תיק מניות

רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

לרשימת הקריאה המלאה לחצו כאן

כשהעסקים הקטנים יפרחו, האזרחים ייהנו ממחירים מוזלים

חקיקה מתאימה תאפשר לאזרחי המדינה לקבוע מי יהיה ספק הגז שלהם ולא לאפשר לכל מיני אינטרסנטים שהם ייקבעו מי יהיה ספק הגז בבניין. להחליף את ספק הגז בכל רגע, במהירות וללא עיכובים

אבי פרל, מייסד ויו"ר מרכז הגז מסביר על חשיבות העסקים הקטנים בהתפתחות המשק הישראלי - דלג
אבי פרל, מייסד ויו"ר מרכז הגז מסביר על חשיבות העסקים הקטנים בהתפתחות המשק הישראלינקודת מפנה

מונופול או ריכוזיות בתחום הגז או בכל תחום אחר, מונע מהצרכן לקבל שירות איכותי במחיר תחרותי. העסקים הקטנים הם אלה שמחוללים תחרות בכל שוק. תחרות מובילה לשגשוג של כל המשק ומכך נהנים כל אזרחי המדינה. ללא תחרות אמיתית, ההשקעות בשוק נפסקות, המחירים עולים והשירות נפגע. על מנת שתתקיים תחרות כזו, הממשלה חייבת להבין את השוק, לזהות בדיוק מי מפריע לתחרות וכיצד הוא עושה זאת ולתקן תקנות שיאפשרו את התחרות הזו שממנה כולנו נהנה.

חקיקה מתאימה בשוק הגז הבייתי, תחולל תחרות משמעותית ורחבת היקף. העסקים הקטנים יפרחו. חסמי התחרות האמיתית יעלמו. האזרחים ייהנו ממחירים מוזלים משמעותית, משיפור ברמת השירות ומבטיחות מירבית. חקיקה מתאימה תאפשר לאזרחי המדינה לקבוע מי יהיה ספק הגז שלהם ולא לאפשר לכל מיני אינטרסנטים שהם ייקבעו מי יהיה ספק הגז בבניין. 
להחליף את ספק הגז בכל רגע, במהירות וללא עיכובים. ליהנות מתחרות אמיתית בין ספקי הגז השונים. ובסופו של דבר, ליהנות ממחירים זולים, שירות יעיל ומהיר ומבטיחות מעל לכל.

עידוד עסקים קטנים יתרום למשק הישראלי, השוק יתנהל באופן חופשי והמחירים לצרכן יהיו נמוכים יותר. תמיכה ממשלתית יכולה להוביל את המהפכה הנדרשת בשוק הגז הבייתי.

>> למידע נוסף אודות משק הגז הישראלי

 >> חזרה למדור