סקר מלכודות מתקדם: ניתוח נתונים דיגיטלי של מערכות הקיטור במפעל

סקרי מלכודות מהדור הישן יודעים להגיד דבר אחד. יש או אין בעיה בקווי הקיטור. אך ברור שבעידן הדיגיטלי יש פתרונות טכנולוגיים מתקדמים. תמונת מצב מלאה, התראות בזמן אמת ושקיפות לאורך כל קווי הקיטור שמאפשרת לדעת בדיוק כמה כסף מפסידים מכל מלכודת לא תקינה

תוכן מקודם
תוכן מקודם
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
תוכן מקודם
תוכן מקודם

מאז המהפכה התעשייתית, מפעלים רבים עושים שימוש במערכות קיטור לתהליכים שונים. עם הזמן, התפתחו סקרי המלכודות שמטרתם להצביע על דבר אחד בלבד – האם יש בעיה או אין בעיה. אבל ברור שבעידן הנוכחי, של התייעלות אנרגטית, סקרי מלכודות הקיטור צריכים לתת לנו תמונת מצב הרבה יותר רחבה. 

את המהפכה של סקרי המלכודת מובילה מערכת SAGE מבית Armstrong האמריקאית. בעזרת אמצעים תרמיים ואולטראסוניים, מזרימים מידע למערכת ניהול מתקדמת ואינטואיטיבית שיכולה להיות מנוהלת גם דרך הסמארטפון. מערכת SAGE מכילה רשימות נתונים מקיפות על כל מלכודת, של כל יצרן, ומחשבת כמה אנו מפסידים מכל מלכודת תקולה, היא גם ממפה את כלל המלכודות במפעל ומספקת נתונים סטטיסטיים חשובים. 

קבוצת סקופ מתכות הינה הנציגה הרשמית והבלעדית של חברת ארמסטרונג בישראל אשר מבצעת את סקרי המלכודות באמצעות מערכת חכמה זו - בזכות הדוחות והנתונים המתקבלים, אפשר לתעדף טיפול במלכודות הקריטיות, בהן קיימים הפסדי אנרגיה גדולים ולדעת כמה כסף מפסיד המפעל ממלכודות שאינן תקינות. הפתרון המתקדם מתאים למפעלים קטנים וגדולים כאחד. אז אפשר לשחרר קיטור ולהתקדם לעידן הדיגיטלי. 

>> לחידושים נוספים בעולם המתכות
>> בחזרה למדור