תיק מניות

רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

לרשימת הקריאה המלאה לחצו כאן

חשבוניות פיקטיביות: מכת מדינה שוות ערך להלבנת הון

הפנייה לעורך הדין תעשה כשאתם כבר יודעים או חושבים שביצעתם את העבירה, על מנת שיוכל לבחון אופציות נכונות להסדרת העניין. כאן תמצאו את כל הדרכים למציאת הליך כופר והימנעות מעונש מאסר

ד"ר אריה ליבוביץ, עו"ד ונוטריון בנושא חשבוניות פקטיביות - דלג
ד"ר אריה ליבוביץ, עו"ד ונוטריון בנושא חשבוניות פקטיביותנקודת מפנה

הנפקת חשבוניות פיקטיביות נחשבת למלכת עבירות המס. חשבונית שהוצאה עבור עבודה שלא בוצעה או שירות שלא ניתן, מקטינה את חבות המע"מ ומס הכנסה ומאפשרת דרישת החזר של מע"מ מרשויות המדינה – מע"מ שלא שולם!
כבר מזמן הפכה החשבונית הפיקטיבית למכת מדינה אשר נמצאת גם תחת המטרייה של הלבנת הון. הסבלנות לעבירה זו בבתי המשפט מינורית וקרובה לאפס והענישה מגיעה לכדי שנות מאסר רבות. 

צעיר שפתח עסק לשיפוצים נתפס לאחר שהוציא חשבוניות פיקטיביות בסך של 875,000 ש"ח. הוטל עליו עונש מאסר וקנס כספי גבוה שנים מאוחר יותר ביקש אותו שיפוצניק שתוטל עליו תוספת לעונש המאסר הואיל ואין באפשרותו להחזיר את החוב. כיום עבירת חשבונית פיקטיבית כוללת גם היבט של הלבנת הון דבר שעשוי להוביל לחילוט והחרמה מיידים של חלק משמעותי מההון האישי אותו צבר מבצע העבירה, כך שלא רק הקנס יהיה גדול, אלא אף היכולת לשלמו תפחת משמעותית. 

אדם אשר חשוד בהפצת חשבוניות פיקטיביות צריך לפנות לעו"ד שמתמחה במיסים ולא רק בפלילים. לעו"ד בעל שם ובקיאות יש, חיסיון, ידע ומומחיות. הפנייה לעורך הדין תעשה כשאתה כבר יודע או חושב שביצעת את העבירה על מנת שיוכל לבחון אופציות להסדרה ולכן חשוב שילווה אותך משלב החקירה ודרך השימוע עד המשפט או עסקת הטיעון. 
עו"ד מומחה במיסים יוכל למנוע ממך העמדה לדין במידה וטרם החלה החקירה ע"י הגשת בקשה לגילוי מרצון. במידה והחקירה או המשפט כבר החל תוכלו לבחון הליך כופר ולהימנע מעונש מאסר. 

לאתר הרישמי של ד"ר אריה ליבוביץ' >>

לעמוד גילוי מרצון >>

ספריו של ד"ר אריה ליבוביץ' >>

לצפייה בדירוג שקבע חברת Dun & Bradsheet לשנת 2017 >>