מתווכים בפרדסיה: איך הפך היישוב הקטן לפנינה נדל"נית?

בשנים האחרונות גובר הביקוש למגורים במועצה המקומית בשרון: יותר ויותר זוגות צעירים ומשפרי דיור מבקשים איכות חיים של כפר קרוב לעיר. מתווכים בפרדסיה מסבירים את סוד הקסם של היישוב

ניבה שור
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
גבר דוחף ארגז קרטון שבתוכו אישה מחייכת בידיים פרושות
מתווכים בפרדסיה: ביקוש גובר מצד משפחות צעירותצילום: shutterstock
ניבה שור
תוכן שיווקי

בשנים האחרונות עם פתיחתם של צירים וכבשים חדשים, לצד שדרוג והרחבת הקיימים, שמאפשרים נגישות לערים מרכזיות, גובר הביקוש למגורים במושבים ויישובים עם צביון כפרי. רבים מבקשים חוויית מגורים באזורים שקטים וקהילתיים, מבלי שתיפגע היכולת להמשיך לעבוד ולנהל קריירה במרכז הארץ.

עלייה בביקוש למגורים עם צביון כפרי ניכרת גם במועצה המקומית פרדסיה, שמונה כ-6,000 תושבים, ומציעה בתים רחבי ידיים, קרבה לטבע לצד נגישות לעיר ומיקום אטרקטיבי. הביקוש הגובר הוביל להרחבת היישוב הקטן, ולצורך לאנשי נדל"ן שמכירים לעומק את השוק המקומי, ויודעים לתת מענה מקצועי רחב ללקוחות לאורך כל התהליך: משלב הפנייה ועד לקבלת המפתחות לבית החלומות.

מתווכי הנדל"ן מנתחים את הושק המקומי, מסבירים מהם יתרונותיהם, כיצד הפך היישוב הקטן הסמוך לנתניה למבוקש ואילו כלים מקצועיים הם מעניקים ללקוחות שמבקשים למכור נכס או לקנות בית.

ערן ביטון: יועץ נדל"ן בכיר ברשת אנגלו-סכסון

ערן ביטון הוא זכיין ומנהל בפועל את סניף רשת תיווך הנדל"ן אנגלו-סכסון בפרדסיה, כפר-יונה ומושבי הסביבה. ערן הוא יועץ נדל"ן בכיר, המקפיד לפעול יחד עם צוות הסוכנות המיומן, לפי עקרונות של יושרה, אמינות, מקצועיות ושירות איכותי ובלתי מתפשר, כשהלקוח עומד תמיד בראש סדר העדיפויות.

12 פעולות במקביל לשיווק הנכס. ערן ביטוןצילום: בר פינקלשטיין

לערן יותר מ-20 שנות ניסיון בתחום היזמות העסקית, וכן ידע והכשרות רבות בתחום הנדל"ן, בהן קורס תמ"א 38 לקבלנים, קורס קריירה בנדל"ן ורישיון תיווך במקרקעין מטעם משרד המשפטים. גם צוות הסוכנים כולו הם בעלי רישיונות תיווך והכשרות מתאימות בתחום. ב-2017 נבחר הסניף של ערן למצטיין מנכ"ל של רשת אנגלו-סכסון, תואר ייחודי הניתן רק לטובים ביותר מבין 86 סניפי רשת התיווך הוותיקה והמצליחה בישראל.

מה תפקידו של יועץ נדל"ן מקצועי?

"תפקידו המרכזי של יועץ נדל"ן מקצועי הוא לשים את הלקוח ומשפחתו בראש סדר העדיפויות", מדגיש ערן. "כל תהליך מכירה מתחיל בייעוץ מקיף הכולל הערכה מדויקת של שווי הנכס, תאום ציפיות ובחינה של כל מרכיבי העסקה. רק לאחר מכן אנו מקבלים החלטה משותפת האם לצאת למכירה ואיך, גם אם היא מנוגדת לאינטרס שלי כמתווך.

"דוגמה לכך היא משפחה שהגיעה אליי דרך המלצה וביקשה למכור ולקנות נכס. במסגרת הייעוץ המקצועי הערכתי כי המשפחה לא תקבל משכנתא והמלצתי להמתין. הלקוח התפלא שלא דחפתי את העסקה לצאת לפועל, אך הסברתי לו שטובתו בלבד היא שעומדת לנגד עיניי. הלקוחות אכן לא קיבלו משכנתא, אך לאחר זמן מה נמצא עבורם נכס מתאים וגם המשכנתא אושרה בבנק. התהליך הסתיים בעסקה מוצלחת של קנייה ומכירה".

