הנקודה הגבוהה למגורים בשכונת נופי בן שמן

פרויקט Up View מציע שילוב מסקרן של סטנדרטים גבוהים, בנייה איכותית ומיקום השוכן בלב ריאה ירוקה. בקבוצת אהרוני, המקימה את הפרויקט, מדגישים את פוטנציאל הצמיחה וההזדמנות המצוינת לרוכשים

גלית בן חמו, בשיתוף קבוצת אהרוני
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
000376
הדמיה בן שמן אהרוניצילום: ניב קנטור
גלית בן חמו, בשיתוף קבוצת אהרוני
תוכן שיווקי

בקבוצת אהרוני סימנו על המפה את השכונה החדשה, שכונת נופי בן שמן, שנבחרה בקפידה כבעלת פוטנציאל אדיר לצמיחה, וכבר בשבועות הקרובים יחלו עבודות הביצוע להקמת פרויקט המגורים Up View.

נדב אהרוני, סמנכ"ל השיווק והמכירות בקבוצה, מסביר על התמהיל המגוון של הדירות שמוצע לרוכשים. לדבריו, בפרויקט Up View מתוכננות בסך הכל 712 יחידות דיור, שיתפרשו על עשרה בנייני מגורים – שני מגדלים של 29 קומות, מגדל נוסף של 22 קומות, ועוד שבעה בניינים של 10 קומות. בכל אחד מבנייני המגורים תמהיל הדירות יציע יחידות דיור בנות 3‏-5 חדרים, וכן פנטהאוזים ודירות גן. באופן כללי שטח הדירות ינוע בין 80 מ"ר (דירת 3 חדרים), 105 מ"ר (דירת 4 חדרים) ו־120 מ"ר (דירת 5 חדרים). בכל הדירות יהיו מרפסות בגדלים שונים ולדירות יסופחו חניה בחניון תת–קרקעי ומחסן. בחלק מהבניינים ייבנו חדרי כושר, חללי עבודה מעוצבים, חדרי דיירים וכו' בקומת הקרקע בסטנדרט שלא נראה באזור.

נדב אהרוניצילום: ניב קנטור

"בהמשך למסורת ארוכת שנים אנחנו שומרים על הסטנדרטים הגבוהים של קבוצת אהרוני", מסביר נדב אהרוני, סמנכ"ל השיווק והמכירות בקבוצה. "הדירות בכל הבניינים יהיו מרווחת בדגש על איכויות גמר גבוהות, מפרט יוקרתי בדירות עצמן וגם בחללים הציבוריים, עמידה בתקני בנייה מחמירים ועוד".

אחת הנקודות עליה שמים את הדגש המרכזי בקבוצה היא מתן מענה מהיר ואיכותי לרוכשים, "בנתינת מענה אנושי, מהיר ואיכותי", מסביר אהרוני. "אנו נותנים לדייר ביטחון ומענה מלא לכל שאלותיו לאורך כל הליך הרכישה וכמובן גם לאחר קבלת המפתח.

על התכנון אחראי משרד האדריכלים דרמן ורבקל שהתווה את הסטנדרט, ולשלב הביצוע תכנס בשבועות הקרובים חברת הבת של הקבוצה, בנגד בנייה, שתחל בעבודות תשתית ראשונות. "השילוב בין תכנון אדריכלי קפדני לבין חברת ביצוע בעלת סיווג ג5 שיכולה לבנות פרויקט מכל סוג ובכל היקף כמו בנגד, שכל אחת בנפרד ושתיהן יחד מקפידות על סטנדרטים בלתי מתפשרים, מעניק לרוכשים חבילה שלמה של חוויית מגורים מושלמת. תפיסת העולם שלנו היא לא רק לעצב מבנים, אלא לעצב לדיירים סגנון חיים שלם".

הקבוצה בחרה בשטחי בנייה סמוכים לפארק ירוק ורחב ידיים, ובו יוקם אגם אקולוגי ואמפיתיאטרון. את הנוף המרהיב ניתן יהיה לראות ממרפסות הבתים של פרויקט Up View. "בחרנו במגרשים הטובים ביותר בשכונה, שצופים לנוף הפתוח וייתנו חוויית מגורים מקסימלית שתדגיש את תחושת המגורים בטבע מול מרווחים פתוחים אך עדיין יהיה ניתן ליהנות מנגישות מקסימלית והיתרונות המצויים ממגורים במרכז", מדגיש אהרוני.

