ביטוח מותאם אישית לרכב יוקרה

רכב יוקרה צריך ביטוח שיגן עליו בצורה הטובה ביותר בעת הצורך. אורגל סוכנות לביטוח מציעה פתרונות ייחודיים שמותאמים במיוחד לרכבים אלו

אסף לבנון
תוכן מקודם
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
משרדי אורגל
אסף לבנון
תוכן מקודם

כשרוכשים רכב יוקרה - חשוב לבטח אותו בסוכנות ביטוח מקצועית וחזקה. באופן זה מבטיחים ייצוג ושמירה על האינטרסים של המבוטח מול חברות הביטוח בעת הצורך. בכל זאת, כל תיקון של פגיעה או תקלה ברכב יוקרה עלול לעלות סכומים גבוהים מהרגיל. "אורגל סוכנות לביטוח" היא בדיוק סוכנות כזאת. בזכות יותר מארבעים שנות ניסיון, ידע מיוחד בתחום רכבי היוקרה ומוניטין שהולך לפניה - הסוכנות מסוגלת לספק למבוטחי רכבי היוקרה את כל צורכיהם.

"מימוש פוליסת ביטוח מול חברות הביטוח הוא בדרך כלל סיפור של שחור ולבן. רק עם סוכן ביטוח ניתן לייצג גם דברים השנויים במחלוקת - תחום שרלוונטי לעולם רכבי היוקרה", אומרת תום אסרף, סמנכ"ל החברה.

"מבוטחים שחושבים שלא משנה היכן יבטחו את רכבם, העיקר התעריף הנמוך ביותר, מוצאים עצמם לעתים עם סירוב של חברת הביטוח לממן את הדרוש. לכן ב'אורגל' יש צוות מיומן של מנהלי לקוחות אישיים, כאשר נציג שלנו מוקצה בצורה אישית וקבועה לכל לקוח - ויודע לטפל בכל צרכיו ולספק לו גב אל מול חברות הביטוח. אנו יודעים לבטח בכיסויים הטובים ביותר כדי שלא נגיע למצב של אי תשלום בתביעה".

מענה מיידי

"אורגל סוכנות לביטוח" מבטחת שורה ארוכה של מאות רכבי יוקרה, כולל דגמים ייחודיים. ב.מ.וו, אאודי, פורש ועוד - את כל אלו היא מבטחת, גם אם נקנו ביבוא אישי או ביבוא מקביל. החברה עובדת עם מוסכי יבואן רשמיים ועם ספקי שירותי הדרך המובילים בשוק. במקרה של תאונה המצריכה את השארת הרכב במוסך, מקבל הלקוח רכב מנהלים חלופי. כשצריך להזמין חלק מיוחד מחו"ל - עושה זאת החברה עבורו, תוך וידוא שמנגנון הטיפול עובד בצורה המהירה ביותר האפשרית. כמו כן, אורגל מספקת עבור לקוחותיה כיסויים ייחודיים כגון: מראות ופנסים מקוריים ושמשות מקוריות במקרה של נזק.

"לכל לקוח יש מנהל תיק שזמין עבורו בעת הצורך והוא יכול לפנות אליו 24/7 ולקבל תמיד מענה, בין אם זה בטלפון, בווטסאפ או באי-מייל", מדגישה אסרף. "אנחנו מקפידים על קשר אישי. מנהל התיק ידע להפנות את הלקוח לגורם הרלוונטי לצרכיו, לפתוח תביעה אם זה מה שנדרש ולעבור איתו את התהליך עד להשלמתו. גם כשמדובר בלקוחות חדשים המעוניינים לעשות ביטוח - המענה הוא מיידי. בדגמי מכוניות יותר מורכבים נדרש פתרון יצירתי שעשוי לייצר עיכוב מינורי, אבל אנחנו באורגל תמיד מוצאים את הפתרון הביטוחי המתאים ביותר. לקוח שקונה פורש יודע שיתקשה למצוא ביטוח באפיקים הרגילים. אנחנו נדע לעשות עבורו את תהליך חיתום הביטוח הנכון".

לאתר החברה >>