תיק מניות

רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

לרשימת הקריאה המלאה לחצו כאן

להזרים גז, נוזל ומתח בפעולה אחת

אבי כל המצאה: מחברים היברידיים הם פתרון יצירתי שנבע מצורך אמיתי של הזרמה של נוזלים, מתח, תקשרות או גז מתאפשרת בו זמנית עם מחבר אחד

משה כהן, סמנכ"ל פיתוח עיסקי קונלוג-אבירי על מחברים היברידיים - דלג
משה כהן, סמנכ"ל פיתוח עיסקי קונלוג-אבירינקודת מפנה

בתחומי התעשייה השונים, לצורך הפעלת מכשיר או לביצוע בדיקה מקיפה שאמורה לספק נתונים שונים, דרושה הזרמה בו-זמנית של נוזל, גז, וואקום, לחץ אוויר, מתח ופיקוד. בפעולה מורכבת שכזו קיים סיכוי גבוה לבלבול שיגרור תקלות ואפילו חבלה והשבתת ציוד. בנוסף, דורש הדבר זמן ומצריך עבודה בשתי הידיים.

ברפואה הקוסמטית למשל, בביצוע פעולות שונות, נדרש חיבור של מקור מתח, כבלי תקשורת ונוזלים. מחבר היברידי כמו זה שמייצרת חברת CPC, הביא לנקודת מפנה ע"י איגוד כל הכבלים והצנרת הדרושים להפעלת המכשיר, למחבר אחד. בכך, מפשט המחבר ההיברידי את פעולת משתמש הקצה שמתרכז במשימה הקוסמטית במקום בתפעול המכני של המכשיר. כך גם נמנעות תקלות ומתאפשרת עבודה חלקה להשגת תוצאה במהירות וביעילות.

היום, מחברים היברידים קיימים בכל מכונה בשוק הקוסמטיקה הרפואית. מחברים אלו נועדו לחיבור מהיר של מספר כבלים המשמשים לקירור מים, ליצירת וואקום ולחיבורי חשמל ותקשורת. בין המכשירים הקיימים עם חיבור היברידי ניתן למצוא את מכשירי הלייזר להסרת שיער, צלוליט, העלמת וורידים, כמו גם מכשירי הלייזר לניתוחי חניכיים. המחברים מתוכננים בשיטת custom made, בהתאם לצרכי הלקוח. מחבר היברידי מונע תקלות, מאפשר חיבור קל ומהיר ביד אחת, משפר את היעילות, וחוסך כסף וזמן. 

לפרטים נוספים אודות קונלוג >>

חזרה למדור >>