קטה גרופ יוצאת לבנייה חדשה בהוד השרון

בזכות מוניטין של סטנדרט איכותי וזמני שיא, חוסן פיננסי ורקורד של קרוב לאלף דירות מאוכלסות, KATA GROUP — שמה החדש של "גיל קטה בנייה והשקעות", מיזמיות וקבלניות הנדל"ן הגדולות בפתח תקוה — עולה צפונה, לאחת השכונות המבוקשות שבשרון

גיא רונן, בשיתוף קטה גרופ
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
הדמיית פרויקט "נווה גן צפון" שיאוכלס בקרוב
הדמיית פרויקט "נווה גן צפון" שיאוכלס בקרוב
גיא רונן, בשיתוף קטה גרופ
תוכן שיווקי

למי שמצוי בנדל"ן בפתח תקוה — וגם למי שמתגורר בעיר או פוקד את רחובותיה באופן תדיר — "גיל קטה בנייה והשקעות" היא כבר חלק אינטגרלי מהנוף המקומי. בשני העשורים החולפים אכלסה היזמית וקבלנית הנדל"ן קרוב לאלף דירות, 300 הנמצאות כעת בבנייה פעילה בפרויקטים ברחבי העיר, ועוד 2,000 בשלבי תכנון. כעת, עם מיתוג מחדש תחת השם KATA GROUP, החברה יוצאת לפרויקט ראשון מחוץ לפתח תקוה — באחת השכונות המבוקשות של הוד השרון.

בפתח תקוה יזמה והקימה החברה מגוון רחב של בנייני מגורים ופרויקטים, בחלקם בנייה חדשה ובחלקם מתחמי התחדשות עירונית (הריסה ובנייה). לאחרונה זכתה במספר מכרזים למיזמי התחדשות עירונית ברמת גן, בגבעת שמואל, בהרצליה ובחולון.

הדמיית מגדל המגורים בהוד השרון

אחד המתחמים הידועים של החברה הוא מתחם פינסקר, פרויקט של חמישה בניינים ובהם מאה דירות לשכירות ארוכת טווח. בימים אלה בונה קטה גרופ את "נווה גן צפון" — אחד ממתחמי הדגל החדשים של פתח תקוה, הכולל 156 יחידות דיור בשלושה מגדלים בני 14 קומות ברחוב גיסין. 80% מהבנייה כבר הושלמה, וגם מכירת הנכסים בפרויקט מתקרבת לסיומה.

הבניין האחרון בפינה המבוקשת בשרון

בזכות הניסיון, המוניטין והחוסן הפיננסי שצברה, החליטה חברת הנדל"ן לעשות את הצעד הבא בהרחבת פעילותה: לעבור למגרש הארצי, אבל להישאר חברה עם יחס אישי וחם לכל דייר ורוכש פוטנציאלי. במסגרת זו, רכשה KATA GROUP מגרש לבניית פרויקט יוקרה בגליל ים החדשה בהרצליה. אבל גולת הכותרת בשלב הנוכחי באבולוציה של החברה היא הקמה של מגדל חדש בן 15 קומות ובו 62 יחידות דיור בהוד השרון, בשכונה 1200 המבוקשת שליד שדות התותים המפורסמים. את המגרש עבור הבניין רכשה ב-100 מיליון שקל, ובקרוב הוא יחל לעלות על הקרקע. אז גם יחל שיווק יחידות הדיור. הבניין מיועד בעיקר למשפחות מתרחבות ומשפרי דיור, עם דירות של 5 ו-6 חדרים ובהן מרפסות של 16 או 22 מ"ר בהתאמה. מתוכננים לקום בו גם פנטהאוזים מפנקים ורחבי ידיים וכן מספר דירות קטנות יותר של 3 ו-4 חדרים. כל דירה תיבנה בסטנדרט גבוה, עם רמת גימור וציוד איכותיים — ריצוף מטר על מטר, חשמל חכם, מזגני VRF ועוד — תוך הקדשת תשומת לב לפרטים הקטנים. בלובי הראשי ובחללים המשותפים יורגשו טביעות אצבעותיו של מעצב הפנים הנודע מיכאל אזולאי, מי שהתמחה בעיצוב חללים במגדלי יוקרה ובבתי מלון וגויס גם למלאכה הזו. את הבניין החדש תקים קטה גרופ ברחוב עזר ויצמן 16, וזהו המגרש הפנוי האחרון שנותר בו. ברחוב ממוקמים שני בתי ספר יסודיים, נחשון ובית הספר הירוק, ומספר גני ילדים. דייריו נהנים מנגישות תחבורתית לכביש 531 ולתחנת הרכבת סוקולוב. במרחק של כמה מאות מטרים מהפרויקט נפתח באחרונה המרכז המסחרי "עתידים", ופארק "עתידים" שוכן בסמוך. ומעל כל זה (תרתי משמע), דיירי הפרויקט יוכלו ליהנות מהנוף הפתוח אל המרחב הכפרי, צפונית-מזרחית לכפר סבא ודרומית-מזרחית להוד השרון.

חברה שהיא משפחה (וגם להיפך)

בקטה גרופ מציינים כי השילוב המיוחד של חברת יזמות שהיא גם הקבלן המבצע נועד להבטיח טיפול שלם ומקיף בכל היבטי הפרויקט, ללא עיכובים או "נפילות בין הכיסאות". 18 השנים האחרונות, אומרים בחברה, מוכיחות כי המודל הזה עובד היטב.

את KATA GROUP מנהל הבעלים גיל קטה יחד עם בניו, כאשר האופי המשפחתי והערכי של החברה, על כ-60 עובדיה, ניכר היטב במשרדים ובשטח. אבל הבידול המשמעותי ביותר של חברת היזמות הפתח-תקואית נוגע לזרוע הביצועית שלה, הידועה כחזקה, מהירה ואיכותית. למעשה, היא זו שהקנתה לחברה חלק ניכר מהמוניטין שלה, ככזו שיודעת לייצר פרויקטים בזמני שיא ובסטנדרט גבוה במיוחד.

לא בכדי מתברגת החברה זו השנה השלישית ברציפות ברשימת מאה המובילות במשק (Dun's 100) בענף הבנייה והיזמות. כעת היא מתרחבת אל מחוץ לאם המושבות, אבל מבטיחה לשמור על אותם סטנדרטים, על היחס האישי ועל האווירה המשפחתית, הן מול העובדים והן ביחס לרוכשים.

למעבר לאתר קטה גרופ >>

בשיתוף קטה גרופ