כיצד אתם פועלים לשיווק הנכס ולהצלחת העסקה?

"לצורך שיווק הנכס, מבצע הסניף לפחות 12 פעולות שיווקיות מגוונות באמצעים שונים ונעזר במאגר הלקוחות הגדול והמקיף של הרשת, הכולל לקוחות בכל רחבי הארץ ובחו"ל ומתעדכן מידי יום. בנוסף, אנו מפעילים את שיטת הבית הפתוח, במסגרתה אנו עורכים אירועים פתוחים בנכסים העומדים למכירה. הפרסום הנרחב של האירועים הללו מאפשר לקהלים נוספים להגיע ומגדיל את אחוזי המכירות של הסניף", מספר ערן.

"לפני שאני מתווך אני יועץ נדל"ן", מדגיש ערן. "לכן, כל תהליך של מכירה וקנייה כולל שיקוף מקצועי ללקוח של שווי השוק האמיתי, על-ידי ניתוח שוק מציאותי ואמין. כך ידעו כל קונה ומוכר נכס שהוא עושה עסקה טובה".

גם לאחר מציאת הקונה הפוטנציאלי, התהליך נמשך באמצעות מו"מ מקצועי, שבו מקפידים ערן וצוותו לפעול בצורה אובייקטיבית ולטובת שני הצדדים. במהלך העסקה וגם לאחר החתימה, מספק הסניף שירות תמיכה רחב היקף ללקוחותיו, בעזרת אנשי מקצוע מתחומים שונים: יעוץ משכנתאות, עיצוב פנים, עורכי דין וגם סיוע מול הבנקים. עבור לקוחות הנמצאים בחו"ל או באזורים אחרים בארץ, מפעיל הסניף שירות ניהול נכסים, עבור נכסים בהשכרה, הכולל את כל ההתקשרות מול השוכרים.

למה כדאי להגיע לפרדסיה דווקא עכשיו?

"פרדסיה היא כיום מקום מאוד מבוקש", מסביר ערן. "בפרדסיה תנופת בניה גדולה, עם הרחבה של 1,200 בתי אב ותכנון לבנייה נוספת. פרדסיה נהנית מפרויקטים ייחודיים כדוגמת: דו-משפתחתיים, דירות גג או גן, מחיר למשתכן ודיור מוגן, וכן מחינוך נהדר ואפשרויות לפעילויות רבות בחוג המשפחה. כל זה לצד, מרכזי תרבות וספורט, פארק חדש ורחב ידיים, אזורי תעסוקה ועוד. סביבת המגורים האיכותית מושכת אליה אוכלוסייה ברמה גבוהה ובעקבותיה אנו עדים לעליית מחירים. לכן, מומלץ להגיע דווקא עכשיו וליהנות מהאזור המתפתח".

מכיר את שוק הנדל"ן מקרוב. ערן ביטוןצילום: בר פינקלשטיין

ערן ביטון מסכם: "להגיע למקום הראשון זה קשה, אבל לשמור עליו זה קשה כפליים. ההצלחות של צוות הסניף ושלי הן תוצאה של עבודה מקצועית בלתי מתפשרת והקפדה על עקרונות של יושרה, אמינות ויחס אישי כלפי הלקוח. הדרך שלנו למדוד הצלחה היא לקוחות שמגיעים אלינו מפה לאוזן וחוזרים אלינו שוב, הודות לעסקאות מוצלחות שביצענו עבורם. עבור משפחות רבות הפכנו למתווכי הבית ואנו מספקים פתרונות נדל"ן להורים, לילדים ולחברים. בכל עסקה נעשה את הכי טוב שאנו יכולים לטובת שני הצדדים".

ערן ביטון - יועץ נדל"ן בכיר
סניף כפר יונה, פרדסיה והמושבים של רשת אנגלו-סכסון
כתובת: שרת 6, קניון כפר יונה
טלפונים: 052-6590585, 09-8992060
למעבר לאתר>>>
למעבר לפייסבוק>>>
למעבר לאינסטגרם>>>