הומדיקל: רפואה ובריאות בבית

הזדקנות האוכלוסייה, יחד עם משבר הקורונה, גורמים לרבים לחפש כיום אלטרנטיבה לאפשרות של שהייה בבית חולים או בשיקום רפואי ולהסתייע בשירותי רפואה עד הבית.

בשיתוף הומדיקל
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
הומדיקל מהפכת האשפוז והשיקום הביתי | צילום: אור קפלן
הומדיקל מהפכת האשפוז והשיקום הביתיצילום: אור קפלן
בשיתוף הומדיקל
תוכן שיווקי

חברת הומדיקל מובילה את מהפכת האשפוז והטיפול הביתי באמצעות צוותים רפואיים בכירים המגיעים עד למיטת המטופל או המטופלת בביתם, בחדרם, בחיק משפחתם.

החברה מפעילה את HOME CARE – שירותי אשפוז, בדיקות, טיפולים ושיקום בבית - שירות חדש, יחסית, מאחוריו עומד מערך שלם של טיפולים ובדיקות הניתנים ע"י צוותים רפואיים ופרא-רפואיים, הטובים והמקצועיים ביותר שיש.

השירות כולל פתרונות רפואיים המותאמים לצרכי המטופל או המטופלת, שכמובן נותנים מענה ושקט לבני המשפחה המודאגים. שירותי אשפוז ביתי מתאימים במיוחד כחלופה לאשפוז ולאחר אשפוז, לצרכי החלמה או שיקום כמו לאחר ניתוח, אירוע מוחי, אי ספיקת לב, וגם במקרים של דלקת ריאות, דלקת בדרכי השתן ועוד.

כמו כן, אשפוז ביתי מתאים למי שזקוקים לבדיקות שונות לעתים קרובות או לטיפול רופא מומחה, כמו גם לחולים סיעודיים ולחולים אשר נוטלים תרופות רבות ונוטים לבקר לעיתים קרובות אצל רופאי משפחה או רופאים מומחים. השירות כולל גם טיפול פיזיותרפי או ריפוי בעיסוק, ייעוץ סוציאלי ושירותי סיעוד לכל אורך היממה.

במסגרת השירות, מציעה הומדיקל מערך השגחה 24/7, מעקב סדיר אחר מצב המטופלת או המטופל - ממש כמו זה שניתן בבית החולים – בלי לצאת מהבית, באופן נוח, בטוח ומכבד.

לפרטים ולשיחת ייעוץ ללא התחייבות עם מומחי הומדיקל:
9551* | www.homedical.co.il