איך מתכננים כלי עבודה שיהפכו את החיים שלנו להרבה יותר קלים?

חדשנות לא חייבת להיות גדולה מהחיים ולפעמים דווקא הדברים הקטנים וכיביכול חסרי משמעות עושים את החיים שלנו להרבה יותר נחים ופשוטים. אם אתם עובדים בשיפוצים, אחזקה או סתם אוהבים לתקן דברים, זה בשבילכם

תוכן מקודם
תוכן מקודם
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
תוכן מקודם
תוכן מקודם

כשמדברים על חדשנות תמיד חושבים על המצאות גדולות מהחיים. חלליות, ידיים ביוניות ושליחות של פיצות שנעשות ע"י רחפנים. זה ברור שיש להם השפעה ארוכת טווח על עתיד האנושות, אבל רובנו מתעסקים עם מה שקורה בינתיים, ביום יום שלנו. 

אז בואו נכיר כמה דוגמאות של כלים שימושיים עם הנדסת אנוש מתקדמת שרלוונטיים לכולנו. למשל, מברג מיוחד אשר מחליף 8 סוגים שונים של מברגים בכלי אחד או מפתח 'שוודי' רב תכליתי שמאפשר לעבוד גם על אומים וגם על צינורות. 

הרכב לא מניע בבוקר? קבלו את בוסטר ההתנעה ללא מצבר. בזכות טכנולוגיה מתקדמת הוא נטען ממצבר הרכב שאותו נרצה להניע או מכל רכב אחר תוך שניות ספורות, הוא שוקל כמחצית מהבוסטר הרגיל ויש לו אורך חיים אינסופי. בכל זאת צריך להחליף מצבר ברכב? תוכלו לגבות את זיכרונות המחשב של הרכב בעזרת מכשיר ייעודי.

יש דוגמאות נוספות כמו כפפות שמיועדות למסכי טאץ', פטיש עם ידית מסיבי פחמן חזקים שמונע זעזוע ונזק מצטבר לפרקים וביטים מתפתלים שעומדים בעוצמה של כלי העבודה המודרניים.

בעולם שבו מגוון וסוגי כלי העבודה הוא אינסופי מתנהל מרוץ מתמיד לייצור כלים עם יכולות משופרות כדי להפוך את העבודה וחיי היומיום שלנו להרבה יותר נוחים. למותג ROHER TOOLS יש מגוון של כלים חכמים ועמידים  שעל חלקם הגדול מקבלים אחריות לכל החיים. אמנם קראנו לזה חדשנות אזוטרית, אבל ברור לנו שהיא עושה הבדל גדול. 

>> פרטים נוספים באתר הרשמי של המותג ROHER
>> בעמוד הפייסבוק, תוכלו למצוא תכנים גם באנגלית 

>> בחזרה למדור