"כשנכנסתי לעולם הנדל"ן רציתי להעניק חוויה אחרת"

לאחר שצברה ניסיון מקצועי רב והישגים מרשימים, החליטה סינתיה גלטשטיין להקים את סינתיה נכסים - בית לתיווך, לשיווק וליזמות נדל"ן שיודע לחבר בין אנשים לחלומות

גלי לויטה ליבוביץ, בשיתוף סינתיה נכסים
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
גלי לויטה ליבוביץ, בשיתוף סינתיה נכסים
תוכן שיווקי

מכירה או קנייה של נכס נדל"ן היא עסקה משמעותית ומורכבת עבור רבים, התלויה בפרמטרים רבים, בפרט בתקופה הנוכחית, המאופיינת בטלטלות, אינפלציה דוהרת והעלאת הריבית. "כדי להצליח ולנווט את העסקאות בים הכאוטי הלקוח חייב להיות מלווה באיש מקצוע אמין, מקצועי וקשוב לצרכיו. לכן הקמתי את סינתיה נכסים, משרד שמשקף את המוניטין שצברתי בתחום. ליווי הלקוחות עד לעסקה הנכונה, הטובה והבטוחה עבורם כולל גם מעטפת של אנשי מקצוע שאנו מספקים", אומרת סינתיה גלטשטיין, ומסבירה כי עולם עסקאות הנדל"ן מבוסס על החיבור בין אנשים לבין נכסים, וזו גם חוויית הלקוח שהיא מעוניינת ליצור. "כשנכנסתי לעולם הנדל"ן רציתי להעניק חוויה אחרת. במידה רבה התחום פרוץ, ומתווכים רבים חושבים כי ההכשרה מתחילה ומסתיימת בכך שעברו את המבחן. אלא שהמקצוע הוא הרבה יותר מורכב ודורש דיוק, אנושיות, שקיפות ואמינות".

סינתיה גלטשטיין

את הערכים המקצועיים גלטשטיין מתרגמת בליווי שהיא מעניקה. כבר בפגישה הראשונה היא מנסה להכיר לעומק את הלקוחות. היא ממפה את הצרכים ואת הרצונות ומוודאת שהם עולים בקנה אחד עם המציאות. "זה תהליך שדורש המון הקשבה והתייחסות למכלול: התקשורת הבינאישית עם הלקוח, הדיוק במציאת הנכס שמתאים לו, הליווי עד רגע החתימה וגם לאחר מכן", היא אומרת.

איך את מסייעת לרוכשים שחוששים מביצוע עסקאות נדל"ן, בפרט בתקופה האחרונה?
"ככלל, וגם בתקופה המאתגרת שאותה אנו חווים כיום, הליווי הוא מקיף ומקצועי. בנוסף לוותק ולניסיון שצברתי ולמקצועיות הבלתי מתפשרת שמאפיינת את המשרד, אני מוקפת ביועצים מקצועיים ואיכותיים, והם כוללים יועצי משכנתאות, מנהלי חטיבות בבנקים, עורכי דין, חברות המבצעות בדק בית ואנשי מקצוע שמסייעים ללקוחות בשלבים הקריטיים ביותר ומעניקים תשובות מהירות ובזמן. אני לא מאפשרת ללקוחות להתקדם עם עסקת נדל"ן אם אני צופה שלא יוכלו לעמוד בתשלומים, במיוחד כשזוגות צעירים מתכוונים לקחת משכנתה ומקבלים מימון של 75% או יותר. גם מצב הפוך שבו לקוח קונה בית לפני שמכר את הנכס שלו עלול להיות מסוכן, במיוחד כשהריבית עולה. במצב של היום, שבו הביקוש עולה על ההיצע, חשוב לכוון את הלקוחות לעסקאות back to back - למכור ולקנות בו זמנית כדי שלא ימצאו את עצמם ללא בית וכדי לשמור על ערך הנכסים. כאן בא לידי ביטוי תפקידי כמתווכת שמסייעת להם להתנהל בצורה שקולה ואחראית ובהתאם לתנאי השוק".

יצירתיות ועבודת שטח

שיטת העבודה של גלטשטיין מאפשרת לה להעניק את הייעוץ והליווי המותאמים לכל לקוח. תשאול הלקוחות, שנועד למפות את הצרכים והרצונות ולקבל את התמונה המלאה, כולל שאלות כמו: על כמה עומד ההון העצמי והאם נלקחו בחשבון ההוצאות הנוספת הכוללות שכר טרחה של עורך דין, מיסוי ועוד. "אנחנו אוספים נתונים שמסייעים לדייק את העסקה", היא מסבירה. "עבודת התיווך היא הרבה מעבר לאיתור והצגת הנכס וחשוב שתשלב יצירתיות, חשיבה מחוץ לקופסה ולעתים גם כיתות רגליים. המשרד מלווה את העסקאות עם דגש על ניהול המשא ומתן. ברוב המקרים אני נוהגת להפגיש בין הקונה למוכר. במעמד זה אני גם מנסה לגשר על פערים בכל הקשור למועד הפינוי, הסכמה על מחיר הנכס ומספר התשלומים ונותנת תחושה לשני הצדדים שמדובר ב-WIN WIN".

סינתיה נכסים הוא משרד תיווך המתמחה במתן שירותים מקיפים ובהתאמה, כולל מכירה, רכישה והשכרה של נכסים וייעוץ נדל"ן, בהוד השרון וסביבתה, כולל שיווק ופרסום באמצעי המדיה השונים ומענה מקצועי ואיכותי של מתווכת שהיא שחקנית נשמה, הפועלת יחד עם שלוש סוכנות למקסום כל עסקה, לעתים גם במסגרת שיתוף פעולה עם קולגות. גלטשטיין: "לאורך השנים כשעבדתי בתיווך רימקס, הייתי תמיד בשלישייה הארצית המובילה מבין 1,300 סוכנים. הצלחה בקנה מידה כזה דורשת הרבה חריצות, השקעה והתחייבות אישית. המוניטין שלי הוא הנכס הכי יקר, וכך אני עושה הכל כדי לספק קורת גג לכל הלקוחות, שהפכו לשגרירים שלנו ומקפידים לחזור אלינו".

"עסקת נדל"ן היא אחת העסקאות הגדולות והחשובות שאנו עושים בחיינו. מדובר על מיליוני שקלים. לכן עבודת התיווך וכל המעטפת שהיא מציעה דורשות המון מקצועיות וליווי נכון מהיום הראשון. כיום יש לי משפחה ענקית של לקוחות שזוכים בכל פעם מחדש לחוויה אחרת, המבוססת על מצוינות והקשבה אמיתית, במטרה להביא את העסקה הנכונה והמדויקת", מסכמת גלטשטיין. "לא פעם גם ויתרתי על עמלה כדי לעזור ללקוחות שהסתבכו או כי הרגשתי שזה גדול עליהם, כי אם לא מדייקים ותיסגר עסקה לא נכונה, זה עלול לפגוע בשני הצדדים. לקוחה בשם רותי פנחסי פעם כתבה לי מכתב, ועד היום דבריה חרותים על לוח לבי: 'כמו רב–חובל מיומן שמנווט את הספינה בתבונה, ברגישות ובמקצועיות את מובילה, והתמונה מתחילה להתבהר וההרגשה היא שאני בידיים אמונות, בהגינות ובאמינות עם הרבה ידע מקצועי והבנה. אינני יודעת איך להודות לך על כל מה שעשית למעני'".

טלפון: 054-4403048
לפנייה במייל >>

בשיתוף סינתיה נכסים