"אפשר ליהנות מנדל"ן מניב בבאר שבע"

בעלי חברת טופ דיל נדל"ן, סשה (שוריק) יעקובוביץ', המלווה משקיעים שבוחרים בבאר שבע מאיתור הנכס ועד מציאת השוכרים, מסביר מהם הגורמים שהפכו את העיר ליעד אטרקטיבי להשקעה

ניבה שור, בשיתוף טופ דיל נדל"ן
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
סשה (שוריק) יעקובוביץ'
סשה (שוריק) יעקובוביץ'צילום: ויקטוריה מקסימוב
ניבה שור, בשיתוף טופ דיל נדל"ן
תוכן שיווקי

כדי להשקיע בנדל"ן מניב ויציב אפשר גם לא להיות אילי נדל"ן. גם משקיעים קטנים מהשורה יכולים ליהנות מתשואות באמצעות נכסים למגורים. כך מסביר יועץ הנדל"ן סשה יעקובוביץ', המוכר בשם שוריק, שמציין כי כיום אחת הערים המועדפות להשקעה בנדל"ן היא באר שבע. לדבריו, ניתן למצוא בעיר נכסים במחירים אטרקטיביים, לצד ביקוש גובר לדירות להשכרה. "גורמים אלה מביאים לתשואה שנתית של 4%–5%", הוא אומר.

שוריק, בעל ניסיון של קרוב ל–20 שנה, הוא מומחה לנדל"ן בבאר שבע וסביבתה. בשנת 2013 הקים את חברת טופ דיל נדל"ן, המתמחה בנכסים להשקעה, דירות למשפרי דיור, שכירות וניהול נכסים. בחברה פועלות מחלקות שונות לטיפול ממוקד בתיווך, שיווק, השכרת דירות וניהול נכסים.

איך מוצאים שוכרים?

"באר שבע היא עיר שמתפתחת בקצב מטורף ואפשר ליהנות מנדל"ן מניב", אומר שוריק, "כיום משפחות רבות מחפשות דירה להשכרה בשכונות המגורים הטובות בעיר, בנוסף לסטודנטים הרבים שמגיעים לבאר שבע לצורך הלימודים באוניברסיטה וזקוקים גם הם לפתרונות דיור בשכונות אלה. גם המשפחות וגם הסטודנטים הם שוכרים לטווח ארוך וכך המשקיעים נהנים משכירות חודשית נאה".

הוא מוסיף כי האתגר המרכזי העומד בפני המשקיעים הוא למצוא את הנכס המתאים מבחינת מחיר ועלות השכירות החודשית שניתן לדרוש עליו, כך שניתן יהיה ליהנות מהרווחים. "כל הנכסים בבאר שבע מניבים, אבל משקיע שלא מכיר את העיר ואת האוכלוסייה לא יידע לבחור נכס במיקום הנכון. הלקוחות שלי יודעים שאפשר לסמוך עלי. אני בוחר עבורם נכס כאילו אני קונה אותו לעצמי, והרי בסופו של דבר אני זה שמתעסק עם תפעול הנכס ואחזקתו", אומר שוריק ומוסיף: "אני מאוד קשוב ללקוחות שלי, אבל לא מוותר על המטרה כל כך מהר. לכן אני לא מתרגש ולא נבהל אם הדירה לא מושכרת מיד. אני תמיד דואג למצוא שוכרים איכותיים במחיר המבוקש".

צילום: ויקטוריה מקסימוב

הליווי והשירות המקצועי של טופ דיל נדל"ן הוביל לכך שלא מעט לקוחות חדשים מגיעים בעקבות המלצות. שוריק מספר על לקוח שהגיע אליו לאחר שרכש דירה להשקעה בבאר שבע, אבל לא הצליח להשכיר אותה: "הגעתי לדירה ומיד ראיתי את הבעיות שהפכו אותה ללא מבוקשת. צוות החברה טיפל בכל התקלות, ולאחר מכן מצאנו שוכרים — משפחה שגרה בדירה עד היום ומשלמת למשקיע בדיוק את הסכום שביקש מלכתחילה. בעקבות הטיפול שהענקנו הגיעו אלי גם הוריו של הלקוח, שחיפשו דירה להשקעה בסכום של עד 700 אלף שקל, במטרה להשכיר אותה בסכום של 2,400 שקל בחודש. מצאתי להם דירה משופצת בסכום של 680 אלף שקל, ובמקביל מצאתי להם שוכרים תמורת 2,500 שקל בחודש".

