מתווכים ברעננה: למצוא את בית החלומות ב"פנינת השרון"

משפחות רבות שמבקשות לשפר את איכות חייהן ולעבור לשרון. מתווכים ברעענה, שמכירים היטב את שוק הנדל"ן המקומי, מסבירים כיצד הם מצליחים לאתר הזדמנויות

שחר אמאנו
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
צילום מהאוויר של גגות בתים ברעננה
מתווכים ברעננהצילום: shutterstock
שחר אמאנו
תוכן שיווקי

רעננה שהוכרזה כעיר רק בשנת 1982, מחזיקה בתואר המחייב והמוצדק "פנינת השרון". עיר מפותחת, המדורגת במקום גבוה במדד החברתי-כלכלי, בין המושבים, שהחלה את דרכה כמושבה חקלאית ועדיין שומרת על צביון כפרי, נעים ופסטורלי.

רבים שמבקשים לשפר את איכות חייהם אך להישאר קרובים למרכז, מבקשים לעבור לרעננה. אולם הדרך למציאת בית החלומות כרוכה בלא מעט זמן, מאמץ וכסף. מי שיכול סייע, ללוות ולהעניק שירות מקצועי לאלה שמבקשים לקנות דירה או למכור לנכס, הם המתווכים המקומיים שמכירים מקרוב את השכונות, הרחובות והנכסים, יכולים לאתר הזדמנויות ובכך לחסוך זמן וכסף ללקוחות. הכירו את משרדי התיווך שפועלים ומכירים את שוק הנדל"ן ברעננה: ריקאסה נדל"ן, עליזה נכסים ועומרי שפגט, אחוזת הנדלן.

ריקאסה נדל"ן: סוכנות מובילה בשכונה החדשה

שכונת נווה זמר ברעננה הפכה בחודשים האחרונים למוקד משיכה מרכזי עבור תושבי העיר ותושבי חוץ המבקשים לשפר את איכות חייהם. בעיר יודעים שמי שעשוי לסייע להם למצוא את הדירה או הבית המושלם וללוות אותם לאורך כל הדרך, היא סוכנת הנדל"ן אלכס אסינובסקי ממשרד "ריקאסה נדל"ן" ברעננה, הידועה כסוכנת היודעת להתאים את הנכס הנכון ללקוח הנכון וכמי שסוגרת את העסקאות הגדולות בשכונה.

סוכנות ריקאסה נדל"ן הוקמה לפני יותר מחמש שנים, ומאז מתמקדת בעיר רעננה. המשרד עוסק במכירות יד שנייה לכל סוגי הדירות, דופלקסים, פנטהאוזים, בתים ועוד. אחד היתרונות הבולטים של ריקאסה נדל"ן הוא היותו משרד עם מאגר לקוחות ונכסים רחב וגדול, המאפשר למכור נכסים עוד לפני שהתפרסמו ובכך למעשה לייצר עבור המוכר והקונה תהליך מהיר, מדויק וכמעט נטול דאגות של מכירת נכס.

לקנות, לשכור או להמתין?

כדי להבין את שוק הנדל"ן ברעננה, חשוב לדעת כי נווה זמר היא השכונה החדשה הראשונה שנבנית זה שנים ארוכות. בעוד שברחבי העיר מתבצעים פרויקטים של פינוי-בינוי או תמ"א, בנווה זמר נהנים הדיירים משכונה ירוקה ומזמינה עבור זוגות צעירים ומשפחות ובה אפשר למצוא גני שעשועים לילדים, אווירה קהילתית, מערכת פינוי אשפה פנאומטית (האשפה מוזרמת לצינורות תת קרקעיים ומשם מפונה על ידי משאית מחוץ לשכונה) שמייתרת את כניסת משאית פינוי האשפה לשכונה, הבנייה מרווחת ויש כניסה של אוויר טוב ואור.

