סוכנויות ביטוח בצפון: מי מסייע לכם ברגעי האמת?

ביטוח חיים או בריאות, תכולת דירה או תכולת עסק, וכיצד מתככנים את הפנסיה? סוכנויות ביטוח בצפון משיבות על השאלות שחשוב להעלות, רגע לפני שסוגרים ביטוח

אבי יופה
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
סוכנויות ביטוח בצפון: מביטוח חיים ועד תכנון פיננסי
סוכנויות ביטוח בצפון: מביטוח חיים ועד תכנון פיננסיצילום: shutterstock
אבי יופה
תוכן שיווקי

כמעט כל תחום בחיים זקוק לביטוח, על מנת שבמקרים חריגים ניתן יהיה לקבל פיצוי לכל סוג של פגיעה. ההכרה בחשיבות הביטוח הובילה לשורה של פוליסות במגוון תחומים: חיים, בריאות, בית, נסיעות ועסק ועוד. זאת לצד תכנון פיננסי ופנסיוני לעתיד.

אלא שלא תמיד הפוליסה מבטיחה כיסוי ופיצוי מלא ברגע האמת . כדי להבטיח שלא יהיו הפתעות ואכזבות מהביטוח שנרכש, יש צורך בליווי מקצועי של סוכנים שיכולים להתאים באופן אישי ומדויק את סוג הפוליסה לצורכי המבוטח.

מה מציעות סוכנויות הביטוח בצפון, כיצד הן מתאימות את הפוליסות ללקוחות ומה כולל השירות שהן מעניקות לאורך כל התהליך, גם כאשר מתעוררות בעיות? בעלי הסוכנויות משיבים.

גולדנביט סוכנות לביטוח

לא כל יום נתקלים בעסק עם מוניטין כמו של גולדנביט סוכנות לביטוח. "חלק ניכר מהלקוחות שלנו נמצא איתנו מאז שהקמנו את החברה בתחילת שנות ה-90 וזה לא מובן מאליו", אומר שמחה רביב, המייסד והבעלים של גולדנביט, מורשה בתחומי הביטוח הכללי והפנסיוני.

שמחה מספר כי במשך כל השנים החברה שמה את הלקוחות במרכז ודואגת להעניק להם ערך ושירות ברמה גבוהה בכל תחומי הביטוח. זו הסיבה העיקרית שלדעתו נבנה לגולדנביט מוניטין של חברה מקצועית, אמינה ויציבה.

"יש לנו יתרון כשזה מגיע לערך האישי". גולדנביט סוכנות לביטוחצילום: הדר ברל

כבר בשנת 2001 זיהו את הפוטנציאל של גולדנביט ועקבו אחר פעילותה בכלי תקשורת מובילים. היום בחברה עוזרים ללקוחות בכל תחומי הביטוח והפיננסיים, החל מביטוחי רכב, דירה, חיים, משכנתאות, בריאות ועד לביטוחי עסקים ופרויקטים קבלניים מורכבים.

ערך אישי גם בתחום הפיננסים

חברות רבות יכולות למכור פוליסת ביטוח, אבל לא כל פוליסת ביטוח מסייעת ברגע האמת. כאחד שהפך לדמות בולטת בביטוחי עסקים וביטוחי קבלנים, שמחה מספר שבהרבה מקרים מופנים אליו בעלי עסקים וקבלנים לאחר שגילו שפוליסות הביטוח שרכשו לא מתאימות לאופי של העסקים שלהם ולא יכסו אותם באופן מלא במקרה של פנייה לפוליסה. הוא מדגיש כמה חשוב בעיקר מהסיבה הזו להתייעץ עם אנשי מקצוע בעלי ניסיון, ומוסיף כי כפי שלא ניצבים בבית המשפט ללא עורך דין, כך גם לא עושים ביטוח ללא סוכן מקצועי, אמין ובעל ניסיון.

"יש לנו יתרון כשזה מגיע לערך האישי שהחברה שלנו נותנת ללקוח, גם בתחום הביטוח וגם בתחום הפיננסיים", מספר רונן רביב, רו"ח ומורשה בביטוח כללי ופנסיוני, שהצטרף לחברה המשפחתית לאחר שעסק בייעוץ קרוב לעשור בפירמת רואי החשבון ארנסט אנד יאנג ולאחר מכן שימש כמנהל כספים במספר חברות.

"במשך כל השנים החברה שמה את הלקוחות במרכז". שמחה רביבצילום: הדר ברל

"אני מביא איתי ניסיון של שנים בניהול סיכונים וראייה כוללת של ארגונים גדולים, והיום אני מיישם את זה בחברה המשפחתית שלנו", מספר רונן, "לדוגמה, כשמגיע אלינו לקוח חדש לפגישה, הוא מבין שאנחנו יודעים להגדיל את החסכונות הפנסיוניים שלו ב-20-30 אחוז, ובמקביל להקטין את עלויות הביטוח שלו ב-10-15 אחוז, מבלי לפגוע בכיסויים שיש לו בפוליסות. יש לנו ניסיון להסתכל על הלקוח בראייה פיננסית, שכוללת את הפן הביטוחי ולא במטרה למכור לו פוליסה כזו או אחרת. בעיקר היום, כשאנחנו מוצפים בפרסומות מכל עבר ופוליסות הביטוח כוללות יותר ויותר אותיות קטנות, הלקוחות מחפשים את האמינות, המקצועיות והיציבות של חברה כמו שלנו".

"אנחנו עוסקים בביטוחי פרט ובביטוחים עסקיים ועובדים עם כל חברות הביטוח, מה שמאפשר לנו להיות תחרותיים הן מבחינת המחיר והן מבחינת מגוון המוצרים שאנחנו מציעים ללקוחות שלנו", ממשיך רונן. "יש לנו לקוחות שמנהלים מחזורים של מאה אלף שקלים בשנה ועד למאות מיליוני שקלים בשנה. בדרך כלל, ככל שמחזור ההכנסות של חברה גדול יותר, כך גם הסיכון והחשיפה של החברה לאירועים ביטוחיים גדל ולכן גם גובר הצורך בהגנה ביטוחית מקצועית ללא פשרות".

מה עשוי להשפיע על מחיר הביטוח?
"לדרישות הביטוח והעבר הביטוחי של הלקוח יש משקל משמעותי, אך גם שווי הנכסים המבוטחים והסיכון שטמון באופי התפעולי של בית עסק, משפיעים על מחיר הביטוח. חברה שמחזיקה מלאי עצים דליק בשווי מיליון דולר תשלם ביטוח יקר יותר, לעומת בית עסק שמחזיק מלאי לא דליק בשווי מאה אלף שקלים".

עד כמה אפשר להתמקח על מחיר הביטוח?
"ניתן להתמקח על מחיר הביטוח אבל צריך מאוד להיזהר כי בדרך כלל זה יבוא על חשבון כיסויים בפוליסה, אם לא מנהלים נכון את המשא ומתן מול חברות הביטוח. כאשר מדובר על ביטוח לבית עסק, לנו בגולדנביט יש נוהל מאוד ברור לפיו לפני שמתחילים לעבוד על ההצעה לביטוח של בית עסק, אנחנו לומדים את האופי התפעולי והסיכונים שטמונים בפעילות של בית העסק, ועובדים בשיתוף פעולה מול כל חברות הביטוח כדי לגבש ו'לתפור' את הכיסוי המתאים ביותר לפעילות. רשת הקשרים שיצרנו בקרב חברות הביטוח מאפשרת לנו לנהל מכרז מול כל החברות על מנת להשיג את העסקה הטובה ביותר ללקוח".

רונן מוסיף כי כיום בתחום ישנם גופים רבים משווקים ביטוח על בסיס המחיר, כאשר לא תמיד הלקוח מודע לכך שהירידה במחיר טומנת בחובה גם פגיעה בכיסויים. "לצערי, לא מעט לקוחות פונים אלינו לאחר שכבר נגרם להם נזק", הוא אומר.

גולדנביט היא סוכנות בוטיק לביטוח ופיננסיים שנותנת מענה מקיף לפתרון מלא בהתאמה אישית למכלול הסיכונים שלכם. מדובר בחברה ותיקה ומקצועית שאנשיה מתאימים ללקוחות את המוצר המתאים בשיתוף מול כל חברות הביטוח, ובלי להיות מוטים לחברה זו או אחרת, אלא רק על סמך הצרכים וההגנות שלהם זקוקים הלקוחות.

גולדנביט סוכנות ביטוח, המסילה 22 נשר. ת.ד: 2012
טלפון: 04-8218838
מעבר לאתר >>
מעבר לעמוד הפייסבוק >>