מתווכים בכפר יונה: איך הפכה העיר הצעירה לאחת המבוקשות בשרון?

עם איכות חיים של כפר, קרבה לצירים מרכזיים ותנופת בנייה, יותר ויותר משפחות צעירות מחפשות חוויית מגורים אחרת: מתווכים בכפר יונה מסבירים את הפריחה הנד"לנית בעיר הצעירה

ניבה שור
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
זוג מחזיק דגם מוקטן של בית עשוי מתכת
מתווכים בכפר-יונה: האם מדובר בפנינת השרון הבאה?צילום: shutterstock
ניבה שור
תוכן שיווקי

כפר יונה היא העיר מבוקשת בשנים האחרונות, שמציעה איכות חיים של כפר, לצד נגישות לצמתים מרכזיים, קרבה לנתניה וחיבור עם הכבישים 6 ו-4. השילוב בין השקט הכפרי לבין הנגישות לצירים ולערים מרכזיות, גורמת לפריחה בשוק הנדל"ן בעקבות הביקוש ההולך וגובר.

רק בשנת 2014 הוכרזה כפר יונה כעיר, כאשר היא שומרת על צביון קהילתי ומונה כ-25 אלף תושבים בלבד. גם הבתים שמציעה העיר אטרקטיביים, כאשר יותר מ-50 אחוז מהם צמודי קרקע, לצד הפרויקטים החדשים שמבטיחים גם הם חוויית מגורים אחרת.

מי שמכיר היטב את ההתפתחות בכפר יונה הם המתווכחים ויועצי הנדל"ן, שמלווים מוכרי נכסים, זוגות ומשפחות צעירות שמעוניינים לרכוש בית ומשפרי דיור. אנשי הנדל"ן שמעורים בשוק המקומי יודעים לאתר הזדמנויות ולהוביל את התהליך המורכב של קנייה או מכירת נכס עד להשלמת העסקה.

ערן ביטון: יועץ נדל"ן בכיר ברשת אנגלו-סכסון

ערן ביטון הוא יועץ נדל"ן בכיר שמנהל את סניף כפר יונה, פרדסיה והמושבים של רשת התיווך הוותיקה והמובילה בישראל אנגלו-סכסון. הרשת שמתמחה בקנייה, מכירה והשכרה של כל סוגי הנכסים, בחרה בערן וצוות הסוכנים המיומן של הסניף, כמצטיינים של מנכ"ל הרשת לשנת 2017 - תואר משמעותי המעיד על איכות עבודתם המקצועית.

לערן ניסיון של יותר מ-20 שנה בתחום היזמות העסקית, לצד לימודים והשתלמויות רבות בתחום. הוא בוגר קורס תמ"א 38 לקבלנים, קורס קריירה בנדל"ן ובעל רישיון תיווך במקרקעין מטעם משרד המשפטים. את צוות הסוכנים, כולם בעלי רישיונות תיווך ובוגרי קורסים בנדל"ן, מכשיר ערן מידי שבוע במידע עדכני בתחום. יחד הם מקפידים על שירות מקצועי, בסטנדרטים גבוהים של איכות, יושרה ואמינות.

מהם העקרונות שמובילים אתכם בכל עסקה?

"בכל עסקה שאנו מבצעים, עומדת מולנו טובת הלקוח ומשפחתו. כיועץ נדל"ן, אני מקפיד לראות את התמונה השלמה ולאחר שערכתי מחקר מקיף על הנכס וסביבתו, אני מבצע מול הלקוח תאום ציפיות ישר ושקוף, הכולל את הערכת שווי הנכס וכן הערכה האם העסקה כדאית עבורו, גם אם העסקה לא תצא לפועל", מספר ערן.

"בשל הביקוש הרב לאזור מחירי הדיור נמצאים בעלייה מתמדת". ערן ביטוןצילום: בר פינקלשטיין

"המקצועיות שלנו באה לידי ביטוי, בין היתר, בפעולות השיווק שאנו נוקטים, עם יותר מ-12 אסטרטגיות שיווק מגוונות, על פני כל המדיות הקיימות ובאמצעות מאגר הלקוחות הגדול של הרשת, בארץ ובחו"ל", מוסיף ערן, "אחת משיטות השיווק הייחודיות שלנו הם בתים פתוחים, המאפשרים להגדיל את סיכויי המכירה לקהלים נוספים. בעקבות הצלחת השיטה, הוזמנתי להרצות בפני סוכנים בסניפים אחרים".