"אני יודעת לתמחר עבור כל לקוח כמה הוא צריך לשלם על הנכס וגם למצוא את הטוב ביותר עבורו". אלכס אסינובסקיצילום: באדיבות ריקאסה נדל"ן

המיקוד של אסינובסקי וריקאסה בנווה זמר הפך אותה לסוכנת המובילה בשכונה החדשה. היא אחראית על סגירת העסקאות הגדולות והמרכזיות בשכונה שבה היא גם מתגוררת. לאלכס יש תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים ולימודי תואר שני במנהל עסקים ושיווק, והיא מנתבת את הידע הכלכלי שלה לטובת מציאת הנכס הטוב ביותר ללקוח. אלכס מפגינה כלפי הלקוחות יחס אמפתי, מקשיבה להם וממקדת עבורם את הדירה או הבית שהם באמת צריכים על פי אפיון שהיא עורכת לכל לקוח.

"אני יודעת לתמחר עבור כל לקוח כמה הוא צריך לשלם על הנכס וגם למצוא את הטוב ביותר עבורו", אומרת אלכס, "אני משתמשת ברקע הכלכלי שלי כדי להמליץ האם לקנות, האם דווקא לשכור לתקופה ארוכה או להמתין. מבחינתי, עדיף לעתים לוותר על העסקה מאשר למהר ולתת ללקוח נכס שלא מתאים לו. אני יודעת גם לנהל משא ומתן בין הצדדים באופן שיביא את שניהם לעסקת WIN WIN וזאת בגיבוי של הנהלת המשרד והסוכנים האחרים".

ההמלצות על אלכס עוברות מפה לאוזן. היא נחשבת למומחית בתחומה וסוכנת היודעת לתפור את העסקה המשתלמת ביותר. היא מנמקת את הזרימה אל שכונת נווה זמר החדשה בכך שהציבור מאס בדירות קטנות וצפופות ומבקש כעת דירות מרווחות יותר עם גינה ומרפסות. אלכס מוסיפה כי גם הקורונה, שהחזירה רבים לעבודה מהבית, נתנה את אותותיה וגרמה לאנשים לחפש דירות שיאפשרו להם נוחות מרבית. "אנשים מחפשים יותר ספייס, שכונות פחות צפופות או מרובות בניינים ואנחנו שמנו את הדגש על כך בגיוס הנכסים", מסבירה אלכס, "המחירים בשכונה עדיין לא הגיעו לשיא, ולהערכתי זה הזמן הנכון עבור מי שמבקש לרכוש דירה בנווה זמר. אני מעריכה שהמחירים עוד יעלו כי השכונה מאוד מבוקשת וחבל יהיה לפספס ולשלם אחר כך יותר".

ריקסה נדל"ן רעננה טלפון: 09-8349824למעבר לאתר>>> לפנייה בדוא"ל>>>

---------------------------

עליזה נכסים: ניסיון בשוק הנדל"ן ברעננה ואזור השרון

תנופת הבנייה לצד ההיצף בשוק דירות יד2 שנייה ועליית המחירים, חייבו את הרוכשים או השוכרים לדייק את הבחירה שלהם הן לגבי הנכס והן לגבי הסוכן שיממש להם את החלום.

במהלך העשור האחרון הפכה עליזה אביטל מ"עליזה נכסים" לכתובת הנכונה עבור תושבי רעננה, אזור השרון והסביבה, המכירים את מומחיותה בכל תחומי הנדל"ן ובהם רכישה ומכירה, השכרה ושכירות של דירות, קוטג'ים, נכסי יוקרה, קרקעות, נכסים הנמצאים בכינוסי נכסים, הכנה לתהליך של תמ"א 38 לפני ואחרי הביצוע כולל מכירה וקנייה ועוד.

"אחרי 41 שנה בעסקי הנדל"ן לסוגיו השונים, אני עדיין מתרגשת מכל עסקה", אומרת עליזה אביטל, "לקוחות מרוצים מפנים אליי לקוחות אחרים וזה מעיד יותר מכל על שפעלתי בהוגנות ובמקצועיות לאורך כל הדרך".

