תיק מניות

רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

לרשימת הקריאה המלאה לחצו כאן

הפלטפורמה שתעסיק 300,000 אנשי מכירות בצורה אוטומטית לחלוטין פותחה ע"י איש העסקים הישראלי בועז פמסון בארה"ב

בועז פמסון דורג ע"י חברת BID ,המדרגת עסקים מובילים ברחבי העולם על פי מדדים של איכות, מצוינות וחדשנות,במקום הראשוןבתחומו מתוך אלפי עסקים שנבדקו ב-116 מדינות.

פמסון הוא יזם ואיש עסקים ישראלי שפיתח קורס אינטרנטי פורץ דרך המלמד אנשים חסרי נסיון איך להיהפך למנעולנים מקצועיים. הקורס "מנעולן מקוון" שפיתח פמסון זכה להצלחה חסרת תקדים בישראל. הקורס נמכר באלפי עותקים ועד היום גרף למעלה מ-22 מיליון שקלים.

עו"ד נעם פמסון

לגייס אנשי מכירות במקום לקוחות

פמסון הוא איש גדול שחושב בגדול ומבצע בענק. כאשר החליט לקחת את כל הידע שצבר בפיתוח ושיווק הקורס האינטרנטי שלו ולצאת איתו לעולם, הוא לא התחיל בקטן במדינה שכוחת אל, אלא להפך, פמסון התנפל בשצף קצף על בירת העסקים של העולם ניו-יורק.

פמסון נחת בניו יורק בינואר השנה ומיד פתח בסדרת פגישות עם החברות המובילות בעיר בפיתוח מערכות תוכנה. הוא החליט שבמקום לגייס לקוחות עבור קורס "מנעולן מקוון" הוא יגייס אנשי מכירות. ובמקום להקים מערך קונבנציונלי של אנשי מכירות שישווקו את הקורס ברחבי ארה"ב, הוא יפתח פלטפורמה אוטומטית שתהיה אחראית על שיווק, גיוס, הכשרה וניהול של מערך המכירות של הקורס, ללא כל התערבות אנושית.

האם קורס אינטרנטי אחד יכול להכניס יותר ממיליארד דולר ? ...

את התשובה לשאלה הזו תצטרך לספק בחודשים הקרובים, הפלטפורמה שפמסון ייצר. הפלטפורמה תתן מענה לכל אחד מהאספקטים השונים של הקמת מערך המכירות עבור הקורס. והיא תעשה את זה בצורה אוטומטית לחלוטין עד לכמות של 300,000 אנשי מכירות.

הפלטפורמה תרכוש עצמאית מגוגל ומפייסבוק מידע רלוונטי על אנשי מכירות פוטנציאלים ברחבי ארצות הברית, תפנה אליהם ותציע להם להצטרף למערך אנשי המכירות של קורס "מנעולן מקוון". הפלטפורמה גם תכשיר את אנשי המכירות באמצעות קורס מכירות אינטרנטי מקצועי ומקיף. ההכשרה תכלול עשרות שיעורים מצולמים, הקלטות של אנשי מכרות מצטיינים, מאגר של שאלות ותשובות ואפילו מערכת שתאפשר לאיש המכירות הטרי להאזין,בזמן אמת, לאנשי מכירות אחרים מבצעים שיחות מכירה.

עו"ד נעם פמסון 2

לאחר סיום ההכשרה תספק הפלטפורמה לאיש המכירות רשימה של לקוחות פוטנציאליים שהביעו עניין ברכישת הקורס. כאן משלב פמסון פיתוח שמאפשר למערכת לאתר עבור אותו איש מכירות לקוחות פוטנציאליים המתגוררים בסמיכות גאוגרפית למקום מגוריו.

הדבר חשוב מאחר וסטודנטים פוטנציאלים רבים מבקשים להפגש עם נציג פנים אל פנים בטרם ירשמו לקורס. בשביל לתת מענה על הצורך הזה ייצר פמסון מערכת מבוססת לוויין ופיתח אלגוריתם מתוחכם,המנחה את מנגנון השיווק האוטומטי של המערכת כך,שברגע שמצטרף איש מכירות באזור גאוגרפי מסוים, מיד מופעלת המערכת לאיתור לקוחות פוטנציאלים סביב אותו אזור גאוגרפי. וכך יכול איש המכירות בקלות להפגש פיזית עם המתעניינים בקורס.