לדברי ערן גם בשלב המשא ומתן, הוא והצוות מקפידים על עמידה בסטנדרטים גבוהים של אמינות ויושרה ומצליחים לגשר על פערים בין הצדדים ולסגור עסקאות מוצלחות. "לאחר סגירת העסקה וגם במהלכה, עוטף צוות הסניף את הלקוחות, על יד הענקת שירות רחב טווח בעזרת אנשי מקצוע ממגוון תחומים: עורכי דין, יועצי משכנתאות, מעצבי פנים ועוד. העזרה באה לידי ביטוי גם בהתקשרות מול הבנקים ושירות של ניהול נכסים לדירות מושכרות", הוא אומר.

מה הופך את כפר יונה לפנינת השרון הבאה?

"כפר יונה, שהוכרזה כעיר בשנת 2014, נהנית מתנופת בנייה רחבה הן ביחידות דיור חדשות המאופיינות בבנייה רוויה ובצמודי קרקע, והן בהקמה של מרכזי קניות ובילוי חדשים ואזור תעשייה חדש ומתפתח, שעתיד לספק שפע של מקומות עבודה לתושבי האזור.

"המיקום של כפר יונה, בקרבת צירי תחבורה ראשיים כמו הכבישים 2, 4 ו-6 וכביש 562 החדש המחבר אותה עם פרדסיה, קדימה-צורן ותל-מונד וליציאה לכביש 4, הם מוקד משיכה נוסף עבור משפחות וזוגות צעירים רבים, המחפשים מקום מגורים צעיר ואטרקטיבי. בשל הביקוש הרב לאזור, מחירי הדיור נמצאים בעלייה מתמדת ולכן מומלץ להזדרז ולרכוש בה נכס מתאים".

"הטוב ביותר למען הלקוחות"

ערן מודע ומבין שהוא מלווה את לקוחותיו באחת העסקאות המשמעותיות של חייהם, ולכן מקפיד על רגישות ומקצועיות לאורך כל התהליך. "יועץ נדל"ן עוסק בתחום בעל השפעה גדולה על אנשים ומשפחות ולכן ההקפדה על עקרונות של יושרה ואמינות היא בעלת משמעות חסרת תקדים", הוא מסביר, "אנו מעדיפים לתת תמיד את העצה הנכונה ללקוח, גם במחיר של הפסד עסקה. כמות הלקוחות שחוזרים אלינו וממליצים עלינו לחבריהם היא כל כך גדולה ומוכיחה שאנו עושים את הדבר הנכון".

מוביל צוות מצטיין ברשת הנדל"ן. ערן ביטוןצילום: בר פינקלשטיין

"דוגמה לכך היא לקוח שלפני חמש שנים התייעץ איתי בקשר למכירת דירה. אתמול הוא התקשר כדי להיעזר בי לצורך מכירת דירה נוספת", ממשי ערן, "כששאלתי אותו למה בחר לחזור אלי, הוא השיב שהייעוץ האמין והמקצועי והיחס האישי שהענקתי לו הם שגרמו לו לפנות אליי שוב. לעיתים, עבודת המתווך נעשית מאחורי הקלעים ומובילה לעסקאות מוצלחות ומהירות, גם אם הלקוח לא מבחין בכך. עבור לקוח שביקש למכור מגרש תוך יומיים, הצלחתי להשיג קונה שידעתי שחיפש מגרש והעסקה נחתמה תוך פרק זמן קצר".

"בסיום כל עסקה מוצלחת, דרך הפעולה שלנו של יושרה, אמינות ומקצועיות מקבלת תוקף נוסף ואנו יודעים כי פעם נוספת עשינו את הטוב ביותר עבור הלקוחות שלנו", מסכם ערן.

ערן ביטון - יועץ נדל"ן בכיר
סניף כפר יונה, פרדסיה והמושבים של רשת אנגלו-סכסון
כתובת: שרת 6, קניון כפר יונה
טלפונים: 052-6590585, 09-8992060
למעבר לאתר>>>
למעבר לפייסבוק>>>
למעבר לאינסטגרם>>>