ניסיון של יותר מארבעה עשורים

עליזה אביטל מחזיקה ברקורד מרשים של 41 שנות ניסיון בתחום הנדל"ן, מתוכן כ-30 שנות עבודה במשרד השיכון ומול משרדי הממשלה. מאז 2006 היא בעלת העסק העצמאי "עליזה נדל"ן" ומשמשת כיועצת נדל"ן מקצועיות המתמחה בייעוץ מחירים לפני יציאה למכירה או להשכרה.

"אני משקיעה את כל זמני ומרצי לטובת העסקה הטובה ביותר". עליזה אביטלצילום: באדיבות עליזה נכסים

עליזה פועלת בדרכים יצירתיות וייחודיות כדי לשווק נכסים ולסגור את העסקאות הטובות ביותר עבור לקוחותיה בישראל ובחו"ל, כולל "בית פתוח" לנכסים שבו ישנה חשיפה למקסימות לקוחות פוטנציאליים במטרה להוביל לעסקה המיטבית.

עליזה היא בעלת תואר ראשון בסוציולוגיה וניהול ותואר שני במדעי המדינה, עברה השתלמויות מקצועיות בתחום הנדל"ן כולל קורס משא ומתן בתחום הנדל"ן וקורס גישור של גומא ופועלת במספר מסגרות חברתיות ועסקיות.

משרד התיווך שלה "עליזה נכסים" הוא שם דבר בתחום הנדל"ן ברעננה ובאזור השרון ואליו מגיעים לקוחות רבים שסומכים על הידע שלה ועל ההתמצאות שלה במרחב.

"בעיניי עסקה מיטבית חייבת להסתיים ב-win – win situation כך שכל הצדדים יהיו מרוצים מהעסקה. כמובן שגם אני מרוצה, כך שמתקבל משולש אידיאלי של win – win win", אומרת עליזה. "מכתבי התודה של הלקוחות מעיפים אותי קדימה, גם אחרי כל כך הרבה שנים".

ב-2020 בלטה המקצועיות של עליזה אביטל, כך שגם בשנת הקורונה היא הצליחה לסגור עסקאות גדולות בתחום הנדל"ן ברעננה ובאזור השרון, לאחרונה נבחרה באחרונה להשתתף בהובלת פרויקטי בנייה חדשים עם הנחות והטבות ללקוחותיה.

מאיתור הנכס ועד החתימה על העסקה

עליזה מלווה במקצועיות וביחס אישי את כל התהליך, החל מאיתור הנכסים, תהליך המו"מ, הסגירה ואף לאחריה והכל באמינות ובדיסקרטיות מוחלטת.

"אני יודעת שקנייה או השכרה של נכס היא השקעה כלכלית חשובה מאוד, ולכן הרוכשים או המוכרים חייבים לצידם יועץ נדל"ן מקצועי ומנוסה כמוני שיהיה מעודכן לגבי החוקים והמסים בתחום. אני משקיעה את כל זמני ומרצי לטובת העסקה הטובה ביותר ברמת המחיר, וגם יודעת להמליץ על העיתוי הנכון לעסקה", אומרת עליזה אביטל.

כדי להקל על הלקוחות, הקימה עליזה אביטל את אתר האינטרנט עליזה נכסים, שבו היא מציגה את הנכסים שבהם שנמצאים תחת טיפולה, מאמרי מעשירי ידע ותדריכים ללקוחות כיצד לקבל את העסקה הטובה ביותר.

באחרונה הושק גם אתר אינטרנט. ספר ההדרכה של עליזה אביטלצילום: באדיבות עליזה נכסים

על פעילותה המקצועית כלפי הלקוחות קיבלה תעודה והכרה גם ממדלן – גוף הנדל"ן המוביל, שקבע כי משרדי חברת התיווך 'עליזה נכסים' עומדים בתו השקיפות, הוגנות והגינות. "אני גאה על ההכרה שאני מקבלת מגופים רשמיים ומקצועיים וגם מלקוחות שמקפידים לציין בכל מקום את תרומתי לעסקה ועל התיווך שלי לטובת הנכס החדש שלהם. מבחינתי זה מימוש הייעוד שלי", אומרת עליזה אביטל.

