סוכני ביטוח בשרון: כך תדאגו לעתיד שלכם

אילו כיסויים מבטיחות הפוליסות השונות, מה עליכם לבדוק לפני שסוגרים ביטוח וכיצד תדאגו ליום שאחרי הפרישה? אנשי המקצוע משיבים

דניאל דותן, מירי ורד, ניבה שור
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
סוכן ביטוח יושב מול זוג ולוחץ את ידו לגבר
סוכני ביטוח בשרון: נמצאים ברגעים הקריטיים בחייםצילום: shutterstock
דניאל דותן, מירי ורד, ניבה שור
תוכן שיווקי

סוכני הביטוח נמדדים ברגעים המשמעותיים, לעיתים אף הקריטיים בחיים. במקרים של תאונות, אובדן כושר עבודה, פגיעה ברכוש ומצבים קיצוניים ומפתיעים אחרים, הם אלה שתפקידם לתת מענה ופתרונות.

כיום, עם שלל סוגי הביטוח והפוליסות השונות, יש הכרח בבחירת סוכן ביטוח שקשוב לצרכים המשתנים, בין אם מדובר במצב המשפחתי, התעסוקתי או הבריאותי.

כיצד בוחרים סוכן ביטוח, אילו כיסויים ניתן לקבל במסגרת הפוליסות השונות, איך נמנעים מתשלום כפול ומיותר ודואגים ליום שאחרי הפרישה? על שאלות אלה משיבים סוכן הביטוח הוותיק נתי אברהמי משיפוני סוכנות לביטוח, סוכן הביטוח והמכתנן הפיננסי ציון פדלון וסוכן הביטוח הפנסיוני אופיר עקיבא.

שיפוני סוכנות לביטוח

בסוכנות הביטוח הוותיקה שיפוני, שחוגגת השנה יובל להיווסדה, שומרים בקפידה על המסורת המקצועית, לפיה הלקוח עומד במרכז.

את הסוכנות הקימו לפני 50 שנה הניה ומיקי (מאיר) שיפוני, במטרה להעניק ללקוחותיהם שקט וביטחון, באמצעות מענה ביטוחי רב תכליתי במקום אחד. הסוכנות מתמחה בכל סוגי הביטוחים ומציעה חבילות ביטוח ייחודיות שפיתחה בתחום הבניינים משותפים והנגררים.

את הסוכנות מנהל כיום נתי אברהמי, חתנם את הניה ומיקי, המשמש כסוכן ביטוח מקצועי כבר 26 שנה. "למרות הקשיים שידעה הסוכנות בתחילת דרכה, עם יציאתו של מיקי לשירות מילואים ארוך, הפכו הניה ומיקי יד ביד את הסוכנות לבית עבור לקוחותיה", מספר נתי ומוסיף כי בנו דור צפוי להצטרף לסוכנות המשפחתית, כממשיך הדרך של סבו. "כיום, דור חדש עומד להיכנס לסוכנות, לצד העובדים הוותיקים והמקצועיים שפועלים בה כבר הרבה שנים, ולשמר את שירות הלקוחות האדיב ששם את טובת הלקוח במרכז".

ביטוח ייחודי למגדלי מגורים ונגררים

אחד השירותים הייחודיים שמציעה הסוכנות הוא ביטוח למגדלי מגורים, המאפיינים את הבנייה החדשה בכל רחבי הארץ וגם בשרון. "הבנייה החדשה מתאפיינת בקומפלקסים ובניינים עם כמות גדולה של דיירים ומגוון שירותים, כמו בריכת שחיה, מכון כושר ומועדון דיירים", מסביר נתי, "עבור בניינים אלו, יש צורך במענה ביטוחי המגן בפני נזקים שונים, כמו נזקי אש ורעידות אדמה, ומספק ביטוח לעובדי הבניין וביטוח צד ג' בין הדיירים לוועד הבית. על מנת להתאים לכל בניין את החליפה הביטוחית לפי צרכיו, נדרש ניסיון מקצועי ספציפי בתחום זה, כפי שיש לנו".

