צינורות המפעל חסומים? תכירו את כלי הניקוי החדשני

החומרים שעוברים בצינורות מפעלי מזון, קוסמטיקה וכימיקלים שווה כסף. בעזרת מערכת חדשנית ועוצמתית תקצרו את תהליכי ה- CIP. החומר לא מתבזבז או מתמצק. 98% מהחומר נשמר וזמן השבתת הקו מתקצרת. השימוש במערכת מתאים למגוון אפליקציות ובכל המפעלים הגדולים בעולם כבר משתמשים בה

תוכן מקודם
תוכן מקודם
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
תוכן מקודם
תוכן מקודם

במפעלי מזון, פרמצבטיקה, קוסמטיקה וכימיקלים כל מה שעובר בצנרת התהליכית, שווה הרבה מאוד כסף. הבעיה, לאחר שמיכל האגירה מתמלא או שהתהליך נעצר, נותר הרבה מאוד חומר בצנרת, החומר מתקלקל ותהליך הניקוי איטי ויקר, אז איך פותרים את הבעיות הללו? מערכת הפיגיניג של חברת אינוקספה הינה הפתרון המתקדם במפעלים רבים בעולם: המערכת מאפשרת את השבת החומר כאשר כדור סיליקון גמיש משוחרר בלחץ אוויר ודוחק החוצה במהירות את כל החומר שנותר בקו. אפשר לאתר ולבקר את תנועת הכדור בעזרת חיישן מגנטי בכל נקודה בקו ולנתב את הזורם בקצה הקו. 

לסיכום - מייעלים את תהליך הייצור בצורה משמעותית וחוסכים כסף רב. עד 98% מהחומר מושב וזמן השבתת הקו מתקצר. השימוש במערכת מתאים למגוון אפליקציות וקבוצת סקופ מתכות שמייבאת לארץ בבלעדיות את הפתרון של חברת אינוקספה הספרדית, מספקת תמיכה מלאה והתאמה אישית של המערכת לכל לקוח. אז תשגרו את הכדור ותתחילו לשלוט באמת בתהליכים במפעל. 

>> לחידושים נוספים בעולם המתכות
>> בחזרה למדור