מנעולנים באזור השרון: בין מיומנות מקצועית לבין ציוד מתקדם

התאמת מנעולים, כולל הדור החדש והחכם, חילוץ ופתיחת דלתות בבתים וברכבים, התאמת כספות והחלפת צילינדרים: מנעולנים באזור השרון שכדאי להכיר

לידור יעקב
תוכן שיווקי
הברגת מנעול
מנעולים בשרון: החל מהתאמת כספות ועד בחירת מנעולצילום: shutterstock
לידור יעקב
תוכן שיווקי

התאמת כספות, פריצת דלתות בבית וברכב, החלפת מנעולים, חילוץ ממצבים שבהם מפתחות נשברים בתוך המנעול – עבודתם של המנעולנים היא הרבה יותר מורכבת ממה שנדמה. זאת, כאשר בנוסף לשירות המקצועי שהם מעניקים, עליהם ליצור יחסי אמון עם הלקוח שמפקיד בידיהם אחראיות על תחומים רגישים.

המנעולנים המקצועיים מספרים כי בנוסף למיומנות שנדרשת מהם, כיום עומד לרשותם ציוד מתקדם המאפשר להם לבצע את העבודה במקסימום יעילות ומינימום נזקים. זאת, בנוסף להתקנת מנעולים חכמים והתאמת כספות.

דורון פורת – מנעולן השרון

"המוצר שלנו של המנעולנים הוא השירות. ככל שהמנעולן מקצועי יותר, בעל ניסיון והבנה מעמיקה יותר בתחום, כך השירות שיוכל להציע ללקוח יהיה טוב יותר", אומר דורון פורת שעומד מאחורי "מנעולן השרון".

דורון מלווה לקוחות בכל רחבי הארץ להתאמת כספות - תחום שבו הוא מתמחה, בנוסף לשירותים שהוא מציע ללקוחות באזור השרון והמרכז, בהם התאמת מנעולים, חלפת צילינדרים חילוץ ופתיחת דלתות מכל הסוגים ועוד.

אבל האהבה הגדולה וההתמחות של דורון היא בעיקר בתחום הכספות. "הפעם הראשונה שנחשפתי לתחום הכספות היה במסלול ללימודי מנעולנות, במכללת אינליין. התחום סקרן אותי ומאותו הרגע החלטתי ללמוד כל מה שאפשר על כספות", מספר דורון.

מנעולים בשרון: החל מהתאמת כספות ועד בחירת מנעולצילום: באדיבות "מנעולן השרון"

דורון החליט להתמחות בכספות, ולמד את התחום, לרבות פריצת כספות ללא נזק, תוך שימוש בכלים ייעודיים. תהליך זה אפשר לו להכיר בצורה מעמיקה את סוגי המנעולים השונים הקיימים בכספות, ולהציע ללקוחותיו פריצת כספות במידת הצורך, מבלי להרוס אותן. "כספת איכותית היא מוצר יקר. לכן חשוב לוודא שפורץ הכספות כולל במסגרת השירות גם 'השמשה' של הכספת, אחרת יהיה עליכם לחפש איש מקצוע שיתקן את הכספת לאחר פריצתה", מסביר דורון.

כמו כן, דורון מציע כספות איכותיות ומוגנות ללקוחות פרטיים ועסקיים ולמגוון מטרות, בהן כאלה שעומדות בתקן ישראלי בסיסי ומיועדות לשמירת מסמכים אישיים, פנקסי צ'קים, ותכשיטים מבוטחים או לא מבוטחים ועד לכאלה שעומדות בתקנים גבוהים יותר, המיועדות לאחסון תכשיטים יקרים, תרופות, אבטחת נשק לחברות אבטחה, תוך התאמת הכספת לתקן ולדרישות הביטוח.

"חשוב להבין שכספות ביתיות פשוטות, מהסוג שניתן למצוא בחנויות רבות, אינן מוגנות מספיק וניתן לפרוץ אותן יחסית בקלות", מדגיש דורון, "לכן, בכל פנייה, אני מברר קודם כל מהו הצורך בכספת ופועל להתאים את הפתרון ללקוח".

לדורון מגוון רחב של כספות, החל מכספות קטנות המתאימות לבנייני דירות ולשמירת חפצים פשוטים יחסית, ועד כספות גדולות וכבדות שמגיעות עם שתי נעילות נפרדות – קוד ומפתח.

מגוון מנעולים מתקדמים וחכמים. דורון פורתצילום: צילום: באדיבות "מנעולן השרון"

הוא מציין כי התקנה נכונה של כספת חשובה גם היא במניעת תלישת וגניבת הכספת, כאשר ניתן אף להתקין על הכספת מלכודות שנפתחת בעת בניסיון פריצה.

התאמת צילינדר לצרכי הלקוח

מלבד תחום הכספות, דורון מנוסה ומקצועי גם במגוון שירותים נוספים. בין השירותים שהוא מעניק, גם התאמה והחלפת צילינדרים לדלת הכניסה, כאשר ברשותו מגוון רחב של צילינדרים איכותיים נגד פריצה שקטה, המיוצרים על ידי החברות האירופאיות המובילותKABA ו- EVVA. בנוסף, הוא מתקין צילינדרים של טרילוקס, רב בריח ומנעולים חכמים מבוססי טביעת אצבע, בעלי פתיחה מכנית או חשמלית.

"בחירת צילינדר לדלת היא החלטה חשובה. ככל שנבחר בצילינדר איכותי יותר ומוגן יותר נגד פריצה שקטה, כך הסיכוי שיפרצו לנכס דרך הדלת יפחת. חשוב לציין שהיום ישנם בשוק מגוון צילינדרים איכותיים המעניקים פתרון טוב, במחירים נגישים", מסכם דורון.

דורון מנעולן השרון
052-5810154, זמין 24/7
למעבר לעמוד הפייסבוק >>