תיק מניות

רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

לרשימת הקריאה המלאה לחצו כאן

שותפים להצלחה: הפלטפורמה שחוללה מהפכה בשוק מגייסת אתכם כמשקיעים

פיפלביז ממשיכה לדהור קדימה, וכעת יוצאת לסבב גיוס במודל של "רכז הצעה". במידה ותשקיעו מאות שקלים בודדים (או יותר), גם לכם תיפתח האופציה להיות בעלי מניות בחברה שממשיכה להוביל את תחום השקעות ההמונים בישראל

צוות חברת פיפלביז
יח"צ

שוק השקעות ההמונים בעולם צפוי לצמוח בכ-34%, כאשר ההכנסות הצפויות בשנת 2022 עומדות על כ-11 מיליארד דולר (בשנת 2019 ההכנסות עמדו על כ-7 מיליארד דולר). נשמע מבטיח? לשמחתנו, מדינת ישראל כבר יישרה קו עם מדינות כמו ארה“ב, אוסטרליה, אנגליה ומדינות נוספות באירופה, בנושא רגולציית "השקעות ההמונים". רשות ניירות הערך יזמה חוק שמאפשר לכמות בלתי מוגבלת של אנשים להשקיע סכומים משתנים תמורת מניות או אגרות חוב – השקעה כזו יכולה להתבצע דרך מי שאושר כ"רכז הצעה".

בחודש ינואר 2018 קיבלה חברת פיפלביז אישור לפעול כ"רכז הצעה" הראשון בישראל, והחל מהמחצית השנייה של אותה שנה הייתה החברה הראשונה לפעול במודל השקעות המונים מתוך כלל רכזי ההצעה. הניסיון שצברה בתחומה והשירותים שהיא מספקת ללקוחותיה אפשרו את צמיחתה בשוק שכאמור מתפתח בקצב מהיר, כמו גם שיתופי הפעולה שלה עם חברות שונות, בהן max מבית לאומי קארד ושרונה וונצ'רס.

לפרטים נוספים והשקעה בפיפלביז >

יוצאים לגיוס

שותפים להצלחה: הפלטפורמה שחוללה מהפכה בשוק מגייסת אתכם כמשקיעים
shutterstock

עד כה, גייסה הפלטפורמה עשרות מיליוני שקלים לסטארט-אפים ישראלים, ועל מנת להמשיך להתפתח בתחום יציאה לגיוס במודל שהיא כה מאמינה בו הוא צעד מתבקש. המספרים לא משקרים: פיפלביז גייסה עד היום ב-36 סבבי גיוס כ- 52 מיליון שקלים ממעל 5,200 משקיעים – כולם השקיעו את כספם בהתאם ליכולותיהם (סכומים שמתחילים במאות שקלים). כחלק מהמודל העסקי של החברה, היא משקיעה 3% מהגיוס בכל סטארט אפ שמגייס בהצלחה, לכן מי שבוחר להשקיע בחברה למעשה משקיע גם בפורטפוליו שלה.

בימים אלו מרחיבה פיפלביז את הפעילות העסקית לתחום עסקים קטנים ובינוניים (השקעות בעסקים קטנים ובינוניים בתמורה למניות) ובחודשים הקרובים צפויה להיכנס גם לגיוסי הון בתחום הנדל"ן. 

מעבר לעובדה שאנליסטים צופים לו צמיחה מטאורית, תחום השקעות ההמונים בישראל ובעולם מניע את הכלכלה קדימה, תורם להיווצרות מקומות עבודה חדשים ומהווה מנוע צמיחה כלכלית למשק המקומי. זהו אפיק השקעה נוח שמהווה כרטיס כניסה לכל אדם (מנוסה וגם זה שפחות) לעולם ההשקעות באופן מפוקח ונהיר. בין אם אתם מתחילים או מנוסים, השקעה בפלטפורמה שהתחילה את המהפכה הוא צעד נוסף בדרך למאזן כוחות כלכלי חברתי חדש.

לפרטים נוספים והשקעה בפיפלביז >

כתבות שאולי פיספסתם

*#