ריג'ס מובילת המהפכה בתחום מרחבי העבודה הגמישים בשוק הגלובלי

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שירותי משרד – הדור החדש
שירותי משרד – הדור החדש
מירית משיח
תוכן שיווקי
מירית משיח
תוכן שיווקי

רון יריב, מנכ"ל ריג'ס ישראל: "כשלקוח נכנס אלינו הוא מניח את המחשב על השולחן ומיד מתחיל לעבוד. לקוחותינו לא צריכים לדאוג לדמי שכירות, לתשלומי ארנונה, לשירותי IT, לשירותי משרד, לדמי ניהול, לניקיון ואבטחה, לחדרי ישיבות ולשטחי אירוח ואפילו למטבח.
זוהי מהפיכה אמיתית המאפשרת לשוכרים ניידות, גמישות וראש נקי מהתעסקות בכל מה שכרוך בשכירת משרד".

תחום השכרת משרדים מרוהטים הופך לענף צומח בנדל"ן הישראלי, כאשר בחודשים האחרונים גוברת ההתעניינות בנושא גם מצד בעלי נכסים רבים מוסדיים ופרטיים ובכל רחבי הארץ.

הדרך בה אנו עובדים ועושים עסקים הולכת ומשתנה לנגד ענינו מידי יום: ההתפתחות המואצת של אמצעי התקשורת משחררת אותנו מהמשרד, מהטלפון ומהמחשב השולחני ומאפשרת לנו לעבוד בכל מקום ובכל שעה.

שירותי מיקור החוץ המתוחכמים והמהימנים משחררים אותנו מהצורך להעסיק צוות עובדים בגודל קבוע ולשאת תקורות כח אדם גבוהות ויקרות.

לריג'ס מגוון רחב של אפשרויות לסביבת עבודה: ממשרדים מפוארים, הניתנים להשכרה החל מיום עבודה אחד בלבד, דרך חדרי ישיבות מעוצבים ומאובזרים בטכנולוגיה מתקדמת, משרד וירטואלי הכולל כתובת לעסק ומספר טלפון ייעודי, טיפול בשיחות וניהול הודעות. בכל מרכז עסקים עומד לרשות בעלי העסק גם טרקלין עסקים המצויד בעמדות בודדות המאפשרות חיבור ישיר לסמארטפון או למחשב הנייד.

ריג'ס – ענקית הנדל"ן הבינלאומית, המספקת את הפתרון המושלם לצרכי הנדל"ן העסקי המשתנים, הרחיבה בשנים האחרונות את פעילותה בישראל

כל אלה מאפשרים לשנות את התפיסה של בעלי עסקים לגבי הוצאות הנדל"ן שלהם: מעתה, הם זקוקים לפתרונות נדל"ן גמישים: הם רוצים לשלוט במספר הימים והשעות בו הם זקוקים למשרד, הם מעוניינים בחדרי ישיבות ושירותי מזכירות רק חלק מהזמן והם רוצים להיות בעלי משרד בערים ובמתחמי תעסוקה שונים, לפי הצורך.

הדבר בולט במיוחד בעסקים קטנים ובינוניים, הנדרשים מלקוחותיהם לזמינות מידית, דוגמת חברות סטארט אפ בשלות, עורכי דין, רואי חשבון, יועצים שונים ועוד.

צרף את העסק שלך להצלחה עם ריג'ס>>

בשנים האחרונות הצטרפה גם ישראל לטרנד העולמי של מתחמי עבודה משותפים המספקים פתרון לפרילאנסרים ולחברות הנמצאות בתחילת דרכן, והמעדיפות  עמדות עבודה בחלל ציבורי משותף  ללא שירותי משרד אחרים.

עם זאת, הדיסקרטיות והאווירה העסקית המקובלת הינה לעיתים קרובות חלק בלתי נפרד מהצרכים שלנו כאנשי עסקים ולא תמיד ניתן למצוא אותם באותם מתחמי עבודה משותפים המאופיינים באווירה צעירה ובלתי מעונבת.

שירותי משרד הדור החדש

ריג'ס ענקית הנדל"ן הבינלאומית, המספקת את הפתרון המושלם לצרכי הנדל"ן העסקי המשתנים, הרחיבה בשנים האחרונות את פעילותה בישראל . החברה מפעילה כיום 10 מרכזי עסקים באזורים הכי אטרקטיביים: במגדל אלקטרה, מגדל המוזיאון ובניין רוטשילד 22 בת"א, במגדלי CU ברמת החייל, במגדלי איילון ובמגדל אמות אטריום בר"ג, במגדלי אקרשטיין ו-C TOWER  בהרצליה פיתוח, בפארק מת"ם בחיפה ובפארק ההיי-טק והעסקים ברעננה. 