מענה ייחודי לקומפלקסים ומגדלי מגורים. נתי אברהמיצילום: רמי לוי

נתי מוסיף כי הסוכנות עומדת מאחורי הביטוח של כל הבניינים המשותפים בשכונת עיר-ימים בנתניה, לרבות המגדלים בשכונה. "כמו כן, ביטחנו את כל בנייני שכונת קו-הים, הכוללת את שורת המגדלים בשדרות ניצה. אנו מבטחים גם ועדי בתים נוספים בכל אזור השרון והמרכז, ברעננה, הרצליה, הוד השרון ותל אביב, שפנו אלינו בעקבות חוות דעת חיוביות מלקוחות מרוצים", הוא ממשיך.

ביטוח ייחודי נוסף שאותו מציעה הסוכנות הוא לנגררים. לדברי נתי מדובר בביטוח בעל פרוצדורה פשוטה יחסית, אך חשוב לדעת כיצד לטפל בו ולהתאים אותו לרכב ולשירות לו הוא נותן מענה. "נגרר לא נוסע לבד, אלא משרת נהג בעל מטרות וצרכים מיוחדים, כמו גנן או שיפוצניק הנדרשים להוביל איתם ציוד עבודה. בתחום זה קיימים גם נגררי פודטראק – תחום שהתרחב מאוד בתקופה האחרונה, וכן קרוונים ובתי אוטובוס", מסביר נתי.

"חשוב לדעת כיצד להתאים את הביטוח לצורך של הלקוח ולשם כך בנינו חבילה ביטוחית עם יתרונות המתבטאים בגובה ההשתתפות העצמית והכיסויים. במידת הצורך, אנו יודעים כיצד לטפל נכונה במורכבות שמצריכות תביעות בתחום זה, הן בחלק של הנגרר והן בחלק של הרכב".

איתור כפל ביטוחי וזמינות בכל שעות היממה

מלבד הפוליסות הייחודיות, הדבר שבעיקר מאפיין את סוכנות הביטוח שיפוני הוא האווירה המשפחתית, הן בתוך צוות העובדים הוותיק והן מול הלקוחות. "מרכיב מרכזי בשירות שלנו היא הזמינות שאנו נותנים ללקוחותינו 24/7", אומר נתי, "גם מי שנתקע בטסט בשעת בוקר מוקדמת ללא מסמכים מתאימים, או שחלילה נקלע לתאונה באמצע הלילה, יקבל מאיתנו מענה ופתרון מקצועי באותו הרגע".

שלושה דורות בביטוח: "אנו מסכמים עבר מפואר ומסתכלים קדימה לעבר העתיד"צילום: רמי לוי

במסגרת השירות המקצועי שמעניקה הסוכנות ללקוחותיה, נערכת בדיקה מקיפה של המצב הביטוחי של כל לקוח, בכל האמצעים שעומדים לרשות הצוות המקצועי. זאת, כאשר פעמים רבות מוצא הצוות כפל ביטוחי ובכך חוסך ללקוחות כסף רב. כמו כן, עבור כל לקוח מותאמת חבילה ביטוחית המותאמת בדיוק לצרכיו.

"בשנת היובל להיווסדה של שיפוני סוכנות לביטוח, אנו מסכמים עבר מפואר ומסתכלים קדימה לעבר העתיד, בו הדור החדש שנכנס לסוכנות ישמר את המסורת של סבו וסבתו ויעניק ללקוחות שירות ששם את טובת הלקוח במרכז", מסכם נתי, "אנו דואגים תמיד ללמוד ולהתפתח ומובילים את הסוכנות לעידן חדש של טכנולוגיה וחידושים בתחום הביטוח. אנו בטוחים שגם בחמישים השנה הבאות, ייהנו הדורות הבאים של לקוחותינו משקט וביטחון, כפי שחלמו ויישמו המייסדים הניה ומיקי שיפוני".

