חברת אסום: סטנדרטים בלתי מתפשרים של איכות בנייה

עם שני פרויקטים בבאר שבע, המייצגים עליית מדרגה בדירות מגורים בסביבה תוססת וחדשנית, שומרת חברת אסום על המוניטין המצוין שלה. מחויבות לתקנים המחמירים ביותר, ראיה ארוכת טווח, עמידה בלוחות הזמנים ומחויבות לשירות אישי ברמה הגבוהה ביותר

אסף לבנון
תוכן מקודם
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
פרויקט אסום בפארק הנחל | הדמיות: 3ddesign
אסף לבנון
תוכן מקודם

באר שבע כיום היא עיר מטרופולינית המתפתחת במהרה. חלק מההתפתחות זאת בא לידי ביטוי בתנופת בינוי ודיור עצומה. הביקוש בעיר גבוה, הודות להתחדשותה, למעבר בסיסי צה"ל לאזור, להוספת מוקדי תעסוקה - כולל מרכזי היי-טק גדולים - ולשאיפות של פרנסי העיר, המבטיחים להפוך את באר שבע לאחד מהמרכזים האורבניים הבולטים בישראל.
במקום עם פוטנציאל השתבחות כזה טוב לגור, ולכן גם טוב לבנות. את זה מבינים בחברה הקבלנית לבניין אסום, שכבר שנים מקפידה לבנות בבאר שבע, לצד שאר פרויקטי הבינוי שלה ברחבי הארץ. 

אסום נוסדה ב-1993 ומתמחה בביצוע פרויקטים הנדסיים, בניית מבני ציבור מוסדות חינוך ומבני מגורים. החברה בונה באמצעות טכנולוגיות ומכשור מהמתקדמים בענף ומחזיקה בתקן ISO-9002 סיווג קבלני ג-5 (רמת הביצוע הגבוהה ביותר). ערכי היסוד של החברה מושתתים על סטנדרטים בלתי מתפשרים של איכות בנייה גבוהה, מחויבות לתקנים המחמירים ביותר, ראייה ארוכת טווח, עמידה בלוחות הזמנים ומחויבות לשירות אישי ברמה הגבוהה ביותר. לאסום מוניטין שנרכש במשך שנים, שורת הצלחות נדל"ן מוכחות, גב כלכלי איתן וצוות מקצועי בעל ניסיון עשיר.

מפרט יוקרתי וחוויה משודרגת
שלומי אסולין, מנכ"ל אסום, מסביר כי הביקוש לדירות חדשות בבאר שבע כיום הוא אדיר. "מה שמייחד את העיר זה השטחים הרחבים הפנויים לבנייה, אזורי התעסוקה הרבים ופארק ההיי-טק. יש בבאר שבע את כל היתרונות שעיר גדולה יכולה להציע - כשהיתרון הגדול ביותר הוא מחיריה השפויים, כשמשווים אותם למחירי מרכז הארץ. היום, כשברור שהמשק עומד לפני גל נוסף של התייקרות נדל"ן, שווה יותר מתמיד לקנות דירה, בוודאי אם מוצאים מחירים אטרקטיביים דוגמת אלו שעדיין קיימים בבאר שבע. אצלנו באסום גם מקבלים הטבות שאי אפשר למצוא אצל כל קבלן, למשל מחירים שאינם צמודים למדד תשומות הבנייה".
אסום משווקת כיום שני פרויקטי דיור בבאר שבע. פרויקט "אסום ברמות" שוכן בכניסה הצפונית של העיר, בשכונת רמות - מהגדולות, היוקרתיות והמבוקשות בה - בזכות תמהיל הדירות, מיקום השכונה, אופי האוכלוסייה ואיכות הבנייה. תושבי רמות נהנים מבתי הספר ומבני ציבור המציבים רף גבוה לכל האזור ונחשבים לאיכותיים במיוחד. פרויקט "אסום ברמות" כבר נמכר ברובו ואף אוכלס, אך עדיין נשארו בו מספר דירות דופלקס של 4 ו-5 חדרים. אלו דירות גן ודירות גג מפנקות במיוחד, עם מפרט יוקרתי הכולל ריצופי מטר על מטר, מערכות חשמל שהן מעבר לסטנדרט, חיפוי אבן, מטבחים משודרגים ומרפסות מרווחות וגדולות במיוחד.

פרויקט אסום בפארק הנחל | הדמיות: 3ddesign

יתרון מרכזי של פרויקט זה הוא שאיכלוסו מידי. את המפתח תקבלו מיד בסיום עסקת הרכישה. מי שיש לו קצת יותר זמן ורוצה לקבל הזדמנות מצוינת לרכוש דירה, שמחירה מוזל עקב היותה עדיין בבנייה, צריך להכיר את פרויקט הבוטיק "אסום בפארק הנחל". שכונה זו, הצפויה לאכלס כ-5,000 יחידות דיור, ממוקמת בכניסה הדרום מזרחית לעיר. היא נבנית סביב האגם המלאכותי הגדול בארץ: 90 דונם. השכונה נהנית מנגישות מעולה: 35 דקות ברכבת מתל אביב ודקות נסיעה ספורות מכביש 6. היא גובלת באזור התעסוקה עמק שרה מדרום ובכביש 40 (עוקף באר שבע) ממזרח. 

"הכל יהיה נגיש שם, במרחק הליכה מאזורי התעסוקה והמסחר", אומר אסולין. "נסיעה למרכז העיר תיקח דקות ספורות אבל רוב הדיירים כמעט ולא יצטרכו להגיע לשם, מכיוון שכל הדרוש לניהול חיי היומיום יהיה נגיש ליד הבית. כמו פרויקט 'אסום ברמות', גם פרויקט זה נגיש לציר ראשי שמתחבר לכבישים המובילים לתל אביב או לדימונה, בלי צורך להיכנס אל תוך העיר ולהיתקע בפקקים".

ליהנות ממחיר מוזל 
הדירות שעדיין זמינות בפרויקט נמצאות במבנים נמוכים יחסית (5-6 קומות), כשבכל קומה יש שלוש דירות בלבד. מדובר בדירות גדולות, הנעות בין 110 מטר לדירת ארבעה חדרים (פלוס מרפסת של 14 מטר) ל-125 מטר לדירת חמישה חדרים (פלוס מרפסת של 15 מטר). עוד מוצעים בפרויקט פנטהאוזים גדולים ומרווחים מאוד, בשטח של 130 מטר בנוי ומרפסות של עד 140 מטר וכן דירות גן עם גינות וחצרות גדולות, הנעות מ-100 עד 180 מטר. המבנים כוללים חניון תת קרקעי, כך שהשטחים שסביבם יישארו ירוקים וישמשו לרווחת הציבור. גם הילדים יוכלו לשחק בחוץ בלי סכנה ממכוניות הנוסעות סביב הכניסות לבניין.

וכיאה לפרויקט בוטיק, המפרט הוא עשיר: ריצופים משודרגים בגדלים של 80 על 80, חיפויי קרמיקה עד התקרה בחדרים הרטובים, הכנות למיזוג אוויר, מטבחים משודרגים ומספר נקודות חשמל ואור מעבר לסטנדרט הרגיל. האכלוס צפוי להתקיים עוד כשנה עד שנה וחצי, ובינתיים יכולים הקונים להרוויח מחיר מוזל המגלם בתוכו את הצורך להמתין עד לרגע הנכסף של קבלת המפתח, רגע שיתחיל חיים חדשים באזור חדש, מרווח, פסטורלי ונעים.