תיק מניות

רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

לרשימת הקריאה המלאה לחצו כאן

בעל עסק? כך תייעל את מערך הנהלת החשבונות והגבייה

כל בעל עסק צריך להתמודד עם הוצאת חשבונות. לפעמים עובר לא מעט זמן עד הרגע בו נשלחת החשבונית בפועל, אז איך ניתן להתחיל לקבל את התשלום בזמן?

ערן רוטליין מנכ"ל ובעלים רוטליין IT מסביר את הדרך לקיצור הזמן בין ביצוע העבודה להוצאת החשבונית - דלג
נקודת מפנה

אפשר להאשים את תרבות השוטף + 60 (במקרה הטוב) הישראלית; אך כל בעל עסק יודע שללא מנגנון שמוציא את החשבונית המדויקת ללקוח ובזמן, גם השוטף עלול להפוך לשוטף + אף פעם. כדי להדגים כיצד ניתן לייעל משמעותית את מערך הנהלת החשבונות והגבייה בפרט, נבחן חברה אשר משכירה בכל חודש אלפי מלגזות לקהל לקוחותיה ונותנת להם שירות. פעמים רבות, מהרגע שבו סיים הטכנאי את העבודה עברה תקופה לא מבוטלת עד הרגע בו נשלחה חשבונית. 

>> בחזרה למדור

אז כיצד מתחילים לקבל את התשלום בזמן? דרך הטמעה של מערכת ERP וחיבורה למובייל. במידה ומערכת ה-ERP כבר קיימת, ניתן לחבר לה את מערכת המובייל. כך זה עובד: המובייל, דרך מערכת המספונים, מביא את מערכת הפריוריטי ישירות לנייד / מסופון / טאבלט ונשען על הפונקציונאליות שלה. כלומר, כל פעולה במובייל מתעדכנת אונליין במערכת הליבה. מרגע שדווחה והוחתמה קריאת שירות כבר ניתן להפיק חשבונית ללקוח החתימה על הקריאה, היא מופיעה כבר כמסמך PDF חתום במערכת. 

אם פעם לקח כמה ימים להוציא את אותן מאות חשבוניות חודשיות זמן רב ומעבר על טפסי דיווח ידניים, היום זה פשוט קל ומיידי. כיוון שכל קריאה כבר מחוברת לכלי עליו היא בוצעה ניתן לשייך לה את ההכנסה / ההוצאה שנוצרה בגין אותה קריאת שירות. אם ניקח בחשבון גם את העובדה שכל חשבונית הכנסה משכירות נרשמת עבור הכלי, הרי שקיבלנו תמונה שלמה של ההכנסות וההוצאות ברמת כל כלי בנפרד.

>> לפתרונות נוספים בתחום הפריוריטי

כתבות שאולי פיספסתם

*#