תיק מניות

רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

לרשימת הקריאה המלאה לחצו כאן

לקבל כבר היום את טיפולי המחר למחלת הסרטן

לניר ארז, מייסד ומנכ"ל טרייל-אין פארמה, יש חזון - לפרוץ את הגבול, לשנות את המספרים הקשים ולהעלות את סיכויי הריפוי של חולי סרטן גרורתי ושל חולים בגידול מוח שלב 4. הוא פיתח מודל לאיתור מותאם אישית של מחקרים וטיפולים אונקולוגיים פורצי דרך ברחבי העולם והנגשתם לחולים אלה

בחודש ספטמבר האחרון, פרסם ארגון הבריאות העולמי כי בשנת 2018, 9.6 מיליון חולים מכל רחבי העולם ימותו מסרטן. מדובר בעליה משמעותית במספר מקרי המוות מסרטן בהשוואה לשנת 2012 – אז נתוני התמותה מסרטן עמדו על 8.2 מיליון.

גם בישראל נרשמה עליה דרסטית במקרי המוות מסרטן. על-פי נתוני הלמ"ס, בשנת 2015, נפטרו בישראל כ- 11,000 חולי סרטן ובמהלך 2018 צפויים למות כ-12,000.

לדברי ניר ארז, מנכ"ל ובעלים 'טרייל-אין פארמה': "90% מהנפטרים מסרטן מתים כתוצאה ממחלה גרורתית". ארז הקים את חברת 'טרייל-אין פארמה' בשנת 2016 במטרה להביא לישראל את טיפולי המחר ולהנגיש אותם לחולי סרטן גרורתי ולחולים בגידול מוח שלב 4, כגון: גליובלסטומה. ארז מבקש לפרוץ את הגבול, לשנות את המספרים הקשים ולהעלות את סיכויי הריפוי של חולים אלה.

ניר ארז מנכל ומייסד טרייל אין
בני גם זו לטובה

» בחזרה למדור

לטרייל-אין פארמה, גישה למאגרי המידע העדכניים ביותר בעולם בתחום הסרטן וכן למרכזים אונקולוגיים מובילים. אונקולוגים בכירים בצוות החברה, מאתרים מחקרים מתקדמים וטיפולים חדשניים ברחבי העולם בהתאמה אישית לרקע הרפואי ולמצבו הקליני של החולה.

בהמשך, החברה מעמידה ליווי מקצועי בתהליך הכניסה למחקרים ובקבלת תרופות מתקדמות.

"הטיפולים הסטנדרטיים כיום לא נותנים מענה מספק ותקווה לחולי סרטן גרורתי או לחולים בגידול מוח שלב 4, ולכן, מתבקש לשנות אסטרטגיה טיפולית ולשקול גם מחקרים וטיפולים חדשניים לפני כל תחילת סדרת טיפולים. חלק מהטיפולים, שבמחקרים יהפכו בעוד מספר שנים לטיפולים הסטנדרטים ולא ייתכן שחולים בסרטן גרורתי יפספסו הזדמנות להרוויח מהם, בדיוק כמו שקרה לי כשאימי ז"ל חלתה בסרטן. אנשים רוצים לחיות ומשפחות רוצות שיקיריהם ימשיכו לחיות" אומר ארז ומוסיף, "מחקרים הם הקידמה בטיפול בסרטן. המיקוד שלהם הוא בחולה, הם נועדו לחולה ומטרתם להציע לו טיפולים טובים יותר ממה שמקובל היום. מאחורי כל תרופה לסרטן, ישנם חולי סרטן שהרוויחו ממנה שנים לפני כולם, מאחר ותהליך אישור תרופה לאוכלוסיה הכללית אורך זמן רב.

ארגון ה-NCCN מורכב מ-27 מרכזי סרטן מובילים והוא שקובע את ההנחיות הבינלאומיות לטיפול בסרטן. כך לדוגמה, ה- NCCN קבע כי הטיפול הראשון המועדף בסרטן לבלב גרורתי - הוא טיפול במסגרת מחקר ולא הטיפול הסטנדרטי. בנוסף, מחקר שנערך בשנת 2016 והשווה בין חולי סרטן לבלב שהשתתפו במחקרים ובין אלו שלא, מצא כי חולי סרטן לבלב שהשתתפו במחקרים האריכו חיים יותר מחולים שלא השתתפו במחקרים, באופן מובהק."

מה מייחד את השירות שאתם נותנים?
"לאחר שסיפקנו לחולה ולאונקולוג המטפל רשימת טיפולים ולאחר שהם בחרו יחד את הטיפול המתאים ביותר מתוכה, אנחנו מעמידים ליווי מקצועי צמוד בתהליך הנדרש לאישור השתתפות במחקר או קבלת תרופת חמלה, ופועלים אל מול הגורמים הרלוונטיים בארץ ובעולם: מרכזים רפואיים, צוותי מחקר, חוקרים ראשיים וחברות תרופות. כל זאת, בשקיפות מלאה ובשיתוף פעולה עם האונקולוג המטפל".

כיצד אתם מנתחים את המידע המעודכן ביותר על כל החידושים והמחקרים פורצי הדרך בתחום?
"המודל שפיתחנו מבוסס על הניסיון העשיר שצברתי במשך שנים בעולם האונקולוגי ובמחקר הרפואי בתחום. בצוות, אונקולוגים בכירים הלומדים לפרטים את הרקע הקליני הייחודי של החולה, אוספים מידע על מחקרים מתאימים בסרטן הזמינים ברחבי העולם, סוקרים את הספרות המקצועית המתחדשת ומתעדכנים על תרופות חדשות וטיפולים מתקדמים פורצי דרך בתחום. בשלב הבא, המידע הרב שהם אוספים, מנותח ומסונן בהתאמה לחולה.

לאחרונה, התחלנו בפיתוח טכנולוגית בריאות דיגיטלית פורצת דרך שתאפשר לנו לתת מענה ועזרה להרבה יותר חולי סרטן בישראל ובעולם. הטכנולוגיה תעלה אותנו שלב במימוש הייעוד שלנו לעזור לחולי סרטן שלב 4 לקבל את טיפולי המחר ולהעלות את סיכוייהם לנצח במאבק על החיים."

» לאתר טרייל-אין פארמה

*האמור במאמר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ רפואי והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ רפואי מחייב ואף לא חוות דעת רפואית ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא

כתבות שאולי פיספסתם

*#