עידן השכרת משרד לתקופה ממושכת הסתיים. אפילו חברות בינלאומיות גדולות בעולם מבינות היום, שמילת המפתח בעבודה היא גמישות וניידות

המודל העסקי של ריג'ס קל ופשוט: החברה מספקת שירותים עסקיים איכותיים במרכזי העסקים השונים שלה למגוון פעילויות עסקיות, בגדלים משתנים, כשהמוטו הוא "שלם רק על מה שאתה צריך". שילוב של פתרונות להשכרת משרדים לתקופות גמישות, המאפשרות לחתום לתקופה קצרה ולהאריך אותה, להתחיל בסניף מסוים ולהתנייד לסניף בתוך אותה העיר, בעיר אחרת או אפילו במדינה אחרת; להשתמש במשרדים על בסיס יומי ואפילו לשכור משרד פרטי רק ליום או לחצי יום, כמו גם להשתמש בחדרי ישיבות נוחים ומאובזרים ובגדלים שונים על פי הצורך.

בנוסף, האופציה הייחודית הנוספת - משרד וירטואלי המאפשר לעסקים ולעצמאים בישראל לקבל כתובת יוקרתית ולפעול בסביבת עבודה איכותית, לקבל שירותים נלווים ולא לשלם עבור תקורה מיותרת בזמנים שאין בה צורך.

הנוסחא המנצחת = גמישות + כדאיות + נוחות

עידן השכרת משרד לתקופה ממושכת הסתיים. אפילו חברות בינלאומיות גדולות בעולם מבינות היום, שמילת המפתח בעבודה היא גמישות וניידות. השכרת משרד לפרקי זמן קצרים מסייעת משמעותית לחיסכון בעלויות ומאפשרת לחברות להיות גמישות יותר בעבודתן.

צרף את העסק שלך להצלחה עם ריג'ס>>

היתרון המהותי בשירותים של ריג'ס הוא באופן ההתקשרות עם החברה: לקוחות ריג'ס מתקשרים עם החברה באמצעות מנוי לתקופה של 6 חודשים. במסגרת המנוי הלקוח מחליט איזה סוג של שירותים עסקיים הוא מבקש, ומה היקף השעות והימים המינימליים הדרושים לו. ככל ששטחי העבודה, היקף השירותים והשימוש במרכז העסקים עולה, המחיר ליחידה יורד.

המנוי מאפשר ללקוח ליהנות מגמישות מקסימלית במיקום המשרדים שלו: הוא יכול לבחור לעבוד בכל אחד מהמרכזים העסקיים של החברה, מבלי לשלם לכל אחד בנפרד ומבלי לשנות את התעריפים.

המנוי מאפשר ללקוח ליהנות מגמישות מקסימלית במיקום המשרדים שלו: הוא יכול לבחור לעבוד בכל אחד מהמרכזים העסקיים של החברה, מבלי לשלם לכל אחד בנפרד ומבלי לשנות את התעריפים

איך מנהלים את כל זה? בקלות ובפשטות! לקוחות החברה נהנים משימוש באפליקציה ייעודית המאפשרת להם לנהל את שירותי המשרד הדרושים, להזמין משרדים, חדרי ישיבות, סוויטות לאירוח ואפילו כיתות לימוד, ליצור קשר עם כל אחד מהמרכזים העסקיים ועוד והכל מהנייד ותוך כדי תנועה.

לקוח המצטרף לריג'ס יכול גם לעבור ממדינה למדינה בקלות וללא צורך בתיאומים והתקשרויות. הוא מגיע למרכז עם כרטיס הBusiness world ומקבל נגישות לאינטרנט, לקפה, לחדר הישיבות ולשיחות מקומיות. חברות במועדון הלקוחות של ריג'ס יכולה להפוך כל יזם מקומי לאיש עסקים בינ"ל בזכות הפריסה הגלובלית של החברה בעולם.

בקרוב מיקנעם ועד באר שבע

ואיך השוק מגיב? רון יריב מנכ"ל ריג'ס ישראל מספר: אנחנו פעילים בישראל כבר משנת 1989. במהלך השנים פתחנו 10 מרכזים עסקיים במקומות כמו הבורסה ברמת גן, ברמת החיל, בהרצליה ובחיפה ובכל אחד ואחד מהם אנו נהנים מהיענות של אנשי עסקים, חברות קטנות ובינוניות, סטארט אפים ועוד, שזוכים לקבל שירותי פרימיום לעסקים במודל שפיתחנו.

