תיק מניות

רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

לרשימת הקריאה המלאה לחצו כאן

עמידה בזמנים ודיוק גבוה: האוטומטיזציה משנה את עולם בדיקות המעבדה

עם העליה בשירותי מעבדה בתחומי החיים השונים עולה גם הצורך לשפר את יעילות העבודה ולהתמודד עם העומס בהצלחה, באמצעות אוטומיזציה של תהליכי מעבדה שונים

נילי קרול, מנהלת מוצרים ותקשורת שיווקית, "לומיטרון" בנושא ייעול עבודה במעבדת מחקר - דלג
נילי קרול, מנהלת מוצרים ותקשורת שיווקית, לומיטרוןנקודת מפנה

בשנים האחרונות נעשה שימוש רחב ההולך וגדל בבדיקות מעבדה - החל באיתור מחלות או בדיקות אבהות, וכלה בבחינת ראיות מזירות פשע. בדיקות אלה מחייבות פעולה רפיטטיבית, מדויקת ורגישה. עבודה זו כרוכה במאמץ רב ובנזק בריאותי וגוררת תוצאות לא מדויקות. השלכות נוספות הן אובדן ימי עבודה ויעילות נמוכה.

גורמים אלה דוחפים את התחום לאוטומטיזציה. מעבדה לבדיקות כרומוזומליות, שהתמודדה עם קשיים אלה, הגיעה לנקודת מפנה עם המעבר לשימוש ב-epMotion מבית אפפנדורף גרמניה. מדובר במערכת פיפטציה אוטומטית, המטפלת בדגימות המוטענות לתוכה ברגישות גבוהה, בדיוק ובמהירות. המערכת מפנה את העובדים ומקילה את עבודתם. תהליכים שעד היום ביצעה המעבדה בתוך שישה חודשים, מבוצעים היום בשלושה עד ארבעה שבועות.

לומיטרון מתאימה את סוגי מערכות ה-epMotion להיקף העבודה הנדרש במעבדה ומלווה את עובדיה מהרגע הראשון וככל שנדרש בהדרכה ובתמיכה טכנית. הדבר מאפשר יעילות גבוהה, עמידה בזמנים ורמות דיוק גבוהות בתוך ימים ספורים מרגע ההתקנה.

לפרטים נוספים אודות לומיטרון >>

חזרה למדור >>