ממזומן דרך אפליקצית העברת כספים ייעודית ועד תשלום בביטקויין

אחת מאבני היסוד בשיטת המכירה של פמסון היא לאפשר ללקוח לשלם בכל צורה שיחפץ. לכן הפלטפורמה מספקת אפשרויות תשלום בכל השיטות הידועות כיום. כך שכל תלמיד יכול לבחור אם לשלם במזומן, בהעברה בנקאית, ב- 24 תשלומים ללא ריבית, בהעברת צ'קים לאחד מסניפי הבנק,באפליקצייה ייעודית המתממשקת לפלטפורמה או באמצעות מטבעות ביטקויין.

המערכת של פמסון לא מסתפקת רק בהקצאת כל סוגי התשלומים הידועים כיום. לתלמיד שאין ידו משגת לרכוש את הקורס היא תציע את שירותי האשראי שלה. הפלטפורמה תעמיד לתלמיד הלוואה נוחה לצורך תשלום שכר הלימוד ובהמשך, אם יזדקק לכך, גם הלוואה לצורך רכישת ציוד, רכב, ופרסום לעסק. וכל זאת ללא מגע יד אדם.

הצעת עבודה אוטומטית

הפלטפורמה תספק לתלמידי קורס "מנעולן מקוון" 320 סרטוני הדרכה מקצועיים ו- 75 שיעורים שבהם מצולמים טובי המנעולנים בעולם,מסבירים צעד אחר צעד,כיצד להיות מנעולן,כיצד לשווק את עצמך כמנעולן וכיצד להרוויח הרבה כסף ביושר ובהגינות.

המערכת גם תערוך מבחנים לתלמידי הקורס, תבדוק את תוצאותיהם ותעניק להם ציונים בהתאם. בסיום הקורס תספק הפלטפורמה את כל התעודות הנדרשות כולל משלוח של התעודות בדואר,וכל זה באופן אוטומטי לחלוטין.

לבוגרי הקורס שיהיו מעוניינים בהסמכה מעשית בנוסף לקורס התאורטי,תצוות המערכת מנעולן מוסמך המתגורר בסמוך למקום מגוריו של הבוגר לצורך סטאז' מעשי.

אך לא די בכך, הפלטפורמה גם תציע לבוגרי הקורס לעבוד בחברות שפמסון יקים ברחבי ארה"ב. הבוגר יועסק על פי כשרונו ורצונותיו כמנעולן, כמדריך לתלמידים חדשים, כאיש מכירות ועוד. בנוסף אף תספק המערכת לבוגר הקורס עבודות על פי סוג העיסוק שבו בחר. למי שיועסק כמנעולן היא תספק קריאות שירות בהתאם למיקומו הגאוגרפי, למדריך היא תשלח תלמידים חדשים מאזור מגוריו ולאיש המכירות היא תספק רשימות של מועמדים שהביעו עניין בקורס הכל ללא צורך בהתערבות אנושית כלל.

קורס אינטרנטי ייחודי הפונה לציבור עובדי הכפיים

רוברט מינגלס מנכ"ל חברת אקספינה www.axafina.com) AXAFINA) שזכתה במכרז לפתח עבור פמסון את הפלטפורמה,אומר כי קורס "מנעולן מקוון" הוא קורס ייחודי מפני שעל אף היותו אינטרנטי הוא פונה לציבור עובדי הכפיים. לדבריו, האינטרנט גדוש בקורסים המותאמים לאנשים בעלי השכלה אקדמאית גבוהה, בעוד הקורס של פמסון יוצא דופן בכך שהוא פונה לציבור שאיננו אקדמאי. זהו ציבור גדול במיוחד ומכאן הפוטנציאל העצום של הקורס.

עוד מסר מינגלס כי להערכתו הפלטפורמה תהיה מוכנה כבר בחודשים הקרובים ותעמוד בהצלחה בכל המשימות שהציב לה פמסון ואף יותר מכך.

22 שפות בו זמנית

הפלטפורמה תעלה ב-22 שפות במקביל. פמסון מתעתד לשכפל את המערכת שפיתח ל- 22 שפות ולעלות עם כולן במקביל. עבור כל אחת מהשפות יערכו ההתאמות הנדרשות ויצולמו מערכי שיעור עם מיטב המנעולנים באותה השפה. המערכת תדע לזהות את השפה של הלקוח המתעניין ולהציג לו את הקורס בשפה שלו. עם זאת הלקוח תמיד יוכל ללחוץ על הדגל המתאים ולקבל את הקורס בכל שפה שיבחר.

הפיילוט הראשוני יעשה בשלוש שפות בשלושה אזורים ברחבי העולם באנגלית בצפון אמריקה (www.lsona.com), בערבית במדינות ערב (www.lockarabic.com) ובעברית בישראל (www.locksmithcourse.co.il).  

זהו ערוץ שיווקי והאחריות על התכנים בו של המפרסמים בלבד

כתבות שאולי פיספסתם

*#