תיק מניות

רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

לרשימת הקריאה המלאה לחצו כאן

מה עושים כאשר ניהול שרשרת האספקה אינו בליבת הארגון?

ישנם ארגונים שבגלל בעיות אמינות מלאי וחוסרים לא מצליחות לעמוד בתכניות הייצור ולממש את פוטנציאל המכירות שלהן. לפעמים הניסיון לגייס, להכשיר ולנהל כוח אדם איכותי לאורך שרשרת האספקה גורע מהפעילות השוטפת. אז איך מתגברים על זה?

חן גולדנר, סמנכ"ל לוגיסטיקה ושרשרת אספקה בFRITZ לוגיסטיקה בנושא שירותי ON SITE - דלג
נקודת מפנה

זה אולי נשמע מוזר, אבל ישנם ארגונים שבגלל בעיות אמינות מלאי וחוסרים לא מצליחות לעמוד בתכניות הייצור ולממש את פוטנציאל המכירות שלהן. חלק יעדיפו להוציא את המרכז הלוגיסטי משטחן, אך עבור ארגונים אחרים קרבת המחסנים לקווי הייצור היא קריטית. אך כאן נוצרת בעיה. הניסיון לגייס, להכשיר ולנהל כוח אדם איכותי לאורך שרשרת האספקה גורע מהפעילות השוטפת. 

>> בחזרה למדור

לכן, נקודת המפנה היא מעבר לשירותי ON SITE לוגיסטיים מנוהלים. כלומר, צוות מומחי לוגיסטיקה שעובדים בארגון תחת ניהול מיקצועי של חברת הלוגיסטיקה מבלי להיות עובדים שלו. לא מדובר בחברת כוח אדם. החברה הלוגיסטית מספקת שירותי ניהול ותורמת מידע מקצועי לאורך כל שרשרת האספקה. עובדי הלוגיסטיקה יושבים בשטח החברה ומטמיעים מתודולוגיות עבודה דרך מערכות WMS מתקדמות של סידור, איתור וספירות מלאי. אלו עובדים שעוברים הכשרות בלוגיסטיקה ובבטיחות בעבודה. הם מגיעים עם ניסיון, מבינים מה היא עמידה בלוחות זמנים, והכי חשוב? מה זה לעבוד באתר הלקוח על כל המורכבות המשתמעת מכך. 

במבחן התוצאה, תוך פחות משנה רמת אמינות המלאי עלתה מ- 30% ל99%. ההספק של קווי הייצור והעמידה בלוחות הזמנים עלו בצורה משמעותית. שותפות הפעולה משפרת את הידע הארגוני, וכתוצאה מניהול מיטבי של שרשרת האספקה מתאפשר חסכון משמעותי בתקציב. הלוגיסטיקה שהיוותה צוואר בקבוק למכירות החברה הפכה מ-DISABLER ל-ENABLER והחברה יכולה להתמקד בפיתוח ההון האנושי וב-CORE ביזנס שלה. 

>> לסיפורי הצלחה נוספים בתחום ניהול שרשרת אספקה

כתבות שאולי פיספסתם

*#