תוכנית 45 הימים

אחד ממרכיבי ההצלחה של טופ דיל נדל"ן הוא שירות ניהול הנכסים המקיף והמקצועי שמעניקה החברה ללקוחותיה. "אנחנו עושים הכול: מוצאים שוכרים, גובים את שכר הדירה ובודקים שיש להם ערבות. בנוסף, אנחנו דואגים שהשוכרים יעבירו את כל החשבונות על שמם ומכינים בעזרת עורך דין מטעמנו תיק שכירות מסודר, הנשלח לבית הלקוח בלי שיצטרך בכלל להגיע לבאר שבע", אומר שוריק. "לפני כמה חודשים יצאנו בתוכנית חדשה ומצליחה, שבמסגרתה אנחנו מתחייבים להשכיר את הדירה תוך 45 ימים מקבלת מפתח. במידה שאנחנו לא מצליחים, נשלם על כל יום פיגור לבעל הנכס 100 שקל עד למחיר המבוקש".

גם השוכרים יודעים שיש להם על מי לסמוך. הם יכולים לפנות בכל עת לאמיל חיימוב, שאחראי מטעם טופ דיל נדל"ן על מתן השירותים. גם שוריק זמין עבורם לכל בקשה. החברה מתחייבת למענה 24/7 ולפתרון של כל תקלה תוך 48 שעות, בתיאום עם בעל הנכס. שוריק מספר כי לאחר התפרצות הקורונה והמשבר שבא בעקבותיה, הוא ייעץ למשקיעים להפחית את דמי השכירות ולבוא לקראת השוכרים. "הלקוחות שהקשיבו לי שמרו על הדיירים שלהם לאורך כל התקופה, לעומת אחרים שהחזיקו דירות ריקות כמעט שנה", הוא מספר.

מאמין בנכס ובתהליך

מלבד ניהול הנכסים עבור משקיעים, טופ דיל נדל"ן מתמחה גם בליווי ושירות למשפרי דיור, ומייצגת קונים ומוכרים. בעסקאות מסוג זה נעזר שוריק בהכשרתו ובניסיונו בייעוץ בתחום הפיננסים והמשכנתאות. החברה גם פועלת לצורך שיווק הנכס במדיות השונות ובקרב לקוחות, במקרה של מכירה, לצד שיתוף פעולה עם שורה של מתווכים בעיר.

על הליווי האישי והמקצועי של החברה מספרת לקוחה, אחות במקצועה. לדבריה, במשך שלוש שנים חיפשה ללא הצלחה קונה לביתה שנמצא ביישוב סמוך לבאר שבע, אבל עניינים ביורוקרטיים שונים הקשו עוד יותר על מכירת הנכס. לאחר שהמתווכים שאליהם פנתה לא הצליחו לסייע לה וכמעט כבר נואשה, היא החליטה לפנות לשוריק בעקבות המלצה של חבר קרוב, שקיבל את הטיפול בדירה לפני כשישה חודשים ופנה במקביל לעורך דין שיפתור את הסוגיות הביורוקרטיות והחל בשיווק הנכס. בסופו של התהליך נמצאו קונים לדירה. "שוריק הוא כל מה שיכולתי לבקש ממתווך נדל"ן. הוא מקצועי, עקבי ומחויב במלואו לעסקה, עם יכולת לזהות רק קונים רלוונטיים. יש לו הסתכלות רחבה והבנה מרשימה בכל הנדרש לעסקה, גם במקרה מסובך כמו שלי. אבל מעל לכל הוא בן אדם. הוא רגיש ומכיל, מאמין בנכס ובתהליך, עובד בשקיפות מלאה ופשוט אפשר לסמוך עליו", מספרת הלקוחה.

"מהיום הראשון שאני עוסק בנדל"ן, אני לא מתפשר על אמינות — השירות שאני מתחייב אליו הוא מה שאני נותן. שירות אמין ומקצועי הוא הסוד להשקעה מוצלחת בנדל"ן מניב בבאר שבע", מסכם שוריק.

טופ דיל נדל"ן
טלפון: 052-3566732

לפנייה במייל >>

בשיתוף טופ דיל נדל"ן