פרויקט המשרדים החדש בפארק ההיי-טק אשדוד: משתף את המשקיעים ברווחים

בלב פארק ההיי-טק שנבנה באשדוד, וצפוי לאכלס עשרות אלפי עובדים, מקדמת "קבוצת בונים נדל"ן", בשיתוף "החברה למימוש קרקעות", את ICON Business Center. מדובר במתחם משרדים מפואר וחדשני שמאפשר למשקיעים ליהנות מיתרונות ייחודיים ומרווחים גבוהים, הנוצרים כתוצאה מהגדלת הזכויות הצפויה בפרויקט

אסף לבנון, תוכן מקודם בשיתוף קבוצת בונים נדל"ן
תוכן מקודם
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
פרויקט ICON Business Center, הינו בניין משרדים ייחודי ומפואר בן 4 קומות ו 2 כניסות , המתפרס על פני למעלה מ- 8,300 מ"ר של שטחי מסחר ומשרדיםצילום: שיח אדריכלים | S.I.A.H Architects תמונות הדמיה להמחשה בלבד
אסף לבנון, תוכן מקודם בשיתוף קבוצת בונים נדל"ן
תוכן מקודם

את המציאות כולנו חווים מדי יום בדרך לעבודה – מאות אלפי רכבים חדשים עולים על הכביש בכל יום והפקקים רק הולכים ומתארכים. בדיוק בגלל זה גובר הביקוש והצורך לנכסי נדל"ן שנמצאים בקרבת מערכות להסעת המונים, דוגמת כבישים מרכזיים ורכבות, ובסמוך למרכזי פנאי ובילוי. את העובדה הזאת הבינו גם משקיעים רבים שידעו לראות את הנולד.
היזמים בני ברנשטיין, מנכ"ל ובעלי החברה למימוש קרקעות, ועו"ד פנחס פלח, הבעלים של קבוצת בונים נדל"ן, אתרו מתחם זמין לבניה בקרבת מרכזי פנאי ובילוי ותשתיות לאומיות מרכזיות – ליד היציאה מכביש 4 ובסמוך לתחנה של רכבת ישראל -  העונה במדויק לביקוש והצורך בעידן הנוכחי.
השניים החליטו לארגן קבוצת רוכשים אשר תרכוש את הקרקע ותקים את פרויקט ICON Business Center שעתיד להוות חלק ממרכז ההיי-טק והעסקים הגדול בשפלה הדרומית. 

אשדוד – מכל הסיבות הנכונות

אשדוד היא העיר החמישית בגודלה במדינת ישראל ומונה כ- 250,000 תושבים. בעיר, ובכל אזור השפלה הדרומית, אין כיום היצע של משרדים העונה על דרישות העידן המודרני ומקנה סביבת עבודה איכותית בסמיכות לתשתיות לאומיות. 

צמוד לפרויקט עתידה להתאכלס כבר בשנת 2021 קריית הסייבר של אלבטק מה שיתרום גם הוא לעליה באטרקטיביות הפרויקט ובערך הקרקע

בנוסף, מדינת ישראל החליטה להשקיע 6 מיליארד ש"ח על מנת לשפר את התשתיות בעיר. את הצורך הזה זיהו כבר מספר גופים בדמות בית חולים אסותא, חברת ביג מרכזי קניות, אשר הקימה במתחם את קניון הביג פאשן אשדוד, המכללה להנדסה ע"ש סמי שמעון שמעתיקה את מיקומה ממרכז העיר למתחם ותאכלס כ- 4,000 סטודנטים, ועוד לא הזכרנו את סינמה סיטי אשדוד המתוכנן. 

עם העובדות לא מתווכחים: ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי קבע ארנונה נמוכה במיוחד למתחם, מחירי השכירות נמוכים בהשוואה לתל-אביב ונמל הדרום החדש שייפתח בקרוב שיתווסף לנמל הקיים – כל אלה ביחד הן סיבות מצוינות לחברות ובעלי עסקים להעתיק את מקום מושבם למתחם העסקים באשדוד.

מה מבדל את ההשקעה שלכם מהשקעות אחרות בתחום המשרדים?

ברנשטיין: "רוכש שמצטרף לקבוצה נהנה משני העולמות. עולם היזמות בו מוזלת הקמת הפרויקט ביחס לרכישת משרד ישירות מקבלן  – ועולם שני הינו עולם ההשבחה".

במידה שתאושר הגדלת זכויות הבנייה נשתף את המשקיע ברווחים הנובעים מכךצילום: שיח אדריכלים | S.I.A.H Architects תמונות הדמיה להמחשה בלבד

למה הכוונה "עולם ההשבחה"?

"תכנית בניין העיר המאושרת באזור פארק ההיי-טק היא של 168 אחוזי בנייה בלבד. אחוזי הבנייה צפויים לעלות ל-300-400, כמו בכל פרקי ההיי-טק המוקמים בימים אלה, ובעידוד מוצהר של העירייה. רוכש שמצטרף לקבוצה ייהנה מחלקים ניכרים בהשבחה זו, וזאת מכיוון שהוא רוכש את הקרקע והופך לבעלים של הזכויות המוגדלות". 

בכל אזור השפלה הדרומית אין היצע של משרדים העונה על דרישות העידן המודרני ומקנה סביבת עבודה איכותית בסמיכות לתשתיות לאומיותצילום: שיח אדריכלים | S.I.A.H Architects תמונות הדמיה להמחשה בלבד

משתפים את המשקיע בהגדלת הזכויות? מה זה אומר?

"במידה שתאושר הגדלת זכויות הבנייה, וכל הסימנים מראים שכך יקרה, הרוכש ייהנה מהרווחים הנובעים מכך. המשמעות היא פשוטה: רוכש שרכש זכויות ל 100 מ"ר משרדים יקבל 148-184 מ"ר משרדים."

8,300 מ"ר של שטחי מסחר ומשרדים

פרויקט ICON Business Center, בתכנון המשרד הידוע "שיח אדריכלים", הינו בניין משרדים ייחודי ומפואר בן 4 קומות ו- 2 כניסות, המתפרס על פני למעלה מ-8,300 מ"ר של שטחי מסחר ומשרדים. הפרויקט מבוסס על קונספט אדריכלי ייחודי המפצל את הבניין לשניים, וממקם במרכזו מרפסת המעודדת מפגשים ושיתופי פעולה עסקיים בין באי המתחם. 
הבניין ביסודו מזמין וקורא לעוברים ושבים ובעל שתי חזיתות מסחריות פינתיות המאפשר בתכנונו האי סימטרי צפייה בדיונות שמסביב ובכיכר המרכזית שעליה הוא ממוקם.
כמו כן, צמוד לפרויקט עתידה להתאכלס כבר בשנת 2021 קריית הסייבר של אלבטק (חברת בת של אלתא) מה שיתרום גם כן לעליה באטרקטיביות הפרויקט ובערך הקרקע.

בשורה התחתונה

שילוב של יזמות והשבחה הינן מתכונת ודאית להשקעה חכמה ונבונה. רק תדמיינו שקניתם משרד בגודל של 100 מ"ר ובפועל קיבלתם, באותו המחיר, לא פחות מ- 148 מ"ר. הרוכשים יקבלו שטח גדול יותר מזה שרכשו, כך שעליית הערך לא תסתכם רק ביזמות.

לפרטים נוספים מקבוצת בונים נדל"ן: טל. 03-917-8889 או באימייל: office@kbnadlan.co.il

נדל"ן מניב >> חזרה למדור