עליזה אביטל - עליזה נכסים טלפונים: נייד - 054-2061406, משרד - 09-7402155למעבר לאתר>>> למעבר לפייסבוק>>> לפנייה במייל>>>

-----------------

עומרי שפגט – רגש, נסיון ומקצועיות

אחד השמות הבולטים בעולם הנדל"ן בשרון הוא עומרי שפגט, שעל אף גילו ומראהו הצעיר, כבר רשם מספר לא מבוטל של עסקאות מוצלחות ולקוחות רבים מרוצים וממליצים, ועוד ידו נטויה.

נסיון, שקיפות ואמינות

עומרי מתמחה בתיווך ושיווק נדל"ן מזה כתשע שנים. הוא צבר ניסיון, ידע ומוניטין רב בעבודה במשך שש שנים במשרד בוטיק באזור השרון. לפני כשלוש שנים, לאחר שעזב את המשרד, הצטרף לאחת מרשתות התיווך הגדולות בישראל ובעולם, אלא שדווקא אז, לאחר שעבד כמנהל סוכנים וצוותים וצבר הישגים מרשימים בכמות עסקאות, החליט עומרי לפתוח משרד בוטיק עצמאי. "החלטתי לעשות סטופ והקים משרד שבו רק הלקוח נמצא במרכז", הוא מסר על ההחלטה המפתיעה, "שותפיי לשעבר הם אנשים מדהימים ואנחנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק גם היום, אבל יש משהו במשרד בוטיק עצמאי שמאפשר לשים את הלקוח במרכז וב-100 אחוז. להכשיר ולעבוד עם סוכנים חדשים, לנהל ולסגור להם את העסקאות ולראות אותם גדלים ואף זוכים בפרסים יחד איתי זה מדהים ומרגש, אבל הרגשתי שזה פוגע בעבודה שלי כסוכן. היום אני רוצה לעצור, ולנשום ולהתמקד רק בלקוחות, ללוות אותם מתחילת התהליך ועד סופו".

עומרי שפגטצילום: iso

עומרי מוסיף כי "בלא מעט רשתות ומשרדים גדולים מנסים להכשיר סוכנים פחות מנוסים, שלפעמים יכולים להפוך את הבית שיוצא למכירה ל'טיילת', או לנהל את העסקה בצורה לא מספיק מקצועית ורגישה ובכך להביא לכישלונה. היום, כשאני לא מחויב לאף אחד אלא רק ללקוחות שלי, אני מלווה לקוח לקוח, עסקה-עסקה, משתמש בכל הניסיון שלי ומאגר הלקוחות העצום שיש לי. אחרי תשע שנות ניסיון בתחום, אני בוחר לשתף פעולה רק עם הסוכנים המובילים והמנוסים בעיר, כדי לתת ללקוח שלי את התוצאה המקסימלית במינימום זמן וכאבי ראש ובלי ססמאות גדולות. הכל זה אנשים, עבודת שטח וניסיון והכי חשוב – הכל ברגש. אני באמת עובד מכל הלב ואני שמח שעל כך מעידים עשרות לקוחות".

