מוסכים בשרון: השירות, האמינות, המקצועיות והשקיפות

איך בוחרים מוסך, עד כמה הלקוחות מעורבים בתהליך הטיפול, מה כולל השירות ובמה מתמחים המוסכים באזור השרון?

לידור יעקב
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
רכבים בטיפול במוסך
מוסכים בשרוןצילום: shutterstock
לידור יעקב
תוכן שיווקי

רבים מבעלי הרכבים בוחרים במוסך על סמך שקיפות, אמינות ואיכות הטיפול. מתברר כי לבעלי הרכבים חשוב להכיר את המוסך, את השירות והטיפולים שהוא מעניק, אף יותר מפרמטר המחיר. גם למיקום ישנה חשיבות, ומוסך שנמצא קרוב לאזור המגורים משפיע בהכרח על הנגישות והנוחות.

אילו טיפולים מציעים המוסכים השונים? במה כל אחד מהם מתמחה? מהם הקווים המנחים המקצועיים שמובילים את בעלי המוסכים ומה חשוב להם שתדעו?

ע.מ עובדיה מרכז שירות: מצלמות מתעדות את תהליך הטיפול ברכב

"מגיל צעיר היה לי ברור שאשתלב בתחום הרכב, וככל שהתבגרתי הבנתי את חשיבותו של מתן שירות מקצועי ואישי בלתי מתפשר ללקוחות, בתחום זה", כך אומר ערן עובדיה, בעלים במוסך ע.מ עובדיה מרכז שירות, הממוקם בהרצליה פיתוח.

כבר כחייל משחורר, הצטרף ערן לאביו שהיה בעל עסק בתחום הצמיגים, וכבר אז הבין שהוא רוצה להתעמק ולהתמקצע בתחום. הוא פתח את המוסך הראשון שלו, ובמקביל המשיך כל העת ללמוד ולהעמיק בתחום, עבר מספר הכשרות והסמכות בתחומי ניהול מוסך, פחחות, רכבים היברידיים ועוד.

הגב של רשת Bosch Car Serviceצילום: באדיבות ע.מ עובדיה מרכז שירות

כיום המוסך שבבעלותו של ערן מציע מגוון רחב של טיפולים ושירותים לכל סוגי הרכבים ללקוחות ותיקים שבחרו בו כמוסך הבית שלהם וחוזרים אליו לטיפולים תקופתיים, וללקוחות חדשים, המגיעים למוסך בעקבות המלצות חמות שקיבלו.

ההשתייכות ל-Bosch Car Service - חותמת של מקצועיות

כבר בתחילת דרכו הבין ערן את הצורך במתן שירות מקצועי בתחום הטיפול ברכבים, דווקא לאור התדמית השלילית שנוצרה למוסכים בישראל.

"אני פוגש לא פעם לקוחות שמגיעים אליי סקפטיים, לאחר שחוו אכזבה ואף תחושה שרימו אותם במוסכים אחרים. ברור לי שאפשר וצריך להעניק שירות טוב יותר בתחום, וזו השאיפה שלי", מאומר ערן.

לאורך הדרך, ערן חתר לשיפור תמידי בחוויית השירות ללקוח. לכן, היה זה לא במקרה שגילה עניין רב כאשר נחשף לרשת המוסכים המובילהBosch Car Service בעת ששהה בתערוכה בחו"ל. עם חזרתו ארצה הוא יצר קשר עם הרשת, ולאחר תהליך לא קצר שכלל בחינות ומיונים, הצטרף בשנת 2014 כמוסך תחת רשת Bosch Car Service .

כל סוגי הטיפולים תחת קורת גג אחתצילום: באדיבות ע.מ עובדיה מרכז שירות

כל טיפולי הרכב תחת קורת גג אחת

יתרון נוסף של ע.מ עובדיה מרכז שירות טמון בעובדה שהוא מאפשר ללקוחותיו לקבל את כל הטיפולים והשירותים לרכב, תחת קורת גג אחת. בין השירותים שמציע המוסך: טיפולי מכונאות וחשמל, החלפת צמיגים, טיפולים תקופתיים, הכנה לטסט כולל שינוע, תיקוני מיזוג אוויר ועוד. במידת הצורך בהחלפת רכיבים, משתמש המוסך בחלקים מקוריים או בחלפים של חברת Bosch-יצרנית חלקי חילוף ומערכות אלקטרוניות ומכניות מהגדולות בעולם, המספקת את מוצריה לרוב יצרני הרכב כיום.

שירות מקצועי והכשרות שוטפות לצוות

ערן מספר כי המוסך הוא עסק משפחתי, וככזה, צוות אנשי המקצועי מלווים את המוסך לאורך שנים. דבר המבטיח שירות מקצועי מבעלי ניסיון, תוך שיתוף פעולה מלא בין אנשי הצוות, לצד אווירה חמה ונעימה במוסך, המתבטאת גם בשירות אישי ולבבי לכל לקוח.

כמו כן, כסניף ברשת במוסכי Bosch Car Service, זוכים אנשי הצוות להתעדכן באופן שוטף בכל מה שמתחדש בענף הטיפול ברכבים, באמצעות השתתפות במגוון הסמכות, קורסים והשתלמויות שמעניקה הרשת לעובדיה לאורך השנה.

עם הפנים ללקוח

"שביעות הרצון של הלקוח היא המטרה הראשונה שלי", אומר ערן, "אני מאמין ששילוב של שירות אישי, מקצועי ואמין, לצד שקיפות מלאה ללקוח הם המתכון להצלחה".

לכן, ערן שם דגש לכל אורך הדרך על תקשורת ישירה עם לקוחותיו, כבר החל מרגע אבחון התקלה הנעשה באמצעות תשאול הלקוח, לצד שימוש בכלים טכנולוגיים מתקדמים. כמוסך השם לנגד עיניו אמינות ויחס אישי ללקוח, מקפיד ערן לשלוח ללקוח פירוט על התקלות שנמצאו ברכבו, והצעת מחיר מפורטת לטיפול הנדרש.

"לקחנו את השקיפות צעד אחד קדימה, והתקנו במוסך מצלמות שמאפשרות ללקוח לצפות בתהליך הטיפול ברכבו", מסכם ערן, "אין לי ספק שההקפדה על החוויה ללקוח, לצד השירות המקצועי והאישי, הם שעושים את ההבדל בסופו של יום ונותנים ללקוח את התחושה שהוא נמצא בידיים טובות".

ע.מ עובדיה מרכז שירות
טלפון: 053-4505917
כתובת: הסדנאות 31, הרצליה
שעות פעילות: ימים א'-ה', בין 07:30-16:00