לא מצליח למצוא התאמה בטינדר? הבאנו מישהי שתעזור לך

בראשית היו הבליינדייטים, כאלה שסידרו לנו חברים. אחר כך עברנו לאתרי היכרויות, צ'אטים ובסוף גמרנו בטינדר. לא חשוב אם אתם ביישנים או סקרנים, המרחב הווירטואלי הוא אופציה נהדרת להיכרויות – אם רק יודעים איך לעשות את זה נכון. אז הבאנו מישהי שתעזור לכם ותסביר איפה אתם טועים. ואתם טועים לא מעט מסתבר

אלמוג פולדר, תוכן מקודם
תוכן מקודם
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
צילום: Unsplash
אלמוג פולדר, תוכן מקודם
תוכן מקודם

שאלה: מתי בפעם האחרונה התחלתם עם מישהי פנים מול פנים (בבר או אפילו בסופר לצורך העניין)? גם אם התשובה היא "לפני יומיים", די בטוח שבכל מקרה יש לכם אפליקציית היכרויות כלשהי בנייד ואתם לא מסתמכים רק על מפגשים אקראיים עם בנות המין השני.

קחו בחשבון שהפקת פרופיל נכון היא די קריטית עבור בנות ישראל הבררניות ומספיקה תמונה אחת או מילה שלא במקום כדי לחרב את סיכוייכם לקשר (לא בהכרח רציני), אז נחלצנו לעזרתכם עם רשימת "אל-תעשה-בשום-אופן-בבקשה-תודה-וסליחה".

1. חסרי הראש

ז'אנר בעייתי מאוד: מדובר בבחורים שהפרופיל שלהם כולל אך ורק תמונות של הטורסו, לרוב מעוטר בקוביות ושיער חזה מפואר. כן, יכול להיות שגוף מתוחזק ידליק כמה בנות, אבל ברגע שאין תמונה של הפנים בכלל זה אוטומטית מחשיד והבנאדם נפסל על הסף, אז תשתדלו להזדהות מכף רגל ועד ראש בבקשה.

ברגע שאין תמונה של הפנים בכלל זה אוטומטית מחשיד והבנאדם נפסל על הסףצילום: Unsplash

2. מנשנשי הכלבים\חתולים\ילדים

פרופילים שמורכבים משלל תמונות בהן אתם מתלקקים עם כלבים\חתולים\אלפקות יכולים להעלות חיוך, אבל לא כדאי להגזים – מספיק שתהיה תמונה אחת כזאת. כנ"ל לגבי עודף תמונות עם ילדים – זה לא ממש גורם לנו לחשוב "הו, הוא יהיה אבא נהדר", וגם אלה שמגדילים ראש וכותבים שלא מדובר בילדים שלהם לא חסינים – רצוי ומומלץ להרחיק ילדים ופעוטות מכל העניין.

תגידו שזה לא חמוד. נראה אתכםצילום: Unsplash

3. האלכוהוליסטים

בחורים שבכל תמונה מחזיקים כוס\כוסית\בקבוק (חלקם מלהטטים עם סיגר באותה היד) – גם אם אתם נראים פיכחים לחלוטין עם חיוך שובב שמשדר "איתי עושים כיף חיים", זה עדיין לא מגניב. לגיטימי שתהיה תמונה אחת עם שתייה חריפה, גג שתי תמונות, אבל רצף תמונות ללא ספק מעוררות תהיה ואף רתיעה, לא בא לנו להחזיק לסיים את הערב עם תמהוני שיכור שמתחיל בטעות לדבר על האקסית או על החרם שעשו עליו בכיתה ג'.

גם לחדשנות ארגונית יש את פנס הרחוב המטאפורי שלה שמתחתיו ארגונים מחפשים את היכולת להיות חדשנייםצילום: Dreamstime

4. הנהנתנים בהגזמה

תת ז'אנר של של הבחורים מעל, רק שהנ"ל מפנקים בתמונות מנקרות עיניים (או מוח) בהן ניתן לראות אותם מרוחים על רכבי יוקרה, יאכטות, בריכות על גגות של מגדלים, בחורות אחרות (מקסים), מאובזרים בסיגרים, כוסות וויסקי, יהלומים וכו'. ובכן, אין בעיה להציג לראווה את ממונכם (או את הרכב של אבוש), אבל קחו בחשבון שמהצד זה נראה מתלהב ובעיקר ילדותי.

קחו בחשבון שמהצד זה נראה מתלהב ובעיקר ילדותיצילום: Unsplash

5. האיש בעל אלפי הפרצופים

קטגוריה מתסכלת מאוד: בחורים שמעלים מגוון תמונות, כאשר בכל תמונה הם נראים אחרת. לגמרי. הדוגמא הקלאסית: בחור שבתמונה אחת או שתיים נראה טוב, אבל בתמונות האחרות אין זכר לפוטנציאל: או שהשיער ארוך\קצר\מגולח, או שלפתע הזקן נעלם\גדל בצורה משמעותית. בקיצור, כל תמונה מתארת בחור אחר לחלוטין ואנחנו צריכות לנחש או להמר מהו המראה העדכני ולהתפלל לטוב. אל תאתגרו אותנו.

6. מטושטשים באפלה או בקבוצה

ברנשים שטורחים להעלות תמונות באיכות ירודה על גבול המכאיבה בעין ובלב. כל תמונה מפוקסלת\מטושטשת\חשוכה\משנות ה-90 לא מתקבלת על הדעת. גם תמונות מרוחקות שלכם עומדים על הר בנפאל או פוסעים על שפת הים בשקיעה (כשהיא כבר נגמרה) נכללים באיסור. בנוסף, יותר מתמונה קבוצתית אחת גם היא מתישה ובלתי נסבלת, בעיקר בשל האופציה האיומה שאחד החברים שלך נראה הרבה יותר טוב ממך. אל תחבל בסיכוייך יקירי.

כל תמונה מפוקסלת\מטושטשת\חשוכה\משנות ה-90 לא מתקבלת על הדעתצילום: Unsplash

7. תמונה אחת לא שווה אלף מילים

אם כבר ירדתם אל העם ופתחתם פרופיל טינדר, אין שום סיבה שתתקמצנו ותעטרו אותו בתמונה אחת בלבד. המינימום הנדרש הוא שתי תמונות, כאשר שלוש תמונות לפחות זה אידאלי. אין טעם לזרוק פירור ולקוות שזה יספיק, והסיטואציה הופכת למעצבנת עוד יותר אם מדובר בבחור נאה – תנו לנו לבחון אתכם עוד, רצוי מכמה זוויות ואל תסתפקו בתמונה (גם אם היא טובה) בודדת.  

8. הפייטנים

נסיים עם זן מתיש במיוחד ועם סוד קטן שבטח ידוע לכם: האצבע שלנו מאוד קלה על המסך, קורה שאנחנו ממש נכנסות לטראנס של העפות שמאלה, לפעמים במחיר של השלכת בחור חתיך וזה בדרך כלל מלווה בזעקות נוסח "שיט שיט עד שהיה אחד נורמלי". אבל כאשר אנו נתקלות בפרופילים הכוללים משפטי "חוכמה" ומגילות של דרישות או תיאור אופי באורך הגלות, הבלבול ואנחות העייפות חוגגים, לכן האצבע מחליקה שמאלה כמעט בלי להתכוון. זה נחמד להוסיף תחביבים ורצונות, אבל זה לא ישראבלוג, אז תשתדלו להמעיט במילים וחמשירים.

תשתדלו להמעיט במילים וחמשיריםצילום: Unsplash

בחזרה למנטור – מתחם הגברים החדש של TheMarker Labels >>