המודעות לתזונה נכונה ובריאה והחשיבות של בני האדם לדיאטה ולשמירה על המשקל גברה בצורה משמעותית בשנים האחרונות. רבים מעריכים כי שוק הדיאטות בעולם מוערך ביותר מ-2.5 מיליארד דולר בשנה וצפוי לגדול משמעותית עד שנת 2020.

נטור דיאט הפכה לאחת מהמובילות בשוק הדיאטות בישראל שאלפי משתמשים מתגאים בסיפורי הצלחה מדהימים כאשר השילותוך חודש אחד בלבד בין 6-10 ק"ג, כל זאת באמצעות השימוש במוצרינו.

מוצרי נטור דיאט

נטור דיאט משווקת כמוסות ותרסיס שמסייעות לספורטאים / אנשים המעוניינים להרזות,היותוהשימוש במוצרים אלו גורם לתחושת שובע לאורך זמן.

העמודים העסקיים של המותג ברשתות החברתיות מציגים את התוצאות המרהיבות של לקוחות החברה, שבין היתר ניתן למצוא מגוון רחב של מפורסמים אשר אימצו את מוצרי החברה.

ברכישת הערכה דרך אתר האינטרנט של החברה מוצמד תפריט אישי שנבנה על ידי הדיאטנית שעובדת בחברה ומותאם לפי גובה ומשקל. החברה מציינת באתר האינטרנט שלה כי פעילות ספורטיבית יעילה מאד לירידה מהירה במשקל אך אינה הכרחית ומרבית הלקוחות נהנו מתוצאות מרהיבות גם מבלי לעשות פעילות ספורטיבית.

בין המרכיבים במוצרי "נטור דיאט" ניתן למצוא מוצרים עשירים בסיבים תזונתיים כמו פרי גרסיניה, אצת כלורלה, זרעי קפה ירוק, אצת ספירולינה, זרעי אשכולית ועוד.

נראה שב-2017 פיצחה נטור דיאט את שיטת הדיאטה הטובה ביותר.