שליטה מרחוק ובזמן אמת: לקצר את זמני השבתת המדפסות המשולבות בארגונים

אמנם מדפסות משולבות בארגונים נחשבות לעולם הטכנולוגי הישן, אבל זה לא אומר שאין בו חידושים. שליטה מרחוק ובזמן אמת מאפשרת לצמצם תקלות למינימום ולתפעל אותן באופן שוטף בניהול לוגיסטי אוטומטי. למעשה, עובדי המשרד כבר לא צריכים לתקן ולהחליף טונרים בעצמם

תוכן מקודם
תוכן מקודם
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
תוכן מקודם
תוכן מקודם

למרות שאנחנו חיים בעידן דיגיטלי, מסמכים מודפסים הם עדיין חלק בלתי נפרד משגרת יומם של ארגונים גדולים. מעבר למרכזי הדפסה מנוהלים כבר מוכר במרבית המשרדים הגדולים, וחוסך כ-30% מעלות ההדפסות בזכות ניהול ובקרה מרמת המשתמש ועד רמת המחלקה. אבל למרות הפתרונות המתקדמים, אנו עדיין נתקלים בתקלות שמבזבזות זמן, לכן הגיע הזמן למצוא חידושים גם בעולם הטכנולוגיה הקלאסי.

בדור החדש של מדפסות מחברות Ricoh ו-HP מתאפשרת גישה מרחוק לפאנל ההפעלה. חידוש זה בשילוב ה-Pro-Active alert מאפשר למנהל הרשת לעדכן תוכנה, לאתר ולתקן מדפסות משולבות בשליטה מרחוק ובזמן אמת. לראות אם ומתי נדרש טיפול יזום, מתי כל טונר עומד להיגמר ולסייע למשתמשים מרחוק.  

ברגע שמתקבלת התראה להחלפת טונר, המוקד דואג לשינוע מיידי של הטונר מבלי שהלקוח יצטרך לדאוג לכך. מדובר למעשה בניהול לוגיסטי אוטומטי. בגישת ה-Pro Active alert, אם לא מדובר בתקלה פיסית או בהחלפת חומרים, זמן השבתת המכונה מתקצר מכמה שעות לדקות בודדות. ולא פחות חשוב, כבר לא רואים עובדים מתוסכלים עומדים מול מדפסת ומנסים להבין מה הבעיה.

לחידושים נוספים בתחום הדפסות תלת מימד >>
>> בחזרה למדור