מנעולנים בנתניה והסביבה: מקצוענים עם חשיבה יצירתית

כיצד ניתן לפרוץ כל דלת מבלי לגרום נזק, מהן המיומנויות הנדרשות בעבודה עם מנגנונים מתוחכמים ומה כולל התהליך של שחזור מפתח? מנעולנים בנתניה והסביבה – משיבים

לידור יעקב
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מנעולנים בנתניה והסביבה: משחזור מפתחות ועד החלפת מנעולים
מנעולנים בנתניה והסביבה: משחזור מפתחות ועד החלפת מנעוליםצילום: shutterstock
לידור יעקב
תוכן שיווקי

עבודתם של המנעולנים אינה מסתכמת רק בפריצת דלתות של מי שאיבדו את מפתחות הבית, היא מורכבת הרבה יותר וכוללת לא פעם פריצה לרכבים, התקנת מנעולים עם מנגנונים מתוחכמים, החלפת צילינדרים ובעצם מתן פתרונות להגנה על הבית ועל הרכב.

לצד המיומנות והניסיון, כיום נעשה שימוש בציוד מתקדם שמאפשר מתן פתרונות במהירות ויעילות. זאת, כאשר המנעולנים צריכים לא פעם להפגין אמינות מול הלקוחות, שכן מדובר בתחום בעל רגישות רבה.

אילו שירותים מציעים המנעולנים באזור נתניה והסביבה, מה כוללות שיטות העבודה שלהם ומדוע עבודתם דורשת לא פעם חשיבה יצירתית? המקצוענים בתחום – משיבים.

מאסטר מנעולן

"רבים טועים לחשוב ששכפול מפתח לרכב או יצירת מפתח הם תהליכים פשוטים וקל. למעשה, מדובר בתהליך מורכב שמצריך התערבות במחשבי הרכב ולכן דרוש כאן ידע, ניסיון וציוד מתאים, על אחת כמה וכמה כשמדובר ברכבי יוקרה", אומר פדריקו מאסטר, הבעלים של "מאסטר מנעולן".

מאסטר מציע מגוון שירותים לרכבים, הכוללים שכפול ויצירת מפתחות, תיקון מנעולי הדלתות, תיקון שלטים, טיפול בבעיות בקודן וכן פריצה לרכב נעול.

התמחות במנגנונים של רכבי יוקרה. מאסטר מנעולן.צילום: מאסטר מנעולן

חיפוש אחר אתגר הוא שהוביל את פדריקו לתחום הרכב. "מנעולן רכב זה אתגר שדורש לא פעם חשיבה מחוץ לקופסה ומציאת פתרונות יעילים ויצירתיים, כאשר לצד זאת, העזרה ללקוחות מעניקה לי תחושת סיפוק גדולה", הוא אומר.

בחנות "מאסטר מנעולן", הממוקמת בצומת קדימה, ניתן לקבל שירותים לבתים ולרכבים מכל אזור השרון, כאשר לאורך השנים התמקצע פדריקו ברכבי יוקרה - מרצדס, ב.מ.וו, מזארטי, פרארי, ופורשה, ורכש ידע וניסיון רב בכל הנוגע למנעולים ברכבים אלה.

שחזור ושכפול מפתח לרכבי יוקרה

"כיום כדי להיות מנעולן לא נדרשת הכשרה או הסמכה מבחינת החוק, ולכן לפני שאתם פונים לשכפול מפתח לרכב שלכם, חשוב ביותר לבדוק מי המנעולן שעומד מולכם ולוודא שמדובר בבעל מקצוע מנוסה ואמין, שיש ברשותו גם את הציוד המתאים", מדגיש פדריקו.

"כמו ניתוח לב פתוח למחשב הרכב". מאסטר מנעולןצילום: באדיבות פדריקו מאסטר

הוא מוסיף כי שכפול ושחזור מפתחות לרכב יוקרה כרוכים בפירוק מחשבי הרכב, משיכת מידע וביצוע פעולות אלקטרוניות. "המיומנות והרגישות הרבה הכרוכה בתהליך הופכת אותו במובנים רבים לניתוח לב פתוח למחשב הרכב", מסביר פדריקו ומוסיף כי "עבודה לא נכונה עלולה להוביל לגרום לנזק, החל מתקלות, דרך צורך בהחלפת רכיבים ועד לחוסר יכולת להניע את הרכב".

מענה בחנות ובשטח

פדריקו מציין כי לאחר כל פנייה, הוא בודק לעומק עם בעל הרכב מה הבעיה, ולפי סוג הרכב הוא מאתר את התקלה. לדבריו, לעתים מדובר בתקלה פשוטה שהלקוח יכול לפתור בעצמו, בעזרת הכוונה טלפונית. "במידה שמתגלה תקלה הדורשת התערבות של איש מקצוע, אני מציע ללקוחות שלי להגיע אליי לחנות, באמצעות שירותי גרר במחיר נגיש", אומר פדריקו, שלא פעם מגיע פדריקו אל הלקוח עם מעבדה ניידת, הכוללת את כל הציוד הנדרש לאבחון הבעיה ומתן פתרון בשטח. "על כל סוגי הטיפולים והתיקונים אני מעניק אחריות", הוא מסכם.

מאסטר מנעולן
054-9989506
תחנת דלק פז, כביש 4, צומת קדימה
למעבר לאתר >>
למעבר לעמוד הפייסבוק >>