מתווכים באשקלון: למצוא את בית החלומות בעיר החוף הדרומית

עם גידול באוכלוסייה וביקוש לנכסים למסחר ולמגורים: מתווכים באשקלון מסבירים איך הפך השוק המקומי לכל כך אטרקטיבי עבור רבים

מיכל גילת
תוכן שיווקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
תמונה של אשקלון מהאוויר
מתווכים באשקלוןצילום: shutterstock
מיכל גילת
תוכן שיווקי

אשקלון המשלבת את העיר העתיקה וההיסטורית, לצד העיר והבנייה החדשה, מציעה איכות חיים וקרבה לים. זאת, כאשר אחוז הבתים צמודי הקרקע בעיר הוא מהגבוהים בישראל.

לצד הביקוש למגורים, עולה עם הביקוש לנכסים מסחריים, לאור קצב גידול האוכלוסייה. זאת, כאשר על פי הנתוני הלמ"ס נכון לסוף שנת 2018 חל גידול של 2.2 אחוזים בקצב גידול האוכלוסייה.

המתווכים באשקלון מכירים מקרוב את השינוי במגמות ואת הביקוש העולה לנדל"ן למסחר ולמגורים. הם מעודכנים בפרויקטים החדשים, יודעים לאתר הזדמנויות וללוות את העסקות החל מהשלב הראשוני והמקדים ועד החתימה על ההסכם.

רון שמעון – אבניו נדל"ן

כבר שבע שנים שרון שמעון, הבעלים של "אבניו נדל"ן", שוחה בשוק הנדל"ן באשקלון, מכיר כל אבן וכל פינה בעיר. אחרי שחרש את העיר לאורכה ולרוחבה כסוכן נדל"ן, החליט לפתוח סוכנות משלו, שבה הוא עוסק בשיווק פרויקטים למגורים, מסחר ומשרדים. עד כה שיווק שמעון מאות יחידות דיור ואלפי מ"ר של מסחר ומשרדים.

בתמונה: פרויקט "ברושים" של חברת י.א. אבי את יוסי יזמותצילום: הדמיה: אלכס לובימוב

כמי שמתמחה בשיווק פרויקטים חדשים למגורים, מבצע שמעון עסקאות גדולות בכל רחבי הארץ. בימים אלה הוא משווק את פרויקט "ברושים" המרהיב בשכונת אפרידר באשקלון. הפרויקט, מבית חברת י.א. אבי את יוסי, מציע 44 דירות של שלושה, ארבעה, חמישה ושישה חדרים, דירות גן ופנטהאוזים בארבעה בנייני בוטיק מדורגים. כל הדירות בפרויקט מתאפיינות בעיצוב מודרני וכוללות סלון ענק בתכנון פתוח לכל רחבי הבית, חדרי שינה גדולים מהסטנדרט ומרפסות וגינות רחבות הפונות לנוף המרהיב של הפארק. הפנטהאוזים מתפרשים על קומה שלמה, ואילו המיני פנטהאוזים כוללים שישה חדרים ייחודיים בגודלם. דירות הגן מתהדרות במפרט עשיר ומהודר. שיווקו של הפרויקט החל רק לפני כחודש, וכבר רוב הדירות בו נחטפו, אז כדאי למהר.

פרויקט "ברושים" נבנה בלב אפרידר, השכונה הכי מבוקשת באשקלון, במיקום מצוין בסמיכות למוסדות ציבור, בתי ספר ומרכזי מסחר, פנאי, בילויים וקהילה, והוא בעל נגישות מעולה לצירי תנועה מרכזיים. חברת י.א. אבי את יוסי, המסווגת כקבלן רשום ג'-5, היא גם יזמית הפרויקט וגם החברה המבצעת.

ליווי ממכירת הדירה הישנה ועד הכניסה לבית חדש

במהלך השנה הקרובה ייצאו לשיווק על ידי "אבניו נדל"ן" פרויקטים גדולים בכל רחבי הארץ בתחום המגורים והמסחר. במקביל, המשרד גם מתרחב, ובמהלך השנה הקרובה יצטרפו אליו סוכני נדל"ן מקצועיים שיעבדו בצוותים בפרויקטים השונים.

לרוכשים שקונים דירות בפרויקטים ששמעון משווק, הוא מעניק מעטפת שירות מלאה, החל ממכירת דירתם הישנה ועד כניסתם לדירה החדשה, ואף מעבר לכך. "הליווי הצמוד בכל התהליך מעניק לרוכשים ביטחון, הם יודעים שיש להם על מי לסמוך", אומר שמעון, "עם השנים הבנתי שכדי למכור ולרכוש דירה חדשה צריך ידע, הבנה והכוונה. כשהרוכשים רואים שעומד מולם איש מקצוע מנוסה שחי את השטח, מכיר את האזור על בוריו, יודע להגיד להם בדיוק מה יהיה סגנון הבנייה באזור, איפה יהיו מרכזי המסחר וכל שאר הדברים שחשובים, אז יש להם שקט נפשי וכל התהליך הופך פשוט יותר".

על פי שמעון, הקורונה עשתה לענף הנדל"ן רק דברים טובים, ויש לו הסבר מנומק. "הרגשנו שהביקוש לדירות רק גדל והלך, כי אחרי הכל, הבית הוא המבצר, הדבר הכי בטוח שיש. הייתה נהירה של ממש לדירות גן ולפנטהאוזים, כי אנשים חיפשו את המרחבים הביתיים הפתוחים".

בסוף 2015 חתמו משרד האוצר, רשות מקרקעי ישראל ועיריית אשקלון על הסכם גג גדול, במסגרתו נקבע, כי במהלך העשור הקרוב יתווספו לאשקלון כ-25 אלף דירות חדשות. לדברי שמעון, הסכם הגג יאיץ את פיתוח העיר ללא היכר. "לאשקלון יתווספו שתי שכונות גדולות – עיר היין ועיר ימים. שכונות אלה יוסיפו לעיר בחמש השנים הקרובות כ-100 אלף תושבים. לכן אנחנו צופים שמחירי הדירות בעיר יתייקרו משמעותית, בדיוק כמו שקרה באשדוד. אשקלון תהפוך לעיר גדולה, והמחלף החדש, שמאפשר גישה למרכז בחצי שעה, יביא אליה תושבים חדשים גם מתל אביב ומירושלים. כאן הם יקנו דירות חדשות במחיר בר השגה, ויוכלו להמשיך לעבוד בתל אביב ובירושלים".

רון שמעון, אבניו נדל"ן
כתובת: הגבורה 1, אשקלון

טלפון: 052-5446111
למעבר לדף הפייסבוק: >>>
לפנייה בדוא"ל>>>