המוצרים החכמים המאפשרים לאנשים עם מוגבלויות להתנהל בבית בביטחון

מערכת הנעילה החכמה ®ENTR של קבוצת מולטילוק מציעה סטנדרט חדש של ביטחון ונוחיות בכניסה אל הבית. בעזרת נעילה אוטומטית ושליטה על פתיחת הדלת באמצעים טכנולוגיים מתקדמים, היא מהווה פתרון מנצח גם עבור אוכלוסיות עם מוגבלויות

גיא פישקין בשיתוף YALE
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עינית דיגיטלית | צילום: יח"צ  YALE ישראל
עינית דיגיטליתצילום: YALE ישראל
גיא פישקין בשיתוף YALE
תוכן שיווקי

הסיטואציה הבאה סביר להניח מתרחשת חדשות לבקרים בכל בית בישראל - שוב אתם מוצאים את עצמכם אובדי עצות ללא מפתח בכניסה לפתח הבית, שוב אתם נדרשים לשכפל את המפתח בפעם המי יודע כמה, ובעיקר שוב אתם חשים תסכול אינסופי כשאתם נדרשים להסתמך פעם אחר פעם על המפתח המכאני המסורתי.

ובכן, כיאה לעידן המודרני בו אנו חיים, הגיעה העת לחשב מסלול מחדש גם בכל הקשור למערכת הנעילה של ביתנו.

התאמה לאוכלוסיות הקשישים והמוגבלים
מי שמצליחה לשנות את הקונספציה ולבסס את מעמדה כאחת החברות המובילות בתחום היא קבוצת מולטילוק - מותג המנעולנות הוותיק עם ניסיון של קרוב ל-50 שנה בשוק העולמי.

בניסיון להתאים מערכות נעילה מתקדמות המותאמות למהפכה הדיגיטלית, השיקו בחברה זה מכבר מוצר חדש ומהפכני – מערכת נעילה חכמה מדגם ®ENTR המאפשרת להיכנס אל הבית דרך כל דלת במגוון דרכים, לרבות קודן מספרים, קורא אצבע ביומטרי, שלט רחוק או באמצעות אפליקציה ידידותית למשתמש.

''מדובר במערכת נעילה אוטומטית אשר משנה חיים, במיוחד עבור האוכלוסייה המבוגרת והסיעודית, שאינה זוכרת או מסוגלת לבצע את פעולת נעילת הדלת בעצמה'', מבהיר עידן יהודה, מנהל מוצרים חכמים לבתים פרטיים בחברת אסא אבלוי ישראל, חברת הבת של קבוצת מולטילוק המרכזת את כל המכירות של הקבוצה בישראל.

''כשמדובר בהורים שלנו או בקשישים להם אנו מעוניינים לדאוג, חשוב לשים לב לפרטים שלאדם הממוצע נראים טריוויאליים לחלוטין. פתיחה וסגירה של דלת הבית על פניהן נשמעת כפעולה פשוטה, אלא שבעבור אדם מוגבל או סיעודי, מדובר במלאכה מורכבת, שלעיתים הוא כלל אינו מסוגל לבצע'', כך לדבריו.

עידן יהודהצילום: YALE ישראל

מערכת הנעילה האוטומטית ®ENTR שפותחה בארץ מותאמת באופן ייעודי לדלתות השכיחות המשווקות בשוק הישראלי. האפיון הראשי שבה מורה על טריקת הדלת באופן אוטומטי, מיד לאחר הכניסה אל מפתן הבית. נתון זה מגביר את תחושת הביטחון ומבטיח פתרון יעיל ופונקציונאלי לרווחתן של אוכלוסיות נצרכות רבות, לרבות נכים, בעלי מוגבלויות ועוד.

בנוסף, המערכת הינה ממונעת ומאפשרת את פתיחת הדלת בשלט רחוק, תרתי משמע. ''כחלק מהשירות אנו מציעים ללקוחות שלט העובד ממרחק של עד 25 מטרים בתדר מוצפן מול המערכת'', מוסיף יהודה. ''באמצעות לחיצה פשוטה בלבד על השלט, המערכת מתחילה לעבוד, פותחת את המנעול, מסובבת את הצילינדר, שהינו ברמת איכות מהגבוהות בעולם מסוג 800-MTLTM, ובכך מתחשבת בצרכים הן של עובדים במגזר העסקי, או של אנשים הנמצאים בביתם''.