לקוחות מרוצים וממליצים

ואכן לעומרי יש רשימת ממליצים ארוכה ומכובדת של עשרות אנשים בעיר ובאזור שממליצים עליו בשמחה לכל מי שמתקשר או שואל. הוא אף מדורג במקום הראשון באתר המקצוענים בנדל"ן בדירוג מתווכים. "זה תמיד מרגש אותי מחדש", הוא אומר, "שגם אחרי שנים אנשים זוכרים וממליצים בחום ואף מוכנים שאשלח לקוחות פוטנציאלים חדשים להתקשר אליהם כדי לשאול עלי, לא מובן מאליו ותמיד מרגש שזוכרים ומעריכים כמה נתתי את הלב כדי שהמהלך הגדול בחייהם יצליח לצאת אל הפועל"

מה דרוש למתווך נדל"ן איכותי ומקצועי?
"אני חושב שאינטליגנציה רגשית היא מרכיב סופר משמעותי אצל מתווך נדל"ן ומה שעושה את ההבדל בין סוכן מצליח וכזה שאינו. בנוסף, צריך לדעת ולהבין כיצד לחבר את כל החלקים בפאזל המורכב הזה שנקרא 'עסקת נדל"ן', להיות מאוד יצירתי וגם פסיכולוג תומך ואוזן קשבת כשצריך. כמובן שחשוב גם להיות הגון וישר, ולהשתמש בכל הקשרים שצברת לאורך השנים, עם בנקים, עורכי דין, יועצי משכנתאות, קבלני שיפוץ, שמאים ועוד, כדי לגרום לעסקה להצליח".

עומרי מוסיף כי הדבר החשוב ביותר הוא החיבור והאמון עם הלקוח, וההבנה של צרכיו ורצונותיו. "חשוב לא לרדוף אחרי הכסף בצורה עיוורת ואם העסקה לא טובה עבור הלקוח, לדעת לוותר עליה כדי לשמור עליו", הוא אומר, "השם שלי הוא הדבר הכי חשוב לי, ולראיה אני יכול לומר שלשמחתי היום רוב הלקוחות שלי הם כאלה שפונים אלי בעקבות המלצות חמות. לא מעט לקוחות סיפרו לי שתיקנתי להם 'טראומות' מניסיונות קודמים עם מתווכים ושבכלל שברתי להם סטיגמות לגבי עולם התיווך. זה הדבר החשוב ביותר עבורי, והוא זה שגורם לי לקום כל בוקר מחדש עם דרייב לעשות הכל עבור הלקוחות שנותנים בי את אמונם. נסיון, אמינות, שקיפות, מקצועיות ומעל הכל – אנושיות. כי הכל מתחיל ונגמר באנשים - זה המוטו שלי".

מתווך נדל"ן עומרי שפגט כתובת: התעשייה 5, רעננה טלפון: 052-259-4010

בשיתוף עומרי שפגט

-----------------

אחוזת הנדל"ן: "נכס זו לא חולצה שהולכים לקנות בחנות"

שוק הנדל"ן בעיר רעננה ובסביבתה הוא עמוס ופעיל. העיר המבוקשת והירוקה מתהדרת בחינוך טוב ואוכלוסייה איכותית ברמה חברתית-כלכלית גבוהה. המיקום והשכונות החדשות שנבנו בה מושכים אליה תושבים רבים מישראל, לצד תושבי חוץ שמגיעים מכל העולם. בתוך המולת סוכני הנדל"ן הפועלים בעיר, בולטת במיוחד סוכנות הבוטיק אחוזת הנדל"ן - המתאפיינת כבר 15 שנים בשקט וברוגע, ביחס משפחתי, במקצועיות בלתי מתפשרת ובשפע של הצלחות.

את הסוכנות המשפחתית הקימו בשנת 2008 אירית ויוסי מיכאלי העוסקים בתיווך, יזום והשקעות, מומחים בהצגת הנכס ובניהול משא ומתן. עיקר פעילותה של הסוכנות מתמקד באזור רעננה, הרצליה פיתוח, גליל ים, כפר סבא הירוקה ותל אביב. לפני ארבע שנים הצטרף גם בנם לירן מיכאלי, המתמחה בנכסים בכל אזור רעננה והסביבה. בחודש שעבר דורג לירן במדד היוקרתי של אתר מדלן כאחד משלושת הסוכנים המובילים ברעננה. אחוזת הנדל"ן דורגה במדד זה כאחת הסוכנויות המובילות בעיר, זו השנה השנייה ברציפות.

