאשר נוסעים ועובדים רבים בוחרים ללון בה בדרכם.

"החלום האמריקאי הוא בית צמוד קרקע, בגודל של דונם, המעניק למשפחה פרטיות ומרחב"צילום: תמונה באדיבות שלמה מנור

העיר מהווה מרכז פיתוח ביוטכנולוגי חשוב, בשיתוף עם רשת בתי החולים מיו-קליניק. המרחק הקצר שלה ממיאמי (שעה ועשרים) ומשדה התעופה ווסט פאלם ביץ', הופך אותה לאטרקטיבית עבור משפחות העובדות במיאמי. יופייה הייחודי של העיר טמון בעובדה שהיא מורכבת אך ורק מבתים צמודי קרקע, ושוכנת בסמוך לחוף ים. זאת ועוד, בעיר שלוש אוניברסיטאות מובילות, מערכת חינוך מצוינת, מרכזים מסחריים רבים ועוד.

"החלום האמריקאי הוא בית צמוד קרקע, בגודל של דונם, המעניק למשפחה פרטיות ומרחב", מספר שלמה, " Port st Lucie נבנתה לצורך הגשמת החלום האמריקאי". גודלם הממוצע של הבתים בעיר נע בין 160 ל-250 מ"ר, לצד גינה גדולה בגודל של דונם קרקע וחניה צמודה, ומחירם נע בין  200 ל- 250 אלף דולר, כאשר עלות המגרש עומדת כיום על 50 אלף דולר, והיתר מגולם בעלות הבנייה.

לדברי שלמה, רכישת בית להשקעה ב- Port st Lucie הינו נכס מניב. גובה השכירות החודשית עומד אלפיים דולר בחודש - הכנסה שנתית המסתכמת ב- 24,000 דולר בשנה, כלומר תשואה של 7%-8% אחוזים נטו, לאחר ארנונה, ביטוח ודמי ניהול.

ליווי משקיעים מאלף ועד תו

שלמה מעניק ליווי אישי צמוד למשקיעים המעוניינים ברכישת בית להשקעה ב- Port st Lucie. תחילתו של התהליך כולל סיור היכרות בעיר, התרשמות ממספר בתים לדוגמא וסיור במגרשים המיועדים לבנייה, לפי העדפת המשקיע, ו/או בתים מיד שנייה. "הרשויות בארה"ב מתנהלות באופן מוסדר, כאשר תהליך רכישת מגרש או נכס כולל מספר שלבים הכרחיים, בלעדיים לא ניתן לקדם את העסקה", מדגיש שלמה.

על המשקיע להוכיח שיש ברשותו יכולת כלכלית לרכישת הבית. הדבר מתבצע באמצעות תדפיס בנקאי של חשבון הבנק, אישורי הכנסות ותלושי שכר, המועברים לחברת המשכנתאות, לצורך קבלת אישור עקרוני לקבלת משכנתא. לאחר שזה הושג, מכין צוות ASPECT REALTY חוזה מכר לרכישת הנכס.

לאחר השלמת הבנייה, פועל צוות החברה לשיווק הנכס להשכרהצילום: שלמה מנור

"אנו מלווים את המשקיע מול הקבלן בתכנון מתאר הבית, כמו גם בבחירת ריצוף, ארונות מטבח וכלי סניטריה, עד לפרטים הקטנים ביותר", מדגיש שלמה.

לאחר קבלת אישור מהעירייה, ניתן להתחיל בבנייה, הנמשכת כשישה חודשים בממוצע.  צוות ASPECT REALTY מלווה מקרוב את התקדמות תהליך הבנייה על שלביו השונים, ונמצא בקשר ישיר עם הקבלן. בתום הבנייה מבוצעת בדיקת הנכס, על ידי מהנדס חיצוני בלתי והקבלן פועל באופן מידי לתיקון כל בעיה שמתגלית בנכס.

לאחר השלמת הבנייה, פועל צוות החברה לשיווק הנכס להשכרה. הליווי הצמוד של ASPECT REALTY כולל גם גביית השכירות מדיירי הנכס מדי חודש, כאשר דמי השכירות מופקדים בחשבון נאמנות של החברה, ומשם מועברים לחשבון הבנק של בעל הנכס. אחת לשלושה חודשים מגיעים סוכני הנדל"ן של ASPECT REALTY לנכס לצורך ביצוע ביקורת.

"למשקיעים שמעוניינים למכור את הבית – אני מבצע בדיקת שמאות CMA ותיאום ציפיות באשר לשווי הנכס". הליווי שמעניקה ASPECT REALTY  למשקיעים כולל בין היתר גם הכנת דו"חות רווח והפסד על הנכס המושכר לרשויות המס האמריקאיות, כמו גם בדיקת שמאות (CMA)  עבור משקיעים המעוניינים למכור את הנכס. הידע והניסיון הרב שצבר שלמה לאורך השנים בתחום, הופכים את ASPECT REALTY למה שהיא היום – סוכנות נדל"ן מובילה המלווה את לקוחותיה לכל הדרך ומעניקה להם ליווי אישי ומקצועי, ברמה הגבוהה ביותר, כמו גם שקט נפשי.

צור קשר
Shlomo Manor Realtor - ASPECT REALTY – מומחה לשיווק נדל"ן בדרום מזרח
פלורידה

053-3337975 (מספר ישראלי)
001-786-405-0976
001-954-580-7021
לאתר ASPECT REALTY
סיור וירטואלי בבית ב- Port st Lucie
סרטון על העיר  Port st Lucie

---------------------------

מירב סוסי

פלורידה, המדינה שטופת השמש שאין בה דמי מס הכנסה הפכה ליעד מבוקש ביותר בעקבות מגפת הקורונה שפוקדת ביתר שאת את ארה"ב. בעולם החדש שבו עובדי ההייטק והעסקים עובדים מסלון ביתם, רבים מחשבים מסלול מחדש ובוחנים כיצד מעבר מניו ג'רזי, ניו יורק וקליפורניה יחסוך להם עשרות אלפי שקלים בשנה.