שיפוני סוכנות לביטוח:
כתובת: שמואל הנציב 24, נתניה
טלפון: 09-862-9595 0507690311
לפנייה בדואל >>
למעבר לאתר >>
למעבר לעמוד הפייסבוק >>

----------------------------

ציון פדלון: סוכן ביטוח ומתכנן פיננסי

אחד הדברים שמאפיינים את ציון פדלון הוא שאינו מוכר מוצר אלא מעניק שירות. כך הוא רואה את עבודתו, כסוכן ביטוח ומתכנן פיננסי המלווה את הלקוחות ברגעים המשמעותיים, לעיתים אף הקריטיים בחייהם. זו הסיבה לכך שכל תהליך הוא פותח בניתוח מעמיק ומדויק בין הנתונים האובייקטיביים לבין הצרכים של הלקוח.

את הסוכנות שבבעלותו – פדלון ביטוח ופיננסיים, הקים ציון פדלון בשנת 2017 באזור השרון, לאחר שעבד כמשווק פנסיוני במשך ארבע שנים בבית השקעות במיטב דש. את הניסיון, הידע והכלים שרכש במהלך עבדותו, רותם פדלון, בעל תואר ראשון בבנקאות בשוק ההון ורישיון סוכן ביטוח פנסיוני, לתפירה מדויקת של חיסכון פנסיוני, התנהלות פיננסית או ביטוח מכל סוג: בריאות, חיים, משכנתא.

מעניק גם שירות של בדיקת פנסיות וביטוחים. ציון פדלוןצילום: אוהד גיגי - ohad gigi

כסוכן עצמאי שאינו מחויב לאף חברת ביטוח, אלא ללקוחותיו, פדלון מעניק גם שירות של בדיקת פנסיות וביטוחים וניהול תביעות. הוא בודק היטב אילו סעיפים אינם רלוונטיים, מה ניתן לשפר וכיצד אפשר לחסוך כסף בביטוחים ובאותה העת להיות מוגנים למקרה שיהיה צורך בכיסוי.

ניתוח מקיף לפני הפגישה

"לפני שאני פוגש את הלקוח, כבר בשיחה טלפונית אני עושה ניתוח תיק מקיף", מספר פדלון על תהליך בניית החיסכון הפיננסי ללקוח. "אני בודק את כל החסכונות והביטוחים של הלקוח, ואז אני בוחן לעומק את הנתונים והמאפיינים, בהם מצבו הכספי, עיסוקו, הסטטוס המשפחתי ועוד. זאת, כדי להרכיב את הפרופיל של הלקוח, והתאמת החיסכון עבורו".

מלבד ייעוץ בנושא חיסכון פיננסי, פדלון מעניק ייעוץ וליווי גם בתחום הטבות המס למבוגרים. "ללקוחות שחצו את גיל 60 יש אפשרות לקבל הטבות מס, שיקלו עליהם בפרט במקרים של כאלה שפרשו לגמלאות עם קצבת פנסיה נמוכה. "ישנו תיקון 190 – מדובר בתקנה חדשה שמעניקה הטבות ורווח מס משמעותי בתחום הניהול הכספי במטרה לעודד גמלאים לנהל את חסכונותיהם", מסביר פדלון.

מה בנוגע ללקוחות שלא הגיעו לגיל 60?

"במקרה כזה אני מציע קופת גמל להשקעה שמתאימה כמעט לכל אחד. לקוח יכול להפקיד כסף באמצעות הוראת קבע כל חודש או הפקדה חד פעמית, העיקר הוא שההפקדה השנתית לא תעלה על 70 אלף שקל בשנת מס. במקרה הזה, יש יתרונות מבחינת הנזילות המוצר, כאשר בכל שלב הלקוח יכול למשוך את הכסף. וישנה הטבה משמעותית למי שמתמיד בחיסכון. בנוסף, מגיל 60 ואילך, אם הלקוח רוצה הוא יכול לקחת את הכסף שחסך כקצבה פטורה ממס, ובכך יכול להגדיל את הפנסיה החודשית שלו".

מה לגבי קרן השתלמות?

"היתרון המובהק ביותר הוא שמדובר בחיסכון פטור ממס עד תקרה של 1,571 שקל לשכירים, בהפקדה של המעסיק והעובד יחד בחודש. כאשר מדובר בעצמאיים התקרה היא סביב סכום של 18,000 לשנה. יתרון הנוסף לעצמאיים הוא שהקרן מוכרת כהוצאה לעסק. יתרון נוסף הוא שניתן לקבל הלוואה בתנאים טובים יותר".

