לחסוך זמן במוסך: כלים מתקדמים שחובה להכיר

בעזרת כלים טכנולוגיים מתקדמים אפשר היום לחסוך במוסך זמן עבודה יקר: הם מקצרים את זמן איתור הבעיה, הטיפול בה ומבטיחים תוצאות מעולות. הכלים מותאמים לרכבים מודרניים והופכים כל מוסך להרבה יותר מקצועי

תוכן מקודם
תוכן מקודם
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
תוכן מקודם
תוכן מקודם

עולם כלי הרכב והמוסכים השתנה מקצה לקצה. אם פעם ניתן היה לטפל כמעט בכל סוגי הרכב בעזרת סט מפתחות וכלים נוספים, היום, לצורך טיפול בכלי רכב מודרניים נדרשים כלים ייעודיים המתאימים לכל דגם של יצרן ורכב. מכלולי הרכב תופסים את רוב החלל של תא המנוע ומשימה פשוטה כמו החלפת מסנן יכולה לארוך זמן רב אם לא משתמשים בכלי הנכון. לכן, כדאי שתכירו מספר כלים שיסייעו לכם לאתר ולטפל בתקלות בזמן קצר במיוחד.

ראשית, מפתחות מיוחדים לפתיחה והידוק של מסנני דלק ושמן שאפשר להגיע בעזרתם למקומות הכי צפופים וסבוכים מתחת למכסה המנוע. ערכות תזמון (טיימינג) שהופכות משימה שגרתית של החלפת שרשרת או רצועה לקצרה ומדויקת וערכות בדיקה ותיקון לכל מערכות הרכב. בשנים האחרונות מחיר הערכות הללו הוזל בצורה משמעותית ולכן כדאי ומשתלם לשדרג את יכולות המוסך ואיכות השירות ללקוחות.  

דוגמא נוספת לשיפור ביכולות של ציוד אבחון, בדיקה ואיתור תקלות ברכב היא, סטטוסקופ אלקטרוני רב-ערוצי שמגביר את מקור הרעש הנובע מתקלה ומאפשר לאתר אותה בדיוק רב ותוך זמן קצר. ישנן גם ערכות מתקדמות שמאפשרות איתור מהיר במיוחד של תקלות, נזילות ודליפות ממערכות הרכב השונות.

חשוב לזכור, כי כל הפעולות השגרתיות שהוזכרו לוקחות זמן וחיסכון בזמן המצטבר משמעו חיסכון בכסף וייעול תהליך העבודה במוסך. כל הציוד שהצגנו הוא ממותג ROHER TOOLS אשר מתמחה בכלים מקצועיים ופתרונות ייחודיים לעולם הרכב.

>> פרטים נוספים באתר הרשמי של המותג ROHER
>> בעמוד הפייסבוק, תוכלו למצוא תכנים גם באנגלית 
>> בחזרה למדור