מקדישים את כל האמצעים

האווירה המשפחתית והנעימה מלווה את התהליך כבר מתחילתו. יוסי מסביר מדוע עבודה עם הסכם בלעדיות מבטיחה את ההצלחה של הלקוחות: "יש מי שמייצג את בעל הנכס ושומר על האינטרסים שלו. בלעדיות זה תמיד יותר יוקרתי, שיתופי פעולה עם משרדים שונים, סינון לקוחות, עובדים בשביל למכור את הנכס הספציפי ולא נכס אחר. הפרסומים עבור הנכס שמיועד למכירה כוללים בית פתוח, גלויות ועוד. אנו משתמשים בכל אמצעי הטכנולוגיה החדשים והמובילים ביותר, ניהול משא ומתן והכי חשוב להביא תוצאה סופית טובה. נערכת בדיקה מקצועית ומעמיקה של כל פרטי הנכס ונבנה עבורו תיק בניין הכולל נסח טאבו, פרטים מהעירייה, היתר ותוכניות. עם ההחלטה להתקדם עם התהליך נחתם הסכם בלעדיות. לאורך השנים הרבות בהם אנו עוסקים בתיווך נדל"ן נוכחנו לדעת כי תחלופת המתווכים היא גדולה. אנו באחוזת הנדל"ן חושבים ונושמים תיווך מבוקר עד ערב ועובדים מכל הלב כדי לנהל את התהליך בצורה נכונה שתיטיב עם הלקוחות. מבחינתנו, נכס זו לא חולצה שהולכים לקנות בחנות ואנו מתייחסים לכל נכס ומקדישים לו את כל האמצעים שבידינו".

אחד משלושת הסוכנים המובילים ברעננה לפי מדלןצילום: יהודית הופמן

והאמצעים הללו הם רבים: ראשית, עובר הנכס סדרת צילומים על ידי צלם מקצועי. לאחר מכן, משווק ללקוחות המאגר האיכותי שלנו מהארץ ומחו״ל ורק לאחר מכן בכל אמצעי הפרסום ללא הגבלה, מקודם בגוגל ובפייסבוק ומופיע באתר החברה ובאתרים מובילים נוספים בתחום הנדל"ן. במקרים מסוימים, הסוכנות מקיימת בתים פתוחים. את פרסום הנכס מלווים הקשרים האישיים הענפים של הסוכנות מול מאגר לקוחות גדול ואיכותי. לירן מספר כי רק לאחרונה נמכרו שלושה נכסים באופן מיידי תוך ימים ספורים ללקוחות מהמאגר. לדבריו, "אנו מכירים את הלקוחות ואת הנכסים כל כך טוב ומקפידים על התאמה מדויקת שמובילה לעסקאות מוצלחות ומיידיות".

השקט מתבטא במחיר הסופי

בשיחה עם בני משפחת מיכאלי, אי אפשר שלא להרגיש את השקט והרוגע שהם משדרים, אליהם מתלווה ניסיון רב שנים בניהול משא ומתן וליווי תהליך המכירה מראשיתו ועד סופו. "צריך לדעת איך להציג את הנכס", מסבירה אירית. "אנחנו עושים שיעורי בית עם כל הפרטים שצריך להציג ומראים ללקוחות רק נכסים מתאימים. גם כשהכול נראה מושלם, אנו מציעים לקונה להגיע פעם נוספת לנכס, לבחון אותו באור יום וגם בלילה ולהיות בטוח במאה אחוז, כמו שאנחנו בטוחים".

הביטחון והמקצועיות ניכרים בתהליך ניהול המשא ומתן. "לחץ יתבטא מיד במחיר הסופי, כמו גם השקט והרוגע", אומר יוסי. "אנחנו לא מסתכלים על הרגע הזה אלא על ההמשכיות - על חיים שלמים שיתנהלו בנכס ועל החשיבות של העסקה עבור הלקוחות". הוא מוסיף כי אחת העסקאות שניהלו כללה מכירת נכס של שישה יורשים. יוסי מספר כי בין עורכי הדין שהשתתפו בעסקה היו חילוקי דעות וכי העסקה כמעט התפוצצה "הודות לידע ולניסיון שלנו, הצענו פתרונות יצירתיים ללקוחות ולעורכי דינם ובזכות הפתרונות העסקה נחתמה". במקרה אחר בו ייצגו דופלקס למכירה של חברה קבלנית, הביא לירן קונים רציניים אבל העסקה נתקעה ועורכי הדין לאחר שלא הגיעו להבנות החליטו לוותר על העסקה. לירן ויוסי הרגיעו את הצדדים ולאחר חצי שעה בלבד הזמינו את עורכי הדין כדי לסגור את העסקה. הלקוחות המרוצים רשמו עליהם המלצה באתר.

מגוון פתרונות להשלמת העסקאות

לקוחות הסוכנות זוכים לקבל מגוון רחב של פתרונות הנדרשים בתהליך המכירה והקנייה, הודות לשיתופי הפעולה הענפים עם בעלי מקצוע מובילים בתחומם: עורכי דין, אדריכלים, מעצבים, קבלני שיפוץ, יועצי משכנתאות ועוד. יוסי מציין כי הם מקפידים לתת ללקוחות טיפים שיהפכו אותו למושלם. אירית מוסיפה כי לעיתים חסר לעסקה סכום מסוים שלא כל בנק מסכים לאשר. "בזכות היחסים המקצועיים והקשרים שלנו עם הבנקים ויועצי המשכנתאות, אנו מצליחים לסייע ללקוחות רבים לקבל אישורים מתאימים. גם לנו חשוב לעבוד עם לקוחות שיש להם אישור עקרוני, להיות ממוקדים וענייניים ותמיד לקלוע למטרה".

אחוזת הנדל"ן: יחס מקצועי ומשפחתיצילום: לירן מיכאלי

לצד ישראלים רבים, מסייעת הסוכנות ללקוחות חוץ שמעוניינים לקנות נכס למגורים או להשקעה. אירית, יוסי ולירן מלווים את תושבי החוץ לא רק במהלך העסקה, אלא גם בכל הנדרש מסביב, למשל במציאת בתי ספר מתאימים, בתי כנסת ועוד. באחת העסקאות שניהלו על בית קרקע שלא הצליח להימכר בבלעדיות על ידי מתווכים אחרים, ניתנה בלעדיות לאחוזת הנדל״ן, הביאה אירית לקוחות מתאימים ממאגר הלקוחות שלה והתנהל מו"מ לא פשוט שכלל פערים רבים מול הקונים שהתגוררו בחו"ל. לאחר מספר פגישות עם הבעלים נסגרה העסקה וגם לבעיות הנוספות שצצו בזמן חתימת החוזה נמצאו פתרונות יצירתיים. הלקוחות המרוצים בירכו את צוות אחוזת הנדל"ן ואמרו שרק בזכותם העסקה המוצלחת יצאה לפועל.

"אנחנו פשוט אוהבים את העבודה שלנו", מסכמים אירית, יוסי ולירן. "לאחר מאות עסקאות מוצלחות עם לקוחות חוזרים ופרסום מפה לאוזן - אנחנו יודעים לומר בוודאות שהיחס המשפחתי, המקצועיות, ההתמדה והרוגע שלנו הם מפתח להצלחה. מעוניינים למכור או להשכיר את הנכס שלכם? - הצוות המנצח שלנו כאן לשירותכם".

אחוזת הנדל"ן: תיווך, יזום והשקעות
טלפון: 072-3923327
למעבר לאתר >>
למעבר לפייסבוק >>
למעבר לאינסטגרם >>
למעבר לערוץ היוטיוב >>

בשיתוף אחוזת הנדל"ן