פרויקט בתוך שכונה איכותית

שכונת נופי בן שמן היא שכונה חדשה, שבקבוצת אהרוני זוקפים לה "חלק מסוד ההצלחה". הקבוצה מקפידה לאתר ולהשקיע רק בשכונות שמצביעות על פוטנציאל ותנופה, ואחרי בדיקות והערכות של הקבוצה - סומנה גם היא כהבטחה. השכונה ממוקמת בין יער בן שמן לבין מושב אחיסמך, וסמוכה לכביש 40 עם נגישות לאזור המרכז, תחנת רכבת וגישה לצירים מרכזיים במרחק של מספר דקות נסיעה. מזרחית לשכונה נמצא כביש 1 ומצפון לשכונה נמצא כביש 443. צירים אלה מקרבים את התושבים למטרופולין התל אביבי ולכביש 6. "הנגישות הגבוהה הופכת את השכונה למרכזית מאוד בארץ, והיא בהחלט נכנסת להגדרת 'לב המדינה'. צריך לזכור שבהשוואה למחירי הדירות שבסביבה, ובהתייחס לסטנדרט הבנייה ולאיכויות השכונה, המחירים בפרויקט אטרקטיביים. ברור לנו שמי שירכוש עכשיו דירות למגורים או להשקעה יעשה מהלך חכם ונבון מאוד לאור מגמת עליות המחירים שאנחנו רואים בשכונה בשנתיים האחרונות".

שכונת נופי בן שמן מסומנת ברשות כיעד ליצירת אלטרנטיבה מועדפת למגורים במרכז, וככזו מושקעים בה משאבי פיתוח משמעותיים. באתר העירוני מתוארת כשכונת מגורים חדשנית ומודרנית אשר מיישמת את גישת עירוב השימושים, ותכלול מבני מגורים, מבני ציבור, מסחר, תעסוקה וכן אזורים ירוקים. השכונה מתפרשת על שטח כולל של 840 דונם, ותמנה בסוף של דבר כ־4,500 יחידות דיור.

התוכניות העירונית לשכונה כוללות קריות חינוך, ובהם בתי ספר וגני ילדים; דיור מוגן לאוכלוסייה המבוגרת; פארק עירוני על שטח של 180 דונם, שכאמור יכלול אגם אקולוגי ואמפיתיאטרון; מערך של שבילי אופניים, שבילי הליכה ופינות ישיבה; שטחי גינון ציבורים, שדרות עירוניות לצד רחובות "יער" ועוד. "הבדיקה המקדימה שלנו מצביעה שמדובר בשכונה שמתוכננת ברמה גבוהה מאוד. יש חשיבה על פרטים גדולים כקטנים, כמו למשל הקמת קרית חינוך בקרבת כל סביבת מגורים, כך שניתן יהיה ללכת ברגל לגני הילדים או בתי הספר. כמענה תעסוקתי תכלול השכונה מבני משרדים, מרכז מסחרי, ואף צפוי לקום מרכז השמה שיתמוך בתעסוקת התושבים", אומר אהרוני.

השכונה מיישמת תפיסה אקולוגית מקיימת שבאה לידי ביטוי גם באמצעות הקמת מערכת אשפה פנאומטית, שתשנע את האשפה בתעלות תת–קרקעיות למרכז איסוף מחוץ לשכונה. כך שמשאיות הזבל יפנו את הפסולת ממרכז האיסוף, ולא ייכנסו כלל לשכונה.

הגג היציב של Up View

קבוצת אהרוני עוסקת ביזמות יותר מ–24 שנים, ובשנים האחרונות הורחבה פעילותה גם לענף ביצוע הבנייה. החברה יוזמת פרויקטים במקומות שונים ברחבי הארץ ובימים אלה מבצעת ומתכננת מספר פרויקטים – בנתיבות מבוצעות עבודות בנייה של 904 יחידות דיור, בשכונה באזור אוכלסו 30 יחידות דיור, ועוד מספר פרויקטים במרכז שעתידים לצאת לשיווק בקרוב, בהיקף של אלפי יחידות דיור. בנוסף, לחברה פרויקטים בהיקפים גדולים שכבר מאוכלסים כמו פרויקט UP TOWN בבת ים, אחד ממתחמי עירוב השימושים הגדולים במדינה, הכולל מגדל מגורים בעל 47 קומות, מגדל משרדים של 29 קומות, שטחי מסחר בהיקף של 11,000 מטר ו-1,000 מקומות חניה.

הפרויקט של קבוצת אהרוני בשכונת נופי בן שמן מתניע את שלב שיווק הדירות בתקופת החגים, ומהחברה נמסר כי הם צופים שמסירת הדירות תתבצע בהדרגה החל משנת 2026.

קבוצת אהרוני
ליצירת קשר: 6222*
למעבר לאתר >>
לפנייה במייל >>

בשיתוף קבוצת אהרוני