תיק מניות

רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

לרשימת הקריאה המלאה לחצו כאן

הגנה בזמן אמת: איך מתגוננים מפני מתקפת סייבר?

מכיוון שהאיום הסייברי רק הולך ומשתכלל, אזי יש יתרון עצום למי שמצליח לפתח ארסנל של כלים מתקדמים, שיודעים לתת לו מענה מראש. אז איך נערכים בפועל?

רון גלב סמנכ"ל פתרונות לעסקים בזק בינלאומי בנושא התקפות סייבר ודרכי התגוננות - דלג
רון גלב סמנכ"ל פתרונות לעסקים בזק בינלאומי בנושא התקפות סייבר ודרכי התגוננותנקודת מפנה

היום הכל מחובר לרשת. זה הופך את העולם למהיר יותר ויעיל אבל זה גם הופך אותו לחשוף יותר. בהתקפת סייבר גלובלית שאירעה במאי 2017  נפרצו אלפי מערכות מחשוב של חברות תקשורת בספרד, שירות הבריאות הבריטי, משרדי ממשלה ברוסיה, חברות רכבות ברחבי העולם ועוד. בתמורה לשיחרור קבצים שהוצפנו נדרש כופר במטבע וירטואלי שאינו ניתן לאיתור. גופים רבים נאלצו לשלם כדי לחזור לשגרה. 

בשונה מחברות אינטגרציה המציעות לרוב פתרון מקומי להגנת סייבר, בזק בינלאומי בהובלת מנכ"ל החברה מר מוטי אלמליח מציעה ללקוחותיה פתרון ייחודי ומשולב, הכולל הגנה היקפית ומקומית, סיכול מונע של התקפות וטכנולוגיות לזיהוי התנהגויות מחשידות. מכיוון שהאיום הסייברי רק הולך ומשתכלל, אזי יש יתרון עצום למי שמצליח לפתח ארסנל של כלים מתקדמים, שיודעים לתת לו מענה מראש. אנו נערכנו זה מכבר להתקפות סייבר מתקדמות כאלה והקמנו מרכז בקרה וניטור סייבר בינלאומי ללקוחותינו העסקיים בארץ ובחו"ל. 
מטרת מרכז ה- B-ICSC) Bezeq International - International Cyber Security Center) היא לתת מענה לאיומים במרחב הסייבר עבור השוק העסקי: ליצור מודיעין סייבר מקיף והערכות מצב מול איומי הסייבר השונים וליישם מערכי הגנה מתקדמים, תוך שמירה על נכסי הארגון. 

בזכות הפעילות השוטפת ובהיערכות מיוחדת לאור האיומים בדבר המתקפות המתוכננות אנו יודעים להתריע בשלב מקדמי ללקוחות על חדירת תוכנה זדונית למערכות שלהם. ניתוק מערכות מחשב, הפעלת תוכנות למניעת הצפנת הקבצים ויכולת לאחזור אוטומטי של קבצים שהוצפנו, מסכלים את דרישות הכופר ומגנים על הלקוחות בזמן אמת. 

>> לבירורים נוספים אודות הגנת סייבר

 >> חזרה למדור