תוסיפו לזה את עלויות המחיה והדיור הנוחות ותקבלו סיבות טובות לרילוקיישן. וכך, פלורידה שכבר מיצבה עצמה כפנינת נדל"ן מבוקשת, הופכת לאטרקטיבית יותר ויותר עם קפיצה של 120% ברכישת דירות בהשוואה לשנה שעברה. מי שקורא את מפת הנדל"ן כבר מבין שזוהי הזדמנות אמיתית לרכישת נכסים שיניבו תשואות טובות של 5%-7%. מי שמתמהמה יכול ללמוד מניסיון העבר בו רבים זכו גם לתשואות של 10%-11%. כל מה שאתם צריכים בשביל השקעה חכמה, זהו את האדם הנכון עבורכם.

דוגמא מצוינת למתווכת נדל"ן אמינה ומקצועית היא מירב סוסי שזוכה למוניטין מעולה המתבסס על 15 שנות ניסיון. שמונה מאות לקוחותיה שכבר הפכו לשגרירים ממליצים הם ההוכחה לכך שהיא עושה את עבודתה נאמנה. הסיבה לכך, אם תשאלו אותה, היא האהבה האמיתית למקצוע.

"אני מאוד מחוברת לקהילה ומרגישה חלק ממנה. לכן בכל עסקה אני דואגת לתת תרומה ולהחזיר טוב לקהילה, גם ביצוע עסקאות הנדל"ן עצמן הן תחושת שליחות בעייני. כשאדם שחשב שלא יוכל לקנות דירה לעולם, עושה זאת באמצעות שיפור דירוג האשראי והתנהלות כלכלית נכונה בהדרכתי, אין אושר גדול מזה. רבים מלקוחותיי מגיעים מהמלצות מפה לאוזן, אני מברכת על כך ומודה ללקוחות שלי שכבר מזמן הפכו לחלק משמעותי מחיי".

מירב סוסיצילום: צילום: ברנדה רוס

סוד ההצלחה של המתווכת שנולדה בארץ אך גדלה בארה"ב הוא קודם כל היכרות מעמיקה עם השטח יחד עם מקצועיות ונוהל עבודה איכותי. כמשקיעים בשלט רחוק, אין את היכולת לערוך בירור מעמיק על הנכס, מצבו ואיכותו לכן נוח מאוד שאשת מקצוע עושה זאת ובכך חוסכת זמן וכסף יקרים. מעבר לזמן, מירב סוסי תורמת בהחלטה האם להשקיע בנכס או לא בהסתמך על הניסיון שלה, כך שמראש לא מבוזבז זמן ומשאבים על דירות לא רלוונטיות ובאזורים לא מתאימים.

"מתווך טוב אמור להסב את תשומת ליבנו להיבטים שלא ייחסנו להם חשיבות רבה, אך הם עלולים להתגלות בהמשך כקריטיים. כך למשל אם מתבצעת בנייה באזור, או האם יש שיעבור או חובות נסתרים על הנכס, האם בסביבה יש או עתידים להיות מוסדות חינוך ותרבות, האם יש הכנה למעלית או האם יש מחסן ייעודי עבורכם. ישנם שאלות רבות שצריך לקבל את מאל המידע עליהם בכדי לדעת שיש עסקה טובה" מסבירה מירב. "היכרות טובה של המתווך עם האזור בו הוא עובד מהווה יתרון משמעותי בזיהוי הזדמנויות להשקעה, מתווך שחי את השטח ידע למצוא לכם "מציאות" שיבינו רווחים טובים ובעיקר שקט נפשי", היא מוסיפה.

את האהבה לתחום הנדל"ן מירב חולקת עם בעלה, יועץ משכנתאות מוערך. יחד, הם נותנים מעטפת שירותים לקהל הלקוחות. הודות להיכרות טובה עם עורכי דין, נותני שירות ומשרדי ניהול נכסים – תוכלו לקהל הכוונה וסיוע לאורך כל הדרך כך שתדעו שאתם בידיים טובות.

לאחר שעבדה שנים במשרדי בוטיק וזכתה למוניטין מעולה, מירב סוסי התשדרגה והצטרפה למשרד הנדל"ן המוביל של רימקס כמובילת צוות. היום, עם רקורד של מכירות 40-50 דירות בשנה, אין זה פלא שהיא מדורגת בטופ. "רוצים להיות בטוחים שמי שמייעץ לכם על עסקת נדל"ן הוא אדם אמין? בדקו שזוהו העיסוק המקצועי שלו זמן רב, שיש ברשותו די משאבים והוא אינינו תלוי בביצוע עסקה זו או אחרת, שהוא מכיר את השטח ויש לו די ניסיון, ולא פחות חשוב שיש לו הוכחות לטיב הנכס – לפני כל עסקת נדל"ן אני נוהגת בשקיפות ובבטיחות מול לקוחותיי באמצעות בדיקת הנכס על ידי גורמים מקצועיים שמאשרים את מצב הנכס, כך המשקיע יכול להיות רגוע שהבית שרכש עומד בסטנדרטים וראוי להשקעה".

מירב סוסיצילום: צילום עצמי באדיבות מירב סוסי

מירב סוסי

מעבר לאתר>>  
מעבר לפייסבוק>>
Realtor License #3133960 , # 954-214-4810
RE/MAX Parkcreek -  Main: (954) 426-5400
5481 Wiles Rd, Coconut Creek, FL 33073