תיק מניות

רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

לרשימת הקריאה המלאה לחצו כאן

העסק שלכם נפגע בשריפה? פנו להתאגדות העסקים הקטנים

עזרה מהתאגדות העסקים הקטנים כוללת סיוע בקבלת הלוואה בערבות מדינה, פגישה עם יועץ עסקי וכן הקמת אתר אינטרנט ממותג ללא עלות

גל השריפות האחרון שהיכה ברחבי המדינה פגע לא רק במשפחות רבות שביתם נשרף, אלא גם בבעלי עסקים רבים, שנפגעו מהשריפה וממשיכים להיפגע ממנה בכל יום שעובר. התאגדות העסקים הקטנים נחלצת כעת לעזרתם של בעלי העסקים שנפגעו ומבקשת להפנות את תשומת ליבם לערוצי העזרה הסיוע הפותחים בפניהם.

בעלת עסק שמקבלת הסבר מגבר מהרשויות
Dreamstime

מעבר לעסקים שנפגעו ישירות מהאש ונשרפו כליל, ישנם עסקים שספגו פגיעות עקיפות שהן קשות לא פחות. חלק מהעסקים מצויים באזורים שנפגעו וגם אם האש לא הגיעה אליהם, אזורים אלה נסגרו לתנועה בידי כוחות הביטחון והכניסה אליהם מותרת רק למי שמתגוררים בהם, כך שעסקים אלה למעשה חסומים בפני לקוחות רבים. ישנם בעלי עסקים אחרים, הגם שאינם נמצאים באזורי השריפה, שרכשו סחורה מעסקים שנפגעו בשריפה וזו לא תסופק להם כיוון שעלתה באש. בנוסף לכך, מפסידים בעלי העסקים ימי עבודה וסובלים כתוצאה מעיסקאות שבוטלו.

בקרן הפיצויים של המדינה יש סכום של כשמונה מיליארד שקלים, אבל הדרך לקבלתם עוברת דרך חסמים ביורוקרטיים שמעכבים את הזרמת הפיצוי. גם הנסיון של בעלי עסקים מדרך הפיצוי, כפי שהתבצעה בעקבות מבצע "צוק איתן", אינו מעודד. המדינה הציעה אז מסלול מהיר לפיצוי, שבו בחרו חלק מהעסקים, אלא שבדיעבד התברר שאלה שבחרו במסלול כזה זכו לפיצוי קטן יותר, כך שלמעשה איש לא כיסה במלואו את ההפסדים לעסק.

אם גם העסק שלכם נפגע מהשריפה, מחכה לכם חבילת שיקום וקידום לעסקים. החבילה כוללת פגישה עם יועץ עסקי, אחד מתוך כארבעים יועצים שעובדים איתנו, אנשי חטיבת היועצים העסקיים, המתמחים במגוון תחומים של עולם העסקים.

העזרה כוללת גם הצעה לקבלת הלוואה בערבות מדינה. במסגרת השירות היחודי שמעניקה התאגדות בעלי העסקים הקטנים מוצעת גם הכנת תכנית עסקית שתוגש לצורך קבלת ההלוואה.

בנוסף מוצע לבעלי העסקים שירות של הקמת אתר אינטרנט מתקדם וממותג. האתר יוקם ללא עלות, אתר וורדפרס מבוסס תכנית. האתר יהיה מותאם לשימוש בטלפונים ניידים וכמו כן לקידום במנועי החיפוש של גוגל.

לפרטים נוספים לחץ כאן

לוגו עסקים קטנים

זהו ערוץ שיווקי והאחריות על התכנים בו של המפרסמים בלבד

כתבות שאולי פיספסתם

*#