העתיד כבר כאן
מערכות הנעילה האוטומטיות מדגם ®ENTR מכות גלים בציבור, שמביע בהן אמון עם רכישות משמעותיות שהולכות ותופחות מדי חודש.

את המערכת ניתן לתפעל כאמור גם בעזרת אפליקציה ייעודית, בה ניתן להגדיר עד 20 אנשים שיוכלו להיכנס אל הבית המיועד על סמך אישורו של הדייר, אך ללא צורך בפתיחה פיזית של הדלת. זוהי גם אפשרות להגדיר מבעוד מועד את קרובי המשפחה או חבריו של אותו אדם, כך שיוכלו להיכנס בעזרת המערכת אל הבית או הדירה, באופן אוטומטי, ללא כל צורך בהמתנה.
''כשמדובר באנשים סיעודיים, המערכת מספקת מענה אידיאלי, כך שאלו יוכלו לחוש ביטחון כי 'ביתם הוא מבצרם', על כל המשתמע מכך'', מבהיר יהודה.

''אחד האלמנטים הייחודיים של ®ENTR טמונים בעובדה שהם מגיעים עם יחידה חיצונית של קודן וטביעות אצבע. אם לצורך העניין המטפל מגיע למספר שעות ספורות במהלך השבוע אל ביתו של אדם, ניתן להגדיר במערכת את שעות ההגעה המדויקות, וכך לוודא כי יוכל להיכנס אל הבית בצורה נוחה ומתקדמת, באמצעות קוד או טביעת אצבע''.

ומה לגבי חובבי הז'אנר הנוסטלגי? ובכן, עבור מי שבכל זאת אינו מסוגל לוותר על מגע המפתח המכאני המיושן, מספקת אסא אבלוי ישראל גם מפתח רזרבי לטובת קהילת שומרי השבת או למקרי חירום.

מערכת נעילה חכמה ®ENTRצילום: YALE ישראל

יצוין כי מערכות ®ENTR מותקנות בעזרתם האדיבה של המנעולנים המורשים של קבוצת מולטילוק. יחד איתם פועל צוות אסא אבלוי ישראל המספק שירות ותמיכה שוטפת עבור לקוחות בפריסה ארצית רחבה, כאשר המוטו של החברה דוגל בהקלה ובהנגשה של מוצרים שישפרו את איכות החיים של הלקוחות בעשרות מונים.

מוצר נוסף מבית אסא אבלוי ישראל, המשלים את מערכת הנעילה האוטומטית לדלת, כולל עינית עם חיישן תנועה מבית ®YALE - מותג המנעולנות הגלובלי הוותיק מבית קבוצת ASSA ABLOY העולמית, אותו מייצגת בישראל חברת אסא אבלוי ישראל. העינית מתמקדת אפוא בסביבת הדלת ובהגברת תחושת הביטחון.

במקום להציץ בחריץ, ניתן לבצע את אותה פעולה ביעילות גבוהה הרבה יותר, באמצעות מסך היושב בצד הפנימי של הדלת על גבי התושבת, ובצד החיצוני מצלמה שמקרינה למסך על הנעשה מחוץ לפתח הדלת. העינית אינה נזקקת לחיבור לחשמל, אלא עובדת על בסיס סוללות (כולל סוללה נטענת) ונחשבת למוצר עם ערך מוסף עבור כל אדם באשר הוא. אגב, מוצרים נוספים שנכללים תחת קטגוריית האוכלוסיות הנצרכות ב-®YALE, כוללים מצלמות אינטרנט ופעמון אלחוטי.

''המטרה היא שהמוצרים החכמים יאפשרו גם לאוכלוסיות מתקשות מבחינה גופנית או נפשית, להתנהל בבית בצורה פשוטה, והכי חשוב בטוחה'', אומר יהודה. ''אסא אבלוי ישראל, כמו כל קבוצת אסא אבלוי העולמית, חרתה על דגלה את הנושא הזה, ותמשיך לעסוק בו ללא הרף. על כך אנחנו מתחייבים''.

ליצירת קשר: 03-961-5956 | www.yalelock.co.il

בשיתוף YALE