מ.ד.ס פארם: הסוף לכאבים כרוניים

כ-16% מהישראלים סובלים מכאבים כרוניים, כשמעל גיל 55 שיעור הסובלים מכאבים כרוניים עולה לכ-63%.

בשיתוף מ.ד.ס פארם
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
בשיתוף מ.ד.ס פארם
תוכן שיווקי

כמו בתחומים אחרים, בהם שינתה הטכנולוגיה את החיים לטובה, גם בנושא הטיפול בכאבים כרוניים משנה הטכנולוגיה את כללי המשחק ומציעה מכשירים אישיים לטיפול בכאב, ואף בסיבות השורש שלו.

PERFECT-TENSצילום: יח"צ

ההיצע כולל מגוון מכשירים אישיים בטכנולוגיות שונות הניתנים להתאמה אישית של המשתמש. להלן שתי דוגמאות למכשירים הפופולריים ביותר:
PERFECT-TENS - המכשיר שכונה ע"י לא מעט משתמשים כ"פלא טכנולוגי", תואר שהוענק לו בזכות העובדה שתוך רבע שעה מהפעלתו הכאב נעלם ומעניק כ-24 שעות ללא כאב. המכשיר פועל בטכנולוגיית TENS שגורמת לחסימת שער הכאב במוח ולעידוד הגוף ליצור אנדורפינים. כתוצאה מכך, חוויית הכאב נעלמת. המכשיר מסובסד ע"י קופות החולים כללית ומושלם.

I-Cure Laser - שמו אמנם מרמז על טכנולוגיית לייזר, אך האמת היא שהמכשיר הקומפקטי הזה מכיל לצד לייזר גם ארבע טכנולוגיות ריפוי שונות. זהו המכשיר היחיד בישראל שמכיל גם לייזר רך, גם אור אדום, גם אינפרה אדום וגם שדה מגנטי סטטי, לכן, יעילותו גבוהה מאוד, גם כשמדובר בדלקת ברקמות עמוקות. ה-I CURE LASER, גם מבצע ריפוי של הדלקת ברקמה הפגועה וכך, לאחר מספר שבועות של שימוש, יכול להביא לפתרון הבעיה מהשורש.

I-Cure Laser צילום: יח"צ

רבים תוהים האם גם בכאבים שנובעים משינויים מבניים, כמו פריצת דיסק או קרע במיניסקוס, ה- I CURE LASER יכול לסייע והתשובה היא בהחלט כן. גורם הכאב אינו בהכרח השינוי המבני, אלא הדלקת שנוצרה באזור, ולכן ע"י ריפוי הדלקת ניתן בהחלט לפתור את שורש הבעיה ובלא מעט מקרים, אף למנוע ניתוח.

לפרטים ולייעוץ: 09-3810077 | www.health-online.co.il | www.mdspharm.co.il