"אוהב לפשט כמה שיותר את תחום הביטוח המורכב". ציון פדלוןצילום: יח"צ

לצורך קבלת ייעוץ בנושא חיסכון פנסיוני מגיעים אל פדלון לקוחות מכל הגילאים, שכירים ועצמאיים שמבקשים לדאוג לעתידם לאחר הפרישה. "חשוב להתחיל לחסוך כמה שיותר מוקדם", מסביר פדלון, "אבל אפשר לדאוג לעתיד גם בשלבים מאוחרים יותר, גם כאשר מדובר בלקוחות שנמצאים בעשור החמישי לחייהם. "במקרים כאלה אני בוחן ומסביר מה יש לשפר, מהם החסרונות והיתרונות וכמובן שאני מתאים את התיק בהתאם לסטטוס המשפחתי של הלקוח, במידה שהשתנה".

ביטוח מותאם אישית לצורכי הלקוח

מלבד ניתוח הנתונים שעורך פדלון בבואו טרם הפגישה, הוא עומד על צרכיו ואופיו של הלקוח כדי להתאים עבורו את החיסכון הפנסיוני או את הביטוח המתאים ביותר עבורו. במהלך התהליך הוא הופך לדמות קרובה בחייו של הלקוח. "יש לקוחות שאני עבורם מורה דרך, שמלווה אותם כל הזמן. אני עושה ללקוחות סימולציות גם בהיבט הפנסיוני, כדי לבדוק ולהמחיש להם כמה קצבה תהיה להם לאורך השנים, וכיצד עליהם לשפר ולהיערך בהתאם. גם מבחינת ניהול קרן השתלמות", הוא מספר.

הליווי האישי שמעניק פדלון בא לידי ביטוי בהקשבה הרבה ללקוחות, תוך מיפוי מדויק של צרכיהם. תכונות אלה מסייעות לו גם לבדוק ולנתח פוליסות וביטוחים, על מנת למצוא ולהמליץ על שינויים במידת הצורך ובכך להביא לחיסכון כספי משמעותי.

בנוסף, פדלון גם מקפיד להתאים את פוליסת הביטוח בדיוק לצורכי הלקוחות. "כשאני עושה ביטוח בריאות, אני בודק איזה כיסויים יש ללקוח", אומר פדלון, "אני אוסף מידע מחברות הביטוח, את כל הנתונים, מנתח אותם ומציג בפני הלקוח את פירוט הכיסויים, ממליץ לו מה להוסיף ומה עליו לשנות בהתאם למצבו ולצרכים שלו".

"אני אוהב לפשט כמה שיותר את תחום הביטוח המורכב ללקוחות שלי, לשפוך צבע בעולם אפור", מסכם פדלון "אני סוכן ביטוח עצמאי שעובד על כל החברות הביטוח, ולכן אני מחויב קודם כל ללקוחות שלי, ולא לחברות הביטוח. חלק מהיותי סוכן ביטוח, אני לוקח על עצמי את האחריות ללקוח מול חברות הביטוח".

ציון פדלון – סוכן ביטוח ומתכנן פיננסי
טלפון: 054-5258125
למעבר לאתר>>>
למעבר לעמוד הפייסבוק>>>
לפנייה בדוא"ל>>>

--------------------------------

אופיר עקיבא: ביטוח פנסיה ופיננסים

"כסוכן ביטוח פנסיוני המטרה שלי היא לבנות לכל לקוח את המוצר הביטוחי הכי נכון, בעל הכיסויים הטובים והמתאימים ביותר עבורו. מעבר לכך, העבודה האמיתית שלי מתחילה כאשר מתרחש מקרה ביטוחי. אני עושה הכול בשביל הלקוח, מלווה אותו ודואג לאינטרסים שלו מול חברות הביטוח", כך אומר אופיר עקיבא, סוכן הביטוח הפנסיוני ממשרדו הממוקם ברעננה.

"המטרה שלי היא לבנות לכל לקוח את המוצר הביטוחי הכי נכון". אופיר עקיבאצילום: גלי מרגלית

סוכנות אופיר עקיבא ביטוח פנסיה ופיננסים מטפלת ללקוחות בפוליסות ביטוח קיימות ורכישת פוליסות חדשות וכן נותנת פתרונות פנסיוניים ופיננסיים ההולמים את מצבו וצרכיו של הלקוח. ניתן לפנות לאופיר עקיבא ביטוח פנסיה ופיננסים בנוגע לביטוחי בריאות, ביטוחי חיים, ביטוח סיעודי, ביטוח משכנתא, ביטוח עסק, ביטוח אובדן כושר עבודה, אחריות מקצועית, קרן פנסיה, קופת גמל, קרן השתלמות , פוליסת חסכון פיננסית, ביטוח מנהלים ועוד.

עקיבא, אשר מקפיד ללכת להשתלמויות מקצועיות ולהתעדכן באופן עקבי, עובד עם בתי ההשקעות הטובים ביותר ועם כל חברות הביטוח במטרה לתת ללקוחותיו את הערך הגבוה ביותר ואת המענה הביטוחי המדויק ביותר.

התאמת הכיסוי הביטוחי והפנסיוני המדויק לכל ללקוח

יותר מעשור עוסק עקיבא בתחום הביטוח והפנסיה. הוא בעל תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים בהצטיינות, לימודי ייעוץ פנסיוני וניהול תיקי השקעות, התמחות בשחם סוכנות לביטוח בתחום הפנסיוני והכללי, וניסיון של שנים כסוכן ביטוח עצמאי. בעזרת הידע המקצועי הרב שצבר הוא עוזר ללקוחותיו לנהל את הסיכונים בצורה הטובה ביותר.

"כל אדם הוא עולם ומלואו". אופיר עקיבאצילום: גלי מרגלית

עקיבא, "איש של אנשים", מספר על השיחות הארוכות שהוא מנהל עם לקוחותיו במטרה למפות את צרכיהם ולתפור להם את המוצר המתאים להם. "אני מברר בצורה מקיפה אודות המצב הכלכלי של המבוטח, שכרו, מצבו הרפואי, מצבו המשפחתי ועוד, כדי להמליץ על פתרונות ביטוחיים ופיננסיים מתאימים. אין לקוח אחד שדומה לאחר. לכל אחד אני בונה את ההגנות ואת התכנון הפנסיוני בדיוק על פי צרכיו. בנוסף, אני שומע מכל לקוח מהם הפחדים שלו ומאילו תסריטים הוא חושש. כל אדם הוא עולם ומלואו, עם סיפור חיים ייחודי שמשליך על המוצר שאני מספק ללקוח".

"אין תחליף לסוכן ביטוח שנלחם עבור לקוחותיו"

"בעוד חברת ביטוח ישירה משווקת חברת ביטוח ספציפית, אני כסוכן ביטוח עובד עם כל חברות הביטוח ויכול להציע ללקוחותיי מגוון רחב יותר של מוצרים וכיסויים", אומר עקיבא, "בנוסף, לא ניתן להשוות את הבירור הראשוני שאני עורך עם הלקוח ואת ההתאמה של המוצר המתאים ביותר ללקוח, לעומת נציג טלפוני של חברת ביטוח ישירה, שהמטרה שלו היא למכור את הפוליסות המצויות בידו.

"יחד עם זאת, אני סבור שהחשיבות הרבה של עבודה עם סוכן ביטוח מתבטאת ברגע שמתרחש מקרה ביטוח. אני תמיד זמין ללקוחות שלי, אני מייצג אותם מול חברות הביטוח, ומשיג להם את מה שמגיע להם. יש לי צוות שעובד איתי בכל חברת ביטוח, מדובר בקשרים שנבנו על גבי שנים, ואני מנהל הן את הבירוקרטיות והן את התביעות בצורה הכי טובה עבור הלקוח. פעמים רבות, ולפנים משורת הדין, אני אף משיג ללקוחות שלי פיצוי, גם במקרים שלא עונים במדויק להגדרה של הפוליסה".

אופיר עקיבא - ביטוח פנסיה ופיננסים
כתובת: אלכסנדר זרחין 7, רעננה
טלפונים: 074-7366791, 054-7692566
לפנייה במייל>>>
למעבר לאתר>>>
למעבר לפייסבוק>>>