החורף הגיע: עם מי תראה את העונה האחרונה של משחקי הכס?

אפליקציית ההיכרויות OkCupid עושה את זה קל יותר עבורך למצוא מישהי להתאבסס איתה על העונה החדשה והאחרונה בהחלט של משחקי הכס

שיר וורובל , תוכן מקודם
תוכן מקודם
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עם מי תראה את העונה האחרונה של משחקי הכס?צילום: Dreamstime
שיר וורובל , תוכן מקודם
תוכן מקודם

אז נכון שברוב המקרים חתונות בממלכת ווסטרוז לא בדיוק הולכות לפי התוכניות, אבל זה ממש לא צריך למנוע ממך להמשיך במאמצים למציאת החצי השני שלך. למרבה המזל, אתר ההיכרויות OkCupid עשה את זה קצת יותר קל עבורך.

אחרי שהאנליסטים של אתר ההיכרויות זיהו למעלה משני מיליון התייחסויות לסדרה "משחקי הכס" בפרופילים של המשתמשים בה, הוחלט ליצור באדג' מיוחד שנוסף באופן אוטומטי לפרופיל המשתמש ברגע שהוא מעדכן כי הוא צופה בסדרה. משמעות הדבר היא שכעת יהיה לך הרבה יותר פשוט לאתר את הבחורה המושלמת להתכרבל איתה על הספה, לצפות במשחקי הכס וכמובן להעלות השערות לתוך הלילה לגבי מי יהיה האחרון שישב על כס הממלכה. כי בוא נודה באמת – לצאת לדייט עם מישהי שנראית ממש שווה ופתאום לשמוע אותה שואלת "אבל מי זה טיריון?" עשוי  להיות קצת מבאס, במיוחד בתקופה הזו של השנה.

כדי לחגוג את השקת הפיצ'ר החדש, שחרר אתר ההיכרויות גם מספר נתונים לאור מחקר שערכו לאחרונה, בקרב משתמשי OkCupid חובבי הסדרה. לטענתם, הזוג המועדף עלייך בסדרה מגלה לא מעט גם על ההעדפות האישיות שלך בכל הנוגע לציפיות שלך ממערכות יחסים.

כך למשל, 26% מהגברים שענו על השאלון, טענו כי שמערכת היחסים בין חאל דרוגו ודאינריז היא מערכת היחסים האולטימטיבית. לטענת האתר, אם גם אתם חושבים ככה, אז כנראה שאתם לא ממש מחפשים זוגיות מחייבת אלא יותר בקטע של סטוץ של לילה אחד. לחלופין, אם אתם נמנים מבין אלו שחושבים שמערכת היחסים המושלמת בסדרה היא זו של נד וקייתלין סטארק, בדומה ל-13% מהנשאלים, אז אתם ככל הנראה מחפשים מערכת יחסים יציבה וארוכת טווח.

מעניין לראות שבעוד מרבית מהנשאלים הגברים (43%) סימנו את מערכת היחסים של ג'ון סנואו וייגריט כמערכת היחסים האולטימטיבית, הנשאלות הנשים דווקא העדיפו בצורה ניכרת את זו של חאל דרוגו ודאינריז (47%) – תבינו מזה מה שתבינו.

הבאדג' המיוחד של OkCupid יהיה זמין עד יוני, עם סיום שידורי הסדרה, כך שאם אתם מרגישים ששידורי משחקי הכס עומדים להגדיר את חייכם בחודשיים הקרובים – אל תהססו להשתמש בו.

בחזרה למנטור – מתחם הגברים החדש של TheMarker Labels >>