עולים: השקעות נדל"ן באזור חיפה והקריות

לאחר שנים של קיפאון נהנה אזור הקריות מעליות מחירים. בעלי חברת פלמינגו ניהול ואחזקת נדל"ן מצביעים על הסיבות

גיא פישקין
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עולים: השקעות נדל"ן באזור חיפה והקריותצילום: הדמיית פרויקט גושן אדריכלים
גיא פישקין
תוכן שיווקי

שאלת מיליון הדולר בה מתחבטים משקיעי הנדל''ן השכם והערב הייתה ונותרה בדבר היעד האטרקטיבי בא. הכוונה היא לעיר או לשכונה בעלת פוטנציאל גידול ותשואה ארוכת טווח, וכזו שעשויה להעניק בבוא היום תמורה כלכלית משמעותית. לאור המחירים מרקיעי השחקים בגוש דן והסביבה, מחפשים המשקיעים בשנים האחרונות להרחיק לכת לאזורים מרוחקים יותר, תוך חיפוש בלתי מתפשר על מציאת נכס אטרקטיבי באזור מתפתח.

על מנת לממש את השאיפות הללו רבים בוחרים בחברת ניהול המתמחה באיתור נכסים איכותיים, המספקת בה בעת שירותי ניהול ואחזקה, לרבות מציאת שוכרים ודאגה לתחזוקה שוטפת של הנכס לאורך כל ימות השנה. בדיוק כזו היא פלמינגו ניהול ואחזקת נדל''ן, המתמחה בניהול ואיתור הזדמנויות נדל''ן באזור חיפה והקריות. החברה, בבעלותם של צמד היזמים ויק קושניר ואיזי בינייב, מנהלת מאות נכסים בשווי כולל של מעל ל-300 מיליון שקל, תוך התחייבות למתן שירותי ניהול בסטנדרט הגבוה ביותר, תוך ניסיון מתמיד להעלות את התשואה השנתית של המשקיעים. החברה מפעילה שני סניפי דגל, כאשר עד לסוף השנה הנוכחית היא צפויה לפתוח סניף שלישי במספר, אשר מיקומו טרם נחשף.

''אנחנו מאמינים כי תחום ניהול ואחזקות הנדל''ן הוא ריצה למרחקים ארוכים'', אומרים השניים. ''זוהי הסיבה לשמה חיפשנו דרך לבדל את עצמנו עם ערך מוסף עבור קהל הלקוחות. מצאנו אותו על ידי יצירת מערכת ניהול חכמה שיודעת לפלח את הצרכים הנקודתיים של המשקיעים, המשכירים והשוכרים כאחד. החזון שלנו מתבסס על הרצון לספק פתרון לכל בעיה או דרישה בעלת היבט נדל''ני באזור, תוך עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר''.

מהו הערך המוסף של פלמינגו בשוק הנדל''ן המקומי?''אנחנו מתגאים בכך שפלמינגו הפכה כיום לחברת אחזקות הנדל''ן הגדולה ביותר בישראל. אנו מתמחים ביצירת ביטחון עבור הלקוחות בהשקעה שלהם, דרך מתן ייעוץ רחב היקף ומענה על כל השאלות הנלוות. בכך אנו משמשים עבורם כפלטפורמה יעילה ונגישה שתאפשר להם לקבל החלטה מושכלת ונכונה עבורם''.

איזי בינייבצילום: ולד לימר

כאשר נשאלים השניים לפשר ההחלטה להתמקד באזור הקריות, הם משיבים בצורה ברורה: ''ענף הנדל''ן בקריות חווה עליית מחירים מטאורית בשנים האחרונות. לכן המשקיעים נוהרים לאזור ופשוט לא מפסיקים לרכוש. יש לכך מגוון סיבות - מחירים זולים יחסית בהשוואה למקומות אחרים בארץ, שכירות יציבה שמספקת תשואות יפות באופן שוטף, כמו גם תכניות בינוי ופיתוח סביבתי מאסיביות שנראות לעין בהמון אזורים, ויוצרות שוק נדל''ן תוסס במיוחד''.

האם מגמת עליות המחירים בקריות צפויה להימשך? ''אנחנו בטוחים ששוק הנדל''ן בקריות ימשיך במגמת העלייה לאורך כל העשור הקרוב, לאור עתודות הקרקע שנגמרות והפרויקטים הרבים שמקודמים על ידי הרשויות המקומיות. אלו משתלבים גם עם אוכלוסייה צעירה שגדלה בקצב מרשים. עם זאת, על מנת למקסם את אפשרויות ההשקעה, ההמלצה היא לא לוותר בתהליך החיפוש על חברת ניהול מקצועית שתוכל לחסוך עבורכם הרבה מאוד זמן וכסף''.

קריית ים מאירה פנים למשקיעים

בפלמינגו ניהול ואחזקת נדל"ן מזהים זה מכבר התעוררות יוצאת דופן בביקושים מצד משקיעים לרכישת נכסים בקריית ים, הסמוכה לכביש 4 וקו החוף. ''הקרבה לים יחד עם פרויקטים רבים של פינוי בינוי שעתידים לצאת אל הפועל בשנים הקרובות, גורמים לכך שמחירי הנדל''ן בעיר פשוט לא מפסיקים לעלות'', מסבירים קושניר ובינייב.

ויק קושנירצילום: לוי אגרונוב

''למרות עליית המחירים הללו, עדיין מחירי הנדל''ן בקרית ים זולים במעט משאר ערי הקריות, בעוד מחירי השכירות הינם זהים ויוצרים עבור הרוכשים תשואה גבוהה. יש לציין גם כמות נכבדת של עולים חדשים שנקלטים במרכז הקליטה האיכותי שבעיר, אשר מעוניינים לשכור דירה בסמוך אליו ונפעמים בכל פעם מחדש מרצועת החוף המתפתחת. כך מתהווה בעיר אוכלוסייה נוספת שמחזקת את שוק השכירות המקומי''.

מי שמחזק את דבריהם של השניים הוא ראש עיריית קריית ים, דוד אבן צור, שמציין: ''קריית ים היא ללא ספק עיר העתיד של האזור כולו. הרבה שנים לא קרה כאן שום דבר, אבל כעת אנו שמחים לבשר על קידום מתחמים של התחדשות עירונית, צעד שמייצר ודאות כלכלית וחיסכון של תהליך בירוקרטי מייגע מהמשקיעים''.

אתר אינטרנט | 04-873-6050