כיצד נערכים בצורה הטובה ביותר לטיולי שטח?

בעזרת כלים חכמים, אמינים וקלים לתפעול אפשר היום להיחלץ במהירות ופשטות גם במקרים קשים – כך שאם מישהו יצלם אתכם מנסים לחלץ את עצמכם מהבוץ, הוא יראה שאתם עושים זאת בקלות, באלגנטיות ובלי מאמץ מיותר

תוכן מקודם
תוכן מקודם
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
תוכן מקודם
תוכן מקודם

יש משהו מספק בלראות או לקחת חלק בהתמודדות והתגברות על תנאי שטח קשים.
ההתמודדות עם אתגרי עבירות בשטח היא חלק מההנאה בטיולים האלה, אבל כשאנחנו נתקעים בשטח עם המשפחה ברכב זה קצת פחות נעים, לכן כדאי להצטייד היטב לפני היציאה לשטח.

נתחיל בבסיס: רצועות גרירה, שאקלים, ג'קים/מגבהים וכננות. השימוש בכננת עלול להיות מסוכן במקרה של קריעת כבל פלדה, והיום יש חבלים סינטטיים שמחליפים את כבלי הפלדה הכבדים והמסורבלים. השימוש בהם מפחית את העומס על קפיצי הרכב והם בטיחותיים יותר במקרים בהם הכבל נקרע, מכיוון שהם לא מצליפים ובכך מפחיתים את הסיכון בפגיעה קשה של העומדים באזור החילוץ. 

כדי למקסם את האפקטיביות של הכננת, כדאי להצטייד גם במכפיל כוח של כננת החילוץ.  יצאתם מהשטח וחזרתם לכביש? עכשיו צריך למלא מחדש את האויר בצמיגים בעזרת מדחס נייד ועוצמתי המשתמש במצבר הרכב כמקור מתח.

בשורה התחתונה, ישנם היום כלים חכמים, אמינים וקלים לתפעול שמאפשרים חילוץ מהיר ופשוט גם במקרים קשים – כך שאם מישהו יצלם אתכם מנסים לחלץ את עצמכם מהבוץ, הוא יראה שאתם עושים זאת בקלות, באלגנטיות ובלי מאמץ מיותר.

>> פרטים נוספים באתר הרשמי של המותג ROHER
>> בעמוד הפייסבוק, תוכלו למצוא תכנים גם באנגלית 
>> בחזרה למדור