פוליסה פיננסית: תנו לכסף לעבוד עבורכם

הריביות הנמוכות מכניסות את הכסף שלנו לתרדמת. אז איך הכי כדאי לנהל את הכסף שצברנו כך שימשיך לעבוד עבורינו עם מינימום סיכונים ומקסימום רווחים?

תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
דותן כהן, מנהל מחלקת חיסכון ארוך טווח בתירוש פיננסים על פוליסה פיננסית
תוכן שיווקי

אפיקי ההשקעה הסולידיים בשנים האחרונות נשחקו. בעבר, הכסף ששכב בבנק בתכניות שונות היה צובר ריביות ומניב רווחים סבירים, אבל היום הריביות נמוכות והכסף שלנו בבנק נכנס לתרדמת. והבנק ממשיך לגבות את העמלות דבר אשר יורד מהחיסכון והרווח שלנו. בשביל לנהל תיק השקעות לבד צריך המשקיע לעקוב אחר תנודות השוק, מוצרים חדשים, לזהות מגמות, ללמוד עולם מושגים שלם ולא פעם - להמר בכספים שצבר בעמל כפיו. היום רבים מבינים שהכסף שלנו חייב ויכול להמשיך לעבוד.

קיבוץ בארץ שהחליט לחלק לכל אחד מחבריו סכום של עד חצי מיליון ש"ח ערך בדיקה מקיפה בסופה פנו אל חברת תירוש והחליטו לנהל את ההשקעות של החברים דרך מכשיר השקעה שנקרא פוליסה פיננסית. נציגי תירוש ישבו עם חברי הקיבוץ ותכננו לכל חבר את ההשקעה שלו. הם יכלו לפתוח פוליסה שכזו גם ישירות בקופת גמל אבל לעשות מהלך שכזה דרך חברת ביטוח מקנה להם כוח מול הקופה שמתבטא בדמי ניהול נמוכים יותר, וללא עלויות בנקאיות בשירות אישי וביכולת לעבוד מול קופות גמל שונות ולעבור מאחת לשנייה בהתאם להישגיהן.

ניהול כספים דרך קופת גמל במקום בבנק מאפשר גמישות בניהול מאחר ואין עמלות או קנסות יציאה והמיסוי קיים רק במשיכה כך שכל עוד לא הוצאנו כספים ההשקעה שלנו צוברת ריבית דריבית. בנוסף זהו מוצר שקוף ברמת התשואות ואפשר להשוות מה עשו קופות מתחרות ולעבור אליהן. מגוון וביזור ההשקעות גדול, מה שמבטיח רמת סיכון נמוכה לצד צפי תשואות גבוה המנוהל על ידי איש מקצוע.

תירוש פיננסים הינה פעילות הבת של תירוש סוכנות לביטוח בע"מ, בבעלותו הפרטית של יוחאי תירוש ובניהולו של יובל כהן, המתמחה בתכנון פיננסי בראייה הוליסטית על כלל נכסי הלקוח, ניהול סיכונים לפי צרכיו ומתן חלופות השקעה בהתאם למידותיו.

חזרה למדור >>

לפרטים נוספים אודות תירוש פיננסים >>