צרפתי שמעון: מגדירה מחדש את חוויית המגורים

עם הרבה ירוק, תכנון מוקפד ומרפסות תלויות, יוצרת חברת 'צרפתי שמעון' חוויה עירונית מרגשת עבור דיירי הפרויקט החדש בשכונת 'נאות הדרים' בעיר באר שבע

נעמה גלבנד
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
כל הבניין דירות גן. צרפתי בנאות הדרים, פרויקט חדש ואיכותי בבאר שבע  | הדמיות: 3Dvision, צרפתי שמעון בע"מ
כל הבניין דירות גן. צרפתי בנאות הדרים, פרויקט חדש ואיכותי בבאר שבע | הדמיות: 3Dvision, צרפתי שמעון בע"מ
נעמה גלבנד
תוכן שיווקי

חברת 'צרפתי שמעון' פועלת למעלה מארבעה עשורים בעולם הבנייה, היזמות והנדל"ן. כעת, עתידה החברה לבנות למעלה מ-600 יחידות דיור בפרויקט 'צרפתי בנאות הדרים' בשכונת 'נאות הדרים' החדשה, הממוקמת בחלקה הדרומי של באר שבע, עם גישה מהירה למרכז העיר וליציאות מצפון ומדרום. נוסף על כך, השכונה סמוכה באופן יחסי גם לעיר הבה"דים ולכביש 6, כך שמי שמבקש לעבוד מחוץ לשכונה יוכל ליהנות מגישה נוחה לכך.

האיתנות הפיננסית של חברת 'צרפתי שמעון' מאפשרת בניית פרויקטים רבים במקביל, תוך חשיבה על המשך פיתוח עתידי. בחודשים הקרובים צפויה החברה לצאת לשיווק פרויקט חדש נוסף בשכונת הפארק עם למעלה מ-600 יחידות דיור. "אנו רואים בבאר שבע את מטרופולין העתיד", אומרים בחברה "זו עיר עם עושר תרבותי ואנושי, אוניברסיטה מובילה, מרכזי קניות ופנאי ואפשרויות תעסוקה צומחות. אין ספק כי ההתפתחות העירונית המואצת, יחד עם קידום מרכזי ההיי-טק פורצי הדרך, הופכים את ב"ש ליעד אטרקטיבי עבור משפחות וצעירים המבקשים לקבוע את עתידם בדרום".

"הפרויקט הייחודי 'צרפתי בנאות הדרים' נבנה בסטנדרט חדש שטרם נראה בבאר שבע", מספר אבי צרפתי, סמנכ"ל בחברה. "הדירות מרווחות ביחס לסטנדרט שהשוק מציע, ויש תכנון מוקפד של כלל השכונה בהתאם לקהל היעד המורכב בעיקר ממשפחות צעירות". השכונה עתידה להתפרס על פני 170 דונמים ותוכננה כך שתיתן מענה לכל צרכי תושביה, שעל פי ההערכות ימנו כ-1,200 משפחות. ע"פ עיריית באר שבע מתוכננת תכנית רחבת היקף לטיפול בתוואי נחל באר שבע, על גדותיו תקום טיילת שתכלול מסלולי רכיבת אופניים, גינות שעשועים ושביל הליכה. מוסיף אבי: "במרחק הליכה יוכלו התושבים להגיע למוסדות החינוך הכוללים גנים ובתי ספר, מרכז מסחרי, בתי קפה, בית כנסת, שירותי קהילה שונים, מתקני ספורט, פארקים ועוד. יתרון מרכזי נוסף הוא הגישה הנוחה מהשכונה לפארק הענק שהוקם בהשקעת העירייה וכולל את האגם המרשים, ספורטק וטיילת. מדובר בפנינה שמשדרגת את איכות החיים והאפשרויות המוצעות לתושבים הגרים בסמוך".

תכנון מוקפד המשלב בין חוץ לפנים יוצר סטנדרט חדש בבאר שבע .הדמיות: 3Dvision, צרפתי שמעון בע"מ

הגדרת חוויית מגורים אידיאלית
הייחוד של הפרויקט, ראשון מבין רבים שעתידה חברת 'צרפתי שמעון' לבנות בעיר, הוא הגינות התלויות. "מדובר במרפסות גדולות של 25 מ"ר שיאפשרו לדיירים ליהנות מתחושה של בית קרקע גם בקומות גבוהות, כל משפחה תוכל לטפח את הפינה הירוקה שתואמת את צרכיה", אומר אבי. הבתים בשכונה יטבלו בירוק ויעניקו תחושה ייחודית. "תחושת הטבע שנכנסת לתוך הבית מספקת חוויית מגורים דומה לווילה פרטית, יחד עם חיי קהילה שוקקים בשכונת המגורים. מדובר בקונספט חדשני ההולך וצובר תאוצה ברחבי העולם".

הדירות נבנו מתוך תפיסת עולם גמישה, הממקמת את הדיירים במרכז. ב'צרפתי בנאות הדרים' קיימת קשת רחבה של דירות ופנטהאוזים בגדלים שונים אשר נבנו בסטנדרט אדריכלי מוקפד. החל מדירות בנות 3 חדרים, דרך דירות בנות 4 ו-5 חדרים ועד לפנטהאוזים מפוארים ומרווחים במיוחד. הפרויקט תוכנן ע"י "טיטו אדריכלים", בדגש על פונקציונליות וניצול מרבי של חלל הדירה. הבנת הצרכים הובילה ליצירת הפרדה אופטימלית בין החדרים לבין החלל הציבורי בכל דירה, מה שמעניק תחושת פרטיות גדולה יותר.

מענה כולל תחת קורת גג אחת
סטנדרט בנייה מוקפד ואיכות בלתי מתפשרת עמם מזוהה חברת 'צרפתי שמעון', הפכו אותה לאחת מחברות הייזום והבנייה המובילות בארץ, בעלת מורשת משפחתית של מצוינות ושירות בלתי מתפשר. הצלחתה נראית במאות הפרויקטים שנבנו בכל הארץ, המשלבים יזמות וביצוע ברמה גבוהה. לאורך כל שנות פעילותה הקפידה החברה לשמור על אמות מידה גבוהות וללא עוררין בנושאי אמינות, מילוי התחייבויות ועמידה קפדנית בלוחות זמנים.

המקצועיות של החברה מתאפשרת רבות הודות ליכולתה ללוות את לקוחותיה החל משלב הקניה במשרד במכירות, מענה תוך כדי הביצוע, בשלב קבלת המפתח ועד לשלב המגורים. הליווי האישי ובגובה העיניים שנותנים אנשי השירות בחברה, לצד ייזום, בנייה ופיתוח של מגוון פרויקטים למסחר, מלונאות, תעשיה והתחדשות עירונית, העשירו והעלו את מוניטין החברה ששמה הפך לביטוי נרדף לרכישה בטוחה.

החדשנות והאיכות, יחד עם חשיבה ממוקדת לקוח, מובילה ליצירת קבוצת לקוחות מרוצים ונאמנים, וכמובן שאלו הולכים יד ביד יחד עם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בענף התכנון, הבנייה והאדריכלות. החברה הוקמה ע”י שמעון צרפתי וכיום “נשארת במשפחה” בזכות בני דור ההמשך שהשתלבו בה וביחד מחדשים ומפתחים אותה, תוך שמירה על צביונה וערכיה מבית. לאורך שנות פעילותה הציבה החברה סטנדרט חדש של איכות וחדשנות בעולם הבנייה ויזמות הנדל”ן, הניכרים היטב במגוון הפרויקטים שבנתה בכל רחבי הארץ.