כל אחד והמסר שלו – המהפכה של twik

עם השקעה של מיליון ש"ח ממשקיע מוביל והמשך השקעות המונים בפיפלביז עד 4 מיליון שקלים נוספים – זה הזמן הנכון להכיר את רועי סורצקי, מנכ"ל twik. שיחה על העבר, ההווה והעתיד של אחד הסטארטאפים המסקרנים בשוק

מירית משיח, בשיתוף פיפלביז
תוכן מקודם
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
גבר עומד על במה ומחזיק מיקרופון
מירית משיח, בשיתוף פיפלביז
תוכן מקודם

כל מי שעוסק בשיווק דיגיטלי רק שומע את צמד המילים יחס המרה ומיד חוטף כאב ראש. כאן נכנס לתמונה הסטארט-אפ החדש Twik שיעזור לעשות סדר בבלגן ולייצר לידים איכותיים יותר.

באולפן TheMarker Labels התארח רועי סורצקי, מייסד החברה ויזם סדרתי מגיל 13. "אני חושב שכל מי שנמצא בתעשייה הזאת מספיק זמן בסופו של דבר נהיה מתוסכל מתהליך ייצור הלידים, המרות וכולי", הוא מספר. "אז כן, גם אני הייתי שם. ומשם באנו בעצם לפתור את הבעיה".

קרדיט: TheMarker Labels

לא פעם יחס ההמרה שאנחנו עובדים עליו ומשקיעים בו סכומים לא מבוטלים לא עובר את שני האחוז. איך twik נכנסים לתמונה? "בגדול, המטרה של Twik הייתה לפשט את רעיון שיפור יחס ההמרה באמצעות שורת קוד אחת, וככה אנחנו נכנסים לתמונה כדי לאפשר לכל בעל אתר כמה דברים. הראשון הוא לזהות את המשתמשים שלו, להבין מי הם, מה הם, מאיפה הם באים, מה הם מחפשים, מה הם צורכים. השני הוא לזהות את היעדים העסקיים, וככה להתאים לכל משתמש את התוכן שהכי סביר שיוביל אותו למימוש היעדים העסקיים. כשמדובר באתר אי-קומרס אנחנו מזהים את כפתורי ההוספה לעגלת הקניות ואת תהליך הצ'ק אאוט, באתרי B2B אולי את השלמת הטפסים. אנחנו מכווינים כל משתמש בהתאם לפרופיל האישי שלו ש-Twik לומדת בעת הכניסה לאתר".

יש סיפור הצלחה שאתה יכול לחלוק איתנו?

"האמת היא שיש לנו כבר לא מעט סיפורי הצלחה, אנחנו פעילים בשוק כבר מעל שנתיים ורצים על למעלה מ-50 אתרים של חברות ענק. לפני שבועיים בערך נערך כנס במרכז פרס לשלום, כנס חדשנות של אקסיס אינוושיין במסגרתו Twik נבחרה לאחד מארבעת הסטארטאפים המבטיחים בישראל לשנת 2019 בתחום חוויית המשתמש".

>> בחזרה למדור
>> לפרטים נוספים על השקעה בטוויק

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא: