צוות מנצח: שני הצעירים שמככבים בשוק הנדל"ן המקומי

דור שאול ורועי מור – צוות דורועי, שפורחים בענקית התיווך קלר וויליאמס, מסבירים מה סוד ההצלחה ואיך החיבור ביניהם הפך לשותפות מנצחת

גיא כספי
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שני צעירים בחליפות עומדים עם גביעים
צוות דורועי: פורחים בענקית התיווךצילום: באדיבות יח"צ קלר וויליאמס
גיא כספי
תוכן שיווקי

הם צעירים, מקצועיים, עושים הכול למען הלקוחות שלהם וביחד הם צוות מנצח: הכירו את צוות דורועי – דור שאול ורועי מור, שני סוכני נדל"ן מנוסים שחברו יחד כדי להעניק ללקוחות שירות וליווי, כשהם מחויבים לסטנדרטים הגבוהים ביותר.

עבור צוות דורועי השלם עולה על סך חלקיו. כל אחד מהם מביא עמו התמחות, יתרונות ויכולות שמתעצמות במסגרת עבודת הצוות המשותפת שלהם, ומאפשרת להם להגיע לתוצאות טובות יותר עבור לקוחותיהם ושירותי נדל"ן ברמה הגבוהה ביותר.

את דרכם המשותפת החלו דור ורועי לפני כחמש שנים, בעת שעבדו במשרד התיווך אנגלו סכסון. החיבור המקצועי ביניהם הוביל להצלחות והשניים הבינו שכצוות הם משלמים זה את זה ויכולים להגיע להישגים גבוהים יותר. הם החליטו לצאת יחד ולעבור למשרד תיווך מוביל מרשת קלר וויליאמס, שבו יוכלו להגשים את הפוטנציאל הגדול שלהם כצוות.

לפרוח בענקית התיווך

רשת קלר וויליאמס היא תיווך ותיקה, בת 35 שנה. הרשת עובדת בשיטה האמריקאית, ויוצרת מעטפת של סוכנים הפרוסה באזורי התמחות שונים.

מספר הסוכנים הגדול מצליח לאתר מספר נכסים גדול והכול בבלעדיות. זאת, כאשר כל נכס שהוחתם נכנס למאגר רחב של קונים ומוכרים. את הנכס מצליבים סוכני הרשת כדי למצוא התאמה עם קונים פוטנציאליים או נכסים רלוונטיים. באמצעות שיטת העבודה נוצרות יותר הזדמנויות ללקוחות הרשת, והעסקאות מקודמות בצורה מהירה ויעילה יותר.

סוכנות קלר וויליאמס שאימצה את דור ורועי, קיבלה אותם בזרועות פתוחות, ומאז הם בולטים כזוג חזק, מוביל ומשפיע, ברשת בכלל ובפתח תקוה בפרט.

העבודה המשותפת שעושים השניים באזורים נרחבים בפתח תקוה, מאפשרת להם לאתר הזדמנויות עבור הלקוחות.

"אנחנו בעצם משרד בתוך משרד". צוות דורועיצילום: באדיבות יח"צ קלר וויליאמס

הליווי אינו מסתיים רק באיתור הנכס או הקונים, ולאורך כל התהליך ישנו ליווי וייעוץ אנשי מקצוע, המבטיחים את השלמת העסקאות בצורה מיטבית ולשביעות רצון הלקוחות. אנשי המקצוע כוללים ייעוץ משכנתה, ייעוץ משפטי והערכת שווי נכס ללא עלות ועוד.

"אנחנו בעצם משרד בתוך משרד", אומר דור, "ההיכרות שלנו עם העיר פתח תקוה, כסוכני נדל"ן וכילידי האזור, יחד עם העבודה שלנו כצוות, שיוצרת כוח כפול ומאפשרת לנו למצוא את העסקאות הטובות ביותר עבור לקוחותינו, בין אם מדובר בקניית או מכירת נכס".

מסתערים על כל החזיתות

מלבד ההיכרות עם שוק הנדל"ן המקומי, דור ורועי משווקים את הנכסים במספר פלטפורמות, כדי להגיע לכמה שיותר לקוחות פוטנציאליים: פרסומים ברשתות החברתיות, באתרי אינטרנט רלוונטיים, בשילוט חוצות ובהצלבה בתוכנת הרשת. כך מקבלים הלקוחות חשיפה משמעותית לנכס, דבר שמקדם את סגירת עסקאות בהצלחה ובמינימום זמן.

כעת, כדי לחדור עוד יותר לשוק המקומי, החליטו דור ורועי להרחיב את הצוות על מנת יוכלו להעניק מענה מהיר יותר. כיום הצוות כבר מונה חמישה סוכנים, לאחר הצטרפותם של מירב מלאך, סיגל לוי ואנדריי שר. זאת, כאשר בקרוב עתידים להצטרף סוכנים נוספים. בנוסף, בימים אלה ממש נמצא הצוות בעיצומו של הקמת מערך לשירותי אחזקת דירות, המיועד לבעלים של מספר נכסים ובכך חוסך מהם את ההתעסקות עם הדירות ועם השוכרים ומעניק להם שקט נפשי.

"הניסיון לימד אותנו שהדבר המשמעותי ביותר הוא שיתוף הפעולה בינינו לבין הלקוח", מוסיף רועי, "כדי שנוכל לעזור לכל אחד מהלקוחות שלנו אנחנו מצפים מהם לשיתוף פעולה, כך שנוכל להתאים עבורם את מאמצי השיווק והמכירה שלנו ושכל עסקה תבוצע בכמה שפחות זמם וכמה שיותר תועלת".

אם אתם חושבים למכור דירה או לקנות נכס בפתח תקוה והסביבה, כדאי שתפנו לצוות מקצועי וחזק שילווה אתכם לאורך כל הדרך בעסקה המשמעותית של חייכם.

צוות דורועי
כתובת: מוטה גור 4, פתח תקוה
טלפונים: רועי – 052-5746743 | דור – 054-8829185
למעבר לעמוד הפייסבוק של רועי>>>
למעבר לעמוד הפייסבוק של דור>>>
למעבר לאתר החברה>>>