וישנם כמובן יתרונות נוספים שמהם נהנים הלקוחות במרכזי העסקים:  מנגישות נוחה לאזורי עסקים, מחנייה בשפע, זמינות של המשרד 24/7, ומעל הכל יכולת וורסטילית לקבל פתרון לכל צורך נקודתי העולה במסגרת הצרכים המקצועיים כמו חדר ישיבות, שירותי משלוחים וכד'. ועדיין לא הזכרנו את הזדמנות לנטוורקינג, מקום לפגוש בו אנשים שיכולים לסייע לקידום כל עסק באשר הוא.

בשנים הקרובות אנחנו מתעתדים להגדיל את מספר המרכזים העסקיים בישראל ל- 50, כאשר כיווני ההתרחבות שלנו יתפרסו מיקנעם בצפון ועד לבאר שבע בדרום,  זאת כדי לספק מענה לצרכים שאנו מזהים בקרב הלקוחות שלנו.

ריג'ס מעניקה ללקוחותיה לא רק שירותים עסקיים עיליים אלא גם את רשת הקשרים ואת הקהילה העסקית, על מנת להרחיב את הפעילות, לצמוח ולנצל הזדמנויות עסקיות הנובעות מנטוורקינג

היכולת שלנו לספק גמישות בשירותים העסקיים, כמו גם פתרונות מלאים לכל סוג פעילות ולכל היקף, הופכים את השירות שלנו ליעיל, משתלם ובעל ערך מוסף מהותי עבור לקוחותינו בכל מקום בו הם זקוקים לו. אני אישית מציע ללקוחותיי היזמים, אתם, תתמקדו בפיתוח העסקים שלכם, תנו לנו לדאוג עבורכם לכל השאר.

ריג'ס מעצמה עולמית לשירות בעלי העסקים בישראל

ריג'ס היא חברה עולמית הנסחרת בבורסה של לונדון ומנוהלת מלוקסמבורג. לחברה 3000 מרכזים עסקיים ב- 120 מדינות ברחבי העולם. הפריסה הבינלאומית, כמו גם שירותי המעטפת העסקיים שהיא מעניקה ללקוחותיה מאפשרים ללקוחות הישראלים של החברה לפתח את עסקיהם הבינלאומיים בכל מקום בעולם.

יריב מוסיף בהקשר זה: "אנשי העסקים בישראל חושבים ופועלים באופן גלובלי. השוק הקטן שלנו, יחד עם היזמות הישראלית וההיענות ליוזמות ופתרונות שמגיעים מישראל, יוצרים צורך אדיר לשירותים עסקיים כמו שלנו. הידיעה של לקוחותינו, שבכל מקום בעולם הם נכנסים למרכז עסקים של ריג'ס ומגיעים הביתה מיד, מאפשרת להם להרחיב את הפעילות שלהם בקלות וביעילות".

ריג'ס אף מפעילה רשת של למעלה מ- 2000 טרקליני עסקים ו- 800 טרקליני עסקים בשדות תעופה על מנת לאפשר ללקוחותיה להמשיך לעבוד בכל מקום שהם נמצאים בו - בין אם במשרד, בפגישה או בשדה התעופה.

חברים לעסקים בכל מקום בעולם

ריג'ס מעניקה ללקוחותיה לא רק שירותים עסקיים עיליים אלא גם את רשת הקשרים ואת הקהילה העסקית, על מנת להרחיב את הפעילות, לצמוח ולנצל הזדמנויות עסקיות הנובעות מנטוורקינג.

לשם כך, החברה משמשת בפריסה הארצית שלה על מנת לקיים אירועים עסקיים בנושאים ובסדרי גודל שונים, בניהם אירועים פורמליים ובלתי פורמליים, מפגשים חברתיים, סדנאות והרצאות.

פינות הישיבה והטרקלינים במרכזי העסקים מהווים מקום מצוין למפגשי אקראי ולניהול שיחות -נעימות לבחינת אופציות לשיתופי פעולה בין הלקוחות השונים של החברה. והרשת החברתית מהווה עוד נקודת מפגש, המנוהלת בסטנדרטים הבלתי מתפשרים של ריג'ס. הכל על מנת לאפשר ללקוחותיה לנהל את הפעילות העסקית שלהם בכל מקום, ליהנות ממודל יעיל כלכלית המועיל עסקית ולהרוויח מהערך המוסף של הקהילה העסקית שאותה יצרה החברה במהלך השנים. 

צרף את העסק שלך להצלחה עם ריג'ס>>

נדלן מניב - הנכסים החמים, המידע החשוב וכל הטיפים שאסור לפספס, בחזרה לפרויקט>>