תיק מניות

רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

לרשימת הקריאה המלאה לחצו כאן

בלי בירוקרטיה: יש דרך אחרת לניהול צי כלי רכב בחברות ליסינג

מודל הליסינג שמותאם ומוטמע בפריוריטי נותן לחברה פתרון יעיל: כל מסירה והחזרה של מלגזה מתעדכנת אונליין, כך שגם המעקב אחר חיובי הלקוח הופך לאפקטיבי יותר

ערן רוטליין מנכ"ל ובעלים רוטליין IT בנושא מודוליסינג - דלג
נקודת מפנה

עבור חברות ליסינג שמספקות שירותים לעולם הלוגיסטיקה, ניהול צי המלגזות הוא אתגר לא פשוט. הבירוקרטיה של השכרת כל כלי כוללת עדכון הוצאה ומועד החזרה, תוקף הביטוחים, מצב המלגזה ומערך החיוב והגבייה. כאשר כמות המלגזות היא גדולה, יש קושי לעדכן בזמן אמת מסד נתונים ולקבל תמונה מלאה על רווחיות של כל כלי. אז כיצד ניתן לנהוג אחרת? 

>> בחזרה למדור

להתאים את מערכת ה-ERP לעולם הליסינג באמצעות מודול ייחודי. המודול הופך את המערכת לטכנולוגית וחזקה אשר נותנת מענה מקיף לכל צרכי החברה. הנתונים מתעדכנים אונליין וכל פעולה מופיעה אוטומטית אצל כל מי שמחובר למערכת. החל ממחלקת הרכש ועד מחלקת הגבייה. התאמת המערכת לצרכי החברה בעזרת הרחבות ייעודיות מאפשרת לבנות מודל ליסינג תפעולי ומערך ניהול תשלומים וביטוחים. המערכת מנוהלת בעזרת פלטפורמה וובית, אך כדי למקסם את יכולותיה ניתן לחבר אותה למובייל – כל פעולה שניתן לעשות דרך המחשב הנייח ניתן גם לעשות בלחיצת טאצ'.   

מודול הליסינג שמותאם ומוטמע בפריוריטי נותן לחברה פתרון מקיף. כל מסירה והחזרה של מלגזה מתעדכנת אונליין, כך שגם המעקב אחר חיובי הלקוח הופך לאפקטיבי יותר. בעזרת המודול גם ניתן לקבל דוח מפורט של רווח והפסד לכל כלי ולייעל בזמן אמת את ניהול צי המלגזות. כמובן שניתן לעקוב אחר כל הטיפולים הנדרשים שבוצעו עבור כל כלי. ציינתי בפתיחה כי ניהול צי מלגזות הוא אתגר לא פשוט, אך בעזרת המודול הכול הופך לפשוט ומתקדם טכנולוגית. 

>> לפתרונות נוספים בתחום הפריוריטי

כתבות שאולי פיספסתם

*#