תיק מניות

רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

לרשימת הקריאה המלאה לחצו כאן

אוטומטיזציה: הגברת יעילות וצמצום זמני יצור

אוטומטיזציה הפכה לשם המשחק בעולם הייצור בעיבוד שבבי כיום, בזכות היותר מעודדת יעילות, מצמצמת עלויות וניתנת לשליטה מרחוק בכל זמן

אילן דרור, סמנכ"ל שיווק ומכירות "הורטל" על אוטומטיזציה - דלג
אילן דרור, סמנכ"ל שיווק ומכירות, הורטל"נקודת מפנה

שם המשחק היום בעולם הייצור בעיבוד שבבי הוא " אוטומטיזציה" או unmanned operation. האוטומטיזציה מגבירה את היעילות בייצור מבחינת תפוקה, מסייעת או מתמודדת עם צמצום כוח האדם הנובעת בין היתר מסגירתם של בתי ספר מקצועיים ונהירתם של מהנדסים למקצועות ההייטק. אוטומטיזציה מאפשרת לעבור לשבוע עבודה ארוך יותר ולעמוד בדרישות הגבוהות של השוק לאספקת מוצר מהירה באיכות גבוהה.

סדרת VARIAX מרכז עיבודים 5 צירים סימולטני של הענקית היפנית MAZAK, מספקת מענה על הדרישה ההולכת וגדלה בתעשייה לאוטומטיזציה. זוהי מכונה קומפקטית יחסית, הטוענת אוטומטית את משטחי העבודה השונים . היא עוצבה כך שתתאים לשטח רצפה מצומצם, וקטנה בשלושים עד חמישים אחוז בהשוואה למכונות מקבילות, המערכת בנוייה בצורה מודולרית. כמות משטחי העבודה שהיא טוענת ניתנת להגדלה מ-6 ועד 18 כדי להתאים לגידול בדרישה לייצור. תפעול וניהול המכונה נעשה דרך תוכנה פשוטה ויעילה, הניתנת לשליטה דרך האינטרנט, אפילו באמצעות הסמארטפון, דבר המאפשר השגחה בזמן אמת 24/7 על תקינות הייצור ותוצאותיו וכל זאת ללא נוכחות מפעילים.

אוטומטיזציה מאפשרת מחזורי ייצור קצרים ומתוזמנים, שליטה על מלאי, מעקב מרחוק על פס הייצור ודרישות נוספות של סביבת התיעוש המודרנית. זאת תוך התאמה לנפחי הייצור של כל מפעל ומגבלות התקציב שלו, עם מוכנות להתרחבות עתידית. 

למידע נוסף אודות הורטל מכונות